Autizam i cannabis

Hesi Canna Mills Nutrients
12.12.2018
3
2
3
44
Poštovani, imam autistično dijete. Ovdje sam prvi puta, pa me zanima ima li netko iskustva sa primjenom ulja konoplje, oralno ili na neki drugi način te koji su normativi, doze kao i nuspojave. Unaprijed zahvalan.
Davor

Sviđa im se: WEEDetix

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
801
2.783
163
bunar
www.vutra.org
Sviđa im se: bigeskalibur

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
2.541
13.253
358
30
คภ๔г๏๓є๔ค
nemam striktno sa autizmom kod djece ali sa nekim drugim tegobama kao epilepsija i neke neuroloske smetnje naprimjer imam neko iskustvo
mislim da bi tu trebalo krenut jedno mjesec dva samo sa dobro koncentriranim uljem CBD-a koje nije psihoaktivno te kasnije uvest u terapiju i thc postepeno i ne previse

takoder na takva oboljenja pozitivno djeluje i THC-acid (THCa) koji se nalazi u sirovoj konoplji a nakon dekarbonizacije ,oksidacije i susenja prelazi u THC
njega se moze dobit izradom tinkture od cannabisa sirove cijele biljke

takoder zadnje studije autizma uz navedene canabinoide navode i CBDV (Cannabigerivarin) kao i CBDVa (Cannabigerivarinacid) narovo acid oped iz sirove biljke koji dekarbonizacije ,oksidacije i susenja prelazi u gore navedeni CBDV
posto je to slabo istrazeno podrucije opcenito pozeljno je uves sto veci spektar canabinoida u organizam ali u svakom slucaju najbitniji u padajucem nizu su
CBD ,CBDV,CBDVa,THCa, THC

sad za neko daljnje doziranje potrebna dob djeteta i tjelesna tezina djeteta da bi se okvirno moglo rec koja doza ulja ili bilo cega drugog ali sa
CBD uljem tesko da cete pretjerat pa se moze uredno davat u jacim dozama ali naravno krenut sa malo pa pojacavat na neke standardne doze koje se daju djeci u toj dobi

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

evo neki korisni clanci

OP
OP
S
12.12.2018
3
2
3
44
Hvala Vam ljudi.
P. S. Usput dijete ima 15 godina, a osim autizma tu je i alopecija totalis, znači dijete je ostalo i bez kose i to sve u dobi od tri godine neposredno nakon dobivenog cjepiva. Za rast kose smo se već pomirili ali samo da nam je da mu uspijemo smanjiti ili neutralizirati te napade tjeskobe i agresije koje zna imati jednom dnevno po pola sata jer se vidi da ga to naprosto razdire iznutra a ne može si pomoći. Bilo kakav info o doziranju kod sličnog problema će pomoći.

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
2.541
13.253
358
30
คภ๔г๏๓є๔ค
onda mogu i doze kao za odrasle pocnite sa cbd i vidite sami kako radi naskodit nece siguro nakon nekog vremena uvest ulje thc od indike neke u manjim dozama ili cak radit ulje cbd+thc 80/20% pa sa time kao sto rekoh dobro bi tu dosla i tinktura kaabisa al to trebate sirovu frisko uzgojenu biljku

OP
OP
S
12.12.2018
3
2
3
44
A ništa, krećem u potragu za cbd uljem prvo. Probaću ga malo utrljavati i na vlasište jer folikule kose još nisu totalno mrtve. Ko zna... Možda dođe do nekakve stimulacije. Hvala.

Sviđa im se: Vanzemljak27