Apple VS Android

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

x-cluber

Aktivan Član
17.07.2012
125
4
18
45
Ja samo u iPhone vjerujem! :)
Jbga... Android kao OS nije los, ali kao sto neko iznad rece, zavisi u kojem je uređaju.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
i to je istina...

android je najbolji na HTC uređajima jer imaju HTC Sense user interface koji je bolji i funkcionalniji od običnog androidovog...
 

Shanti

Aktivan Član
06.02.2011
74
23
8
Beograd
skupo sranje i to lomljivo :)

display je stvarno perverzija i po meni najbolja strana te makine, al za te pare. . . Iphone 4 + Ipad 3 xD
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Dao bi sebi za pravo reći nešto o nagriženim jabukama i androidima, imao sam iphone 3gs sa JB i unlockom uz 40etak applikacija što korisnih i onih beskorisnih sa kojima
se vlasnik ''hvalisa'' kako može popit pivo iz telefona. Nakon dvije godine korištenja, moje nezadovoljstvo s tim uređajem je sve više raslo.
Danas sam ponosni vlasnik android uređaja (rootani) dakle ima administratorska prva i potpuno je (jailbreakan) oslobođen od restrikcija, te se nebi nikada vratio na
tu odgriženu jabuku, za koju uvijek znam reći kako nije bez razloga odgrižena, jer je uređaj nepotpun, te kao takav je još zaključan na više načina, i uz to sam siguran kako svakog vlasnika tog uređaja je vrlo lako locirati i nadzirati. Bez obzira na APN lokacijske maske, i ostale hackove koje spriječavaju uređaju odati svoj položaj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura

Shanti

Aktivan Član
06.02.2011
74
23
8
Beograd
Takvih fabrika imaš pun K na istoku, proizvode patike, tehniku, SVE što možeš da zamisliš...

Nadam se da ne nosiš ništa što je made in east ;D
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
Shanti je napisao(la):
Takvih fabrika imaš pun K na istoku, proizvode patike, tehniku, SVE što možeš da zamisliš...

Nadam se da ne nosiš ništa što je made in east ;D

hehehe, lakse reci nego ostvariti
mada da ne moram na posao, ne bi se ni obuvala, evenutelno neke opanke zimi, hehe
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
jbt,neki dan nadjem HTC neki noviji,jbm li ga sensation il' tako neki...dakle,smartphone,skup itd..
i,posto imam losa iskustva sa vracanjem istih(jednom me murija smarala,ko da sam ja ukr'o,a jednom vlasnik isto tako-e onda sam rek'o,jbt se SVI od sad ih zadrzavam za sebe),resim ti ja da ga prodam.prvo mi bilo zao,al kad sam malo prosurfovao po porukama(voajer,priznajem),vidim da je neki dripac,huligan,bogtepitasta..i okrenem ti ja oglas,baja dodje,zagleda,frka mu da nije kradeno,ja mu objasnjavam celu pricu,k'o i vama,jos dodam da se ne razumem u telefone,da ga malo smeksam,itd..
ali KOLIKO se covek frapirao kad je video da zelim da prodam taj,a zadrzim ovaj koji koristim vec 10 godina(nokia 6500-s),znaci odma' je bio u fazonu 'boze,hvala ti,ovo je neka budala'-i uzeo ga..heh,nisam zazalio ni sekunde(dao sam mu za 100e),meni telefon sluzi za poruke i pozive,muziku i mozda fotke.i to je to.
potpuno Vas razumem,jerbo sam i ja gearfreak za muziku,al' eto,htedoh to da podelim sa vama.
cisto da znate,ako nekad izgubite neki od tih
mozda se zadesi
da ga neki ludak kao ja pronadje i proda,za male pare !:bananica

izvinite na spammu...