Area 51

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Iskreno,osobno ne znam nešto previše o toj teoriji...
Jel ima tu nekog tko se zanima za ovakve stvari....kolko sam pročito,zanimljivo je....
 
17.03.2008
31
0
0
37
Cuj tema je zanimljiva sada koliko tu ima istine i lazi to ni sam Bog nezna jer fkin americans prekrivaju dosta stvari cak i previse.... recimo ja sam nasao jedan podatak ono sto su srokali trgovacke centre i to, kao sto znate nesto je roknulo u Pentagon... Nigdje ni jedan video zapis ne postoji o tom dogadjaju a ima milion kamera oko Pentagon-a, znaci pise tamo izgled kratera na zgradi nije mogao da napravi avion vec neka raketa ili takvo nesto. Tako brate nemozes toj stoki nista vjerovat ;)
 
26.12.2006
41
1
0
36
www.media-project.org
Ma tu i ako je bilo necega vise toga nema.
Jer u proteklih cca 50 godina(a posebno u zadnjih 20 godina) sve su oci bile uperene u tu bazu i svi pricaju o tome.
A to sto su imali u Area 51 su najvjerovatnije negdje preselili.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Napisite u google earthu area 51.. forica je
baci te u pustinju negdje u SAD-u, i jedino kaj se vidi je neka pista za avione i kao podzemni neki ulaz.. znaci neki qurac tam ipak ima :D... ili je to isto diverzija americke vojske
A i dajem ljevo jaje da su ameri nekad u povijesti srusili ili nasli barem jedan vanzemaljski brod i da se sad s njim igraju unutra ;D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Gle... zast ne bi postojo leteci tanjur..

Evo da podjelim iskustvo jedno s vama, al ovo FAKAT NIJE PECANJE neg se desilo...

Pusimo nas 5 travu proslo ljeto... bila je neka mega losha trava tak da nismo bili (pre)napuseni.. Odjednom neko uleti - e kakva su ov svjetla? Dva velka svjetla idu polako po nebu prema nama.. imaju cudnu elipsastu putanju kretanja.. i gledamo mi svjetla jedno 2-3 minute, isli smo i slikat, al mobiteli imali loshu kameru tak da nismo nikaj uvatili na photo jer je bila noc.. i odjednom nakon te 3 minute, svjetla krenu od nas megabrzo i za 2 sekunde nestanu.. jednostavno nestanu skroz.. i mi svi PAF!

I sad ono.. gledali naredna 2 sata u nebo, kao da nije bio avion? al od svih aviona svjetla blinkaju, a ova su konstantno svjtlila i nije se vidlo nikaj drugo osim svjetala, a avion se vidi osim ak nije ful daleko, a ima i jedno zuto i jedno crveno svjetlo najcesce, a i uvijek blinkaju..

Tak da, iako sam i prije vjerovo u nlo-e, sad sam si samo potvrdio to..

I sam da velim jos jedno fakat ne kenjam, to je bilo tako, i svima kojima smo to pricali su rekli da smo ludi i napljugani tak da i ak ce sad to neko rec boli me djon ja znam kaj sam vido. Ne znam jel bio tanjur, plata ili lonac, al boga mi nije bio avion a letilo je.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Iznenao bi se koliko je ljudi vidjelo takve stvari, samo većina ne želi govoriti o tome. Gore u orbiti je prava fešta, negdje sam stavio youtube clip snimke iz svemirske stanice koja je snimila tisuće nlo-a kako svi skupa preliću amo tamo u orbiti.
 
13.09.2008
7
0
0
44
ja sam ih vidio masu,i imam dojam da kad pogledam stoji na mjestu i trenutak poslje se pocne kretati,odkad znam ono sto znam pojavljaju se kad to pozelim...
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
brus imam sličnu priču kao i ti i isto nije zafrkancija... setali ja i frend navecer oko 12 ove zime po jednoj zapustenoj cesti i slucajno ja pogledam u nebo i vidim svjetlost onak ide sporo i onda ful ubrza i nestane i to preko cjelog neba prođe u 1-2 sekunde... ja i frend ludi onak gledamo. bas nismo mogli vjerovat... meteor nije mogo bit jer se kretalo nejednakom brzinom, avion , raketa il sta vec nije sigurno tako da... sami zakljucite :D