Apsolutni Pocetnik - Pineapple Skunk & Bubba Kush 2.0

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.967
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Malo sam ti sredio uvod da lici na dveniki,napisi jos koji box pa da i to ubacimo gore
Vazduh u satoru se menja podesivo po timeru, stalno izvlaci i ubacuje novi po par minuta
Ako ti temp ne pravi probleme bolje namjesti tajmer da ti radi pola sata pa recimo sat/sat i po ne radi,sve zavisi o temp kako ti dozvoljava. Imas dosta veliku turbinu a box mi se ne cini nesto veliki i vjerujem da moze za pola sata bez problem promjeniti kompletan zrak u boxu a ovo strckanje po 5minuta mi bas nema neke logike
Malo testiras i trazis da im stvoris sto bolje uvijete i ako nemas mentora nadji ga ;)
 
Poslednja izmena:
21.06.2018
22
150
28
37
Buba i Pinelopa su se rodile 26 og Jabuara, sto znaci da za 8 dana ulaze u treci mesec vegetacije. Tada i planiram da prebacim svetlo na 12.12. U medjuvremenu su pored Iguane dobile u par navrata i enzime, tacnije Canazym. Malo treninga, odradjeno na Bubi, Pinelopa raste skladno. Sledeca faza je priprema necega za fazu cvetanja, ne znam sta jos, mozda bioflores od canne. otvoren za preporuke. Sto se fotki tice, pokusacu ujutru kad budu spavale. Svakako im idu enzimi po redosledu
Hvala, svima.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
3 mjeseca u vege? ja sam valjda toliko ispao iz igre da nisam znao da se to radi indoor?
koji su ti razlozi da si se odlucio za tako dugu vegetaciju, da ispunis box? dobis vise plodova?
ful me zanima zasto. sretno btw brate sa growom, biljoze izgledaju brutalno totalno.


::grupnjak::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrtavladan
21.06.2018
22
150
28
37
3 mjeseca u vege? ja sam valjda toliko ispao iz igre da nisam znao da se to radi indoor?
koji su ti razlozi da si se odlucio za tako dugu vegetaciju, da ispunis box? dobis vise plodova?
ful me zanima zasto. sretno btw brate sa growom, biljoze izgledaju brutalno totalno.


::grupnjak::
Nije tri, nego dva puna meseca i ulazim u treci za koji dan. Tada prebacujem na 12.12
Hvala i hvala