Arjan's Haze #3 - Indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.09.2010
16
1
0
33
ja bi prema ovim kandžama reko da si ti njih poprilično pregnojio, no ipak pričekaj mišljenje nekog iskusnijeg ;)


odlične biljke btw, nema šta :) :vb_wave:
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Lijepo napreduju, a sto se tice kandzi na gore, takvih problema nisam imao, a jos ako je zatvorena bila nedelju dana, moguce je i nedostatak kisika, gnojenje ili cak neka kombininacija minerala
 

MentalBuzz

Aktivan Član
01.02.2012
100
8
0
37
Drustvo evo slicice jednog random headica od sinoc, odmah pre flusha. Biljka je bila malko pregnojena i hteo sam malo da je osvezim.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Mene sad zanima da li su pistile krenule ranije da budu narandzaste ili je to normalno?
Sutra ce joj biti pocetak 9e nedelje cvetanja, a pise da ide do 12, a video sam gde su terali i do 14 nedelja.
Planirao sam kad se osusi od flusha da joj dam pola doze hrane, pustim jedno nedelju dana, 25og finalni flush, 2 nedelje, 2 dana mraka i harvest 10.07.

Da li mislite da je to ok? To bi bilo punih 12 nedelja cvetanja, ali mislim da lagano moze manje. Mikroskop je stigao iz kine, pise 100x uvecanje, ali bas se mucim da vidim stanje trihoma, nekako mi ne ide.

Temp je ok, stalno se provetrava, glavni vrh je blizu lampe, tj stakla od CT-a ali vent duva direkt na njega, tako da nije vruce, medjutim skroz gornji deo vrha je da kazem beo, tako da ima naznaka da mu je lose.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (slika od pre 5 dana)

Da li je to problem ili treba nekako da probam da ga odaljim?

Peace

edit:

P.S. -> Veceras pada ozbiljnije gledanje trihoma
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sa druge slike je ocigledno da ga przi lampa. Mislim da nije jos u toj fazi cvjetanja da tako izgleda...
 

MentalBuzz

Aktivan Član
01.02.2012
100
8
0
37
Drustvo dosao je i taj dan, palo je, palo :dada

Evo slicica da vidite kako je to izgledalo poslednjeg dana:

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Hteo bih da se zahvalim celom vutra forumu, kako i onima koji su stalno nesto komentarisali i davali uputstva a i sami nemaju niti jedan grow, tako i ovim iskusnijim koji su stavrno pomogli dosta!

Meni je ovo prvi grow, ja sam eeeeeeeekstremno srecan trenutno!
Trajalo je malko duze, ali mislim da vredi cekati vakvu sativu.

Gramazu ne znam, nema vagicu, ali cu je uzeti pa ce svi oni koje jaaaako zanima znati koliko ce biti suvog.
Kada se prosusi sledi ona moja prva buxna, i nakon toga ide smoke report, mada vam to nece nista znaciti jer cu sada prvi put pusiti nesto "brendirano", tako da vec znam da ce mi biti do jaja:)

Miris je preeeeedobar, neki limun dominira ali ima mnooogo drugih koji se preplicu..
Sve emo redom, za sada samo da vas pozdravim sve i da vam se zahvalim jos jednom!

P.S. Power Seed, Riajmu Duva, Dinosaur, Zoki, Matia, Blade, Biig L za vas :family1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and pecurko
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.