Auto AK47, početak 400w hps ... nastavak ispod Sunca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Preslica, Konjski Rep, Kositerka, Šutkavac, Cinkrot zavisi kako se u čijem kraju zove. Ljekovita biljka, matorci znaju piti čaj od preslice kod oticanja nogu za podsticanje izmokravanja. Da čoeku ne spamamo dnevnik googlaj malo, možda ima i na forumu tema o njoj, nisam siguran, provjeri. Raste u svim krajevma balkana ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dobriduh

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
ma ako imaš vremena i mogućnosti ... poslije kiše obilne i sunnčanog dana narednog,odeš do biljki i samo ih proteseš da spadne voda iz njih ... ostalo će dovršiti sunce i povjetarac
ovo sada kiše što ima ...to je više dobro nego loše ;)
što bi rekli,ne truj hed sa kojekakvim kemijama :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dobriduh

dobriduh

Aktivan Član
26.03.2016
80
371
53
Kiša stala, pa zašto ne iskoristit priliku za šetnju i bacit oko. Pari mi se da je sve u redu, ako se izuzmu mehanička oštečenja po lišću koje san sam napravija dok bi ih rotira pri obilasku i zalivanju.
IMG_1766.JPG IMG_1774.JPG IMG_1800.JPG IMG_1804.JPG


Za ovo sam također sam kriv: Pri zalivanju sa gnjojivom, dok bi dosa do zemlje sa kantom bi poprska po najdonjem lišću, i ovo je rezultat...Nisan ih mislija skidat al doslovno su otpali na malo jači dodir....jesen stiže dunjooo mojaaaa :) IMG_1792.JPG

bi li triba bit zabrinut zbog ova dva podstanara na koja san naiša? Za svaki slucaj pauka san priselija na prvu česminu, a ovoga drugog san frnjokon katapultira, bija mi je strašan pa se nisan tija puno pačat sa njimen

IMG_1777.JPG IMG_1783.JPG


Plijesni nema, još...
najavljuju neko lipo vrime za koji dan, nakon potopa i oblaka ove zadnje dane ...svaka zraka znači
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
393
1.736
143
79
Sumarak
Duse izgledaju divno, ja se na tvom mjestu ne bi sikirao, nego bi se radovao. Jedino da plijesan ne krene, a najavljuju lijepo vrijeme pa je se nadat da ce sve biti 5 :razvaljen:::clap::
 

brdo420

Aktivan Član
15.10.2015
120
475
63
mislim da ti nije baš pametno to stavljat na youtube i takve stranice,al to je samo moje mišljenje, peace nigaz just love:)
 

dobriduh

Aktivan Član
26.03.2016
80
371
53
ako si na Tor-u, preko vid.me mozes upp-at bz prijave i registracije.

Nemoj me sparanojat. Tor je 'siguran', vutra.org također ima 'svoje' servere, ispravite me ako griješin?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: malatruba11

dobriduh

Aktivan Član
26.03.2016
80
371
53
i jesi uspija skontat koliko su stare? ja ni sam ne znan dok ne uđem u sliku i vidim datum, pa onda još opet brojim hahhaha :upiii: :D


da, nisann napisa dan, maaaj bed. 64. DAN ZELENILA :zvizd:
 

jackal55

BiancoNero
20.07.2015
187
1.527
143
Humboldt County, California
Dobri duše, vidim da te strah od plijesni, stoga ja nebih cekao da žuti listovi otpadnu sami od sebe, nego bih ih sam počupao. Čak bih i neke zelene listove koji su blizu zemlje skinuo da bude malo prozračnije. Sve u svemu biljke izgledaju perverzno, i želim ti svu sreću ovoga svijeta da izguraš do kraja...:drull::drull:
 

dobriduh

Aktivan Član
26.03.2016
80
371
53
Plijesan mi je trenutno najmanji problem. Hrvam se na sto strana sam sa sobom i...ugl nije tema za forum ni temu al da. Probat cu ovo izvuc do kraja ako buden te sreće :) @kizo123 hvala za smjernicu, i tvoj mi je nick poznat sa jos jednog mista :D al' da, svakako hvala
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
@dobriduh savršeno izgleda, sad i prihranu malo pojačaj slobodno da pumpa hedove brže. Za 20-tak dana će biti gotova ;) . Baš gledam da si u prvom postu napisao prihrana u cvatu "PLAGROON-a ALGA BLOOM (N-P-K: 3-2-5)", to mi se čini dosta siromašno općenito, a pogotovo sa fosforom koji treba imati najveći udio u gnojivu za cvat. Jest da je kasno, ja bi ih sigurno počastio ili jačim gnojivom ili dodatnom dozom fosfora bar jednom prije kraja. Jesi razmišljao raditi flush prije kraja? S obzirom da su u kantama mislim da bih trebao provući bar 50-tak litara vode kroz svaku da sapereš gnojivo. Jes da je zaebano dovući toliku vodu al će sigurno biti od koristi. I bar 10-tak zadnjih dana ih ostavi na suho, bez hrane i vode, pa da vidiš miline ;) .
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Kopirah teks proizvodjaca :)



Plagron Alga Bloom je zasnovan na hranljivim materijama koje su pogodne za fazu cvetanja biljke. Ovaj proizvod pospešuje cvetanje, pomaže u formiranju zdravih i obilnih cvetova. Alga Bloom je organska hrana koja je posebno kreirana za upotrebu u zemlji.

Instrukcije:

Dobro promućkati pre upotrebe. Dodajte maksimalno 4ml/1l vode (1:250). Koristite ga svaki put kada se biljka navodnjava tokom faze cvetanja.

Skladištenje;

Tokom prevoza treba obratiti pažnju da se prevozi u uspravnom položaju, čuvati u mračnoj (mrak) prostoiji na temperaturi od 0-30°C. Rastvor upotrebiti 24 sata od mućkanja.

Upozorenje:

P 36/38 nadražuje oči i kožu.

Sastav:

Voda, izvod iz šećerne repe, aminokiseline i ekstrakti alge. Organsko đubrivo NPK (6-12-10). 5,6% azota (N), od čega 5,6% organski vezan azot, 12% fosfor pentoksid (P2O5), 10,4% kalijum oksid (K2O)... :razvaljen:: cudno
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Bit će da je duh nešt pobrkao :confused:. Meni skroz čudno kako bloom gnojivo može imati P 2. S obzirom da je organsko neće biti potrebe ni za flush ;).