Auto Anesthesia i Quick One Led E-27

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Jbte pa ti koliko si potrosio na struju, da si tu lovu uzeo i otisao kod lokalnog dilera, dobio bi vise nego sto ces ti dobit ukupno iz ovog growa.

Ti si stvarno jedan od rijetkih kod kojih je cijena grama u uzgoju dosta veca od uličnog grama :D :D :D

Sretano dalje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
@Srale7 jarane, ja da sam otišao do kolumbije i kupio. još bi i uštedio za noć sa kakvom kolumbijkom. :razvaljen::
Stvarno ne znam šta je problem, mislim gdje grješim.
Gledam čovjek pod 80w leda +1 od 25 w cfl, i tri put mu bolje biljke od mojih
https://www.vutra.org/threads/urban-jungle-by-ribadow-led-e27.18943/page-2
Definitivno sam najgori trenutni grower ako ne i u povjesti foruma. :fuck:
Jedva čekam kraj dnevnika da se ne blamiram više.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: masan head

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja kad sam izgrowa prvu svoju biljku imala je 20 santina... tako da ne vidim sto bi za sebe tako pricao... samo cepaj dalje,svaki drugi grow ce biti bolji od proslog i iz svakog growa ces da naucis nesto novo...
Bitna je ljubav prema biljci :))
Od mene imas podrsku za dalje growanje pa i da izvuces za par cvetica,od toga nema lepse vutre ;) budi dobar i uporan,stej haj...

lokalnog dilera
Druze prodji se takvih prica,dilera i takvih sranja,procitaj pravilnik...
nismo rodjeni sa znanjem,vec da naucimo... nije sramota truditi se nesto da naucis,to je uspeh ;) stej haj
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
LOoD, smanji ili mjenjaj strain.

@Srale7 jarane, ja da sam otišao do kolumbije i kupio. još bi i uštedio za noć sa kakvom kolumbijkom. :razvaljen::
Stvarno ne znam šta je problem, mislim gdje grješim.


Bas sinoc komentirao sa frendom, kako je taj growing zapravo jednostavan, ali imas 100 mjesta gdje mozes pogrijesit i samo je pitanje tko ce u kolikoj mjeri zajebat. Ti si očito zajebao vise toga, pa je i razultat takav kakav je.

Danas sam bas prelistao cijeli tvoj dnevnik, ne znam, meni se ti e27 ledice nikako ne svidaju, (ne kod tebe) nego opcenito, odnosno pod njima su obično neke mrsave biljke, bar u vecini dnevnika sa ovog foruma. Naravno, imaju prednosti u vidju male potrosnje, niske cijena i svatko moze doma sklepati panel, ali da je netko napravio neki wow grow pod e27 zaruljam, to nisam vidio.

Nisi jos ovladao osjećajem za zaljevanje, ali na dobrom si putu.

I stvar koja smara vecinu ovog foruma, a to je gnojivo. NIje mi jasno od kud početnicima volja za kombiniranje 6 različitih proizvođača/proizvoda, umjesto da lijepo uzmu starter pack od povjerenog proizvođača i samo zalijevaju po tablici i problema u pravilu nema.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

Ribadow

Herbalist
24.05.2017
119
1.112
143
nikakva uličarka ni tone kolumbijske ne mogu zamijeniti gram tvoje, pa da je i najgora, znaš da si dao sve od sebe da si sam obezbjediš ono što ti treba, odnosno nisi išao linijom manjeg otpora i kupio sve što ti treba i ne treba. sad kad znaš uzgojiti ovakve svaka iduća bi trebala imati prostora za napredak, svaka traži neki svoj individualan pristup i drugačije uvijete, već sam spominjao, nije sve u watima, još manje u gramima, iskustvo koje imaš ti nitko ne može oduzet, a iskustvo koje češ tek dobiti ovisi o tome kako shvatiš sam proces i koliko jako guraš. i nikada se ne uspoređuj s drugima, svi imamo svoje probleme i riješene probleme, gledaj samo šta možeš od koga naučiti :D
ja za svoje isto mislim da mogu bolje, nije mi bio plan maltretirati ih s toliko malo svijetla, niskim temperaturama i htio sam ih svojevremeno posjeći sve i bacit, ali sam odlučio iskoristiti priliku i zapravo radio stvari koje se u nekim idealnim uvjetima možda ne bi usudio raditi na taj način... pomalo i opušteno, bit će dima :smoke::smoke:
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
LOoD, smanji ili mjenjaj strain
Znam ja sta cu frend,a tebi o5 pisem,obrati paznju na pravilnik... jer ga krsis u vise navrata... pa cak i dnevnik svoj koji si otvorio... nema mnozine,ovo je forum za pojedince... vidim deliš savete ka iz rukava a tek si poceo radit svoj prvi grow...
Kani se ti negativnih saveta ili ti kritikovanja,najlakse je kritikovat,vec gledaj ako vec nesto pises da to bude kvalitetno i da pomogne nekom... ako imas svoje misljenje o necemu,onda gledaj adekvatnu temu naci za takvo sta... a ne upao si ovde u dnevnik,osudjujes growanje coveka koji se trudi i blatis led sijalice...
Ovaj forum je pun svakojakih tema,pa iznosi misljenja dje treba... nemoj da spamamo ovaj dnevnik i nije ok da osudjujes bilo kakvo growanje... u ovoj nasoj zemlji je uspeh i samo odluka za growom ;) ajde stej haj
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
Hvala svima!
Svi vi meni svojim komentarima doprinosite boljem razumijevanju growanja. I svega ostalog usko povezanog uz grow. :thumb:
Plan je sljedeći:
Auto anesthesia ide na rezanje ovih dana a staviću na klijanje Auto Anubis.
Trebaće malo više sjemenki,zemlje,struje ali drugačije neide.
A i sa svjetlom nešto mrdat, dodavat, oduzimat. :crazyd:
Dok je volje nešto će i biti od toga.
 

Planer80

Aktivan Član
25.01.2018
219
2.527
143
Sad da li je do fotografija... ali meni zemlja opet deluje suva kao barut. Primera radi, ovo je biljka stara 10 dana, dva puta zalivana sa po 1,5l vode u potu od 6l. 20190219_150608.jpg
Od svetla ima samo 2x CFL od 25w (tačnije jedna je 23w a druga 25w). Zemlja je florabella žuta + coco + perlit (obrati pažnju na boju zemlje kod mene i na tvojim slikama). Vodu prsto nalijem sa česme i sipam. Nema čekanja niti štelovanja pH. Prosto da prostije ne može. Probaj i ti da uprostiš i srećno u nastavku growa!
 
D

Deleted member 63729

Guest
mislim da je najveci problem u losoj zemlji,ak nemos dat 12-15evra za zemlju onda najbolje da se nemucis vise.
probaj sa nekom kvalitetnom zemljim pa ces vidit dal ima razlike.
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
@Planer80 zalio sam ih 17.02 sa po 1.5 l posude su od 10l i najmanju 18.02 sa 3 dcl.
posuda od 6l (anesthesiju ne računam više)
Površina bude brzo suva, dva venta pušu po njima.
Zabijem prste pa malo zemlje i izvadim da vidim, brijem da sam prije možda osjetio hladnu zemlju pa mislio da je mokro. :crazyd:
Znam šta je vlaga,vlažna zemlja, sa sela sam, (imao sam i ženu :zvizd:) imam veliku okućnicu, bašta,voćke.... Mislim ovo ja više sam za sebe jer je očito da ne znam kad nisam primjetio da je biljka žedna.
@marijofil1111 dao sam ja sa dostavom 175 kn. (više od 20 eu) za zemlju i ova se zemlja preporučuje u temi "Zemlja"
Quick one druga, je u florabelli žutoj. Nešto je bolja od ovih prvih. al ne naročito. vidićemo.
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Haj lik, gledam to jadno bilje i sjetim se svog prvog autgrowa s automaticima, :oops: tri superhasa sam pipsom otrovao negdje na pocetku cvatnje, crkle od sumraka do zore, ostale sam doveo u stanje totalnih degenerika, nisam vidio da su ikom takvi mutanti ispali , jedino mi jedna ww piramidalna uspjela po radu, po izgledu slicnija zalosnoj vrbi. Druga tura je bila fantazija, puno piksi, tutankamona se sjecam....
Imamo mentore, volis prckat po struji, ima jedan u svasta se razumije, mislim svi su dobri podjednako, pogledaj malo kakvi su im stilovi pa koji ti se dopadne tog zamoli. Frik to ti dojde kao privatni instruktor voznje, saltat brzine i djeca nauce sama a za vozaca kojeg mozes pustit u promet treba puno vise. Samouki ili skolovani , bilo koja profesija kojeg bi odabrao?
 

Lesi

... se vraca kuci
03.05.2018
188
940
93
još bi i uštedio za noć sa kakvom kolumbijkom. :razvaljen::
Znam šta je vlaga,vlažna zemlja, sa sela sam, (imao sam i ženu :zvizd:)

:lol: Dobar si care, nema kod tebe odustajanja!

Quick one drugi ti je najbolja biljka i u florabeli je.sve ti govori. Za sljedeci moj savjet je da ne gubis vrijeme da previse mjenjas svijetlo jer imas dobar panel sa kojim mozes komotno preko 0,5g/w ,a poslije i vise al ces morat mjenjat zarulje dok ne pocenes skidat g/w :D
Ovaj sto hejta pa onda brije na anti hate ima jos puno palente za pojest..:fuck: Ako ovo nije WOW u 7,5l zemlje onda neznam sta je... i daleko od toga da je jedini.

Po slikama bi reko da si skrtario sa perlitom pa pojacaj sljedeci put mozda i malo kokosa dodaj jedan brick pa podijeli na potove nije losa stvar.
Zaljevanje ces ulovit ne brigaj, neko prije neko kasnije al dode samo ;)

I jos jedna stvar... primjecujem da ti dve biljke u kupovnim orange potovima izgledaju neusporedivo bolje od ovve dve u DYI. Mislim da ti se zacepio odvod kao i meni kad sam pokusao u dyi kantama u prvom dnevniku.. puno rupica dolje i sa strane,ali ipak nije islo... probaj povecat rupe ili dodaj kroz cijeli pot. Kupi ti za novu uzdanicu normalan pot ;)

Sretno dalje pratimo Anubis :popcorn:::thumb:
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
@1310 ako to nije retoričko pitanje, onda definitivno samoukog.
Ali mislim da je sve rečeno, rekli ste mi i objasnili ko malom djetetu. :thumb:
Teorija je tu, posvetiti se treba detaljima u praksi.
@Lesi nisam stavio mnogo perlita, ne da sam škrtario, stvarno je bio jeftin kad sam kupovao, i imam ga još, nego nisam ni znao koliko da stavim
Pa sam onako stavljao.
Obratiću pažnju na rupe u posudi kad budem vadio anesthesiju, zanima me i korjen kakav je.
Dadefinitivno sam u potrazi za ljepim posudama.
btw. dok ovo pišem stiglo je povećalo, imam i onaj dječiji mikroskop.
Rado bi vam slikao trihome ali moj mob je stvarno katastrofa za slikanje.
IMG_20190221_104312.jpg IMG_20190221_104521.jpg
Otkinuo sam komad anesthesije sinoć, pa se suši da probam.
Naručio sam i tv. Naglasak je bio na veličini, da svojom "pojavom" govori "ja i trošim". ;)
Kad sam već kupovao uzeo sam Ultra Hd smart tv. da i ja vidim šta je to ultra hd. 43 inča
https://www.samsung.com/hr/tvs/uhdtv-nu7090/UE43NU7022KXXH/
A i po selu da imam šta pričat.:thumb: Ono, to je pametan teve, znači razmišlja, znači jaranee, rezolucija je takva da vidiš kad političar laže i prije nego je počeo lagat. A tek oni kasni filmovi, detalji...ko uživo, znači ne trebam ja uživo ništa kad imam već sve pred sobom.
.........Tako da će se ovaj mjesec tanje kakit :poop:
i teško da će biti za drugu zemlju, nemam tu u blizini da kupim na malo ...10 l, moram da naručujem,
a onda kad plaćam dostavu, uzmem više, tako sam i ovu.
Stvarno ni uz najbolju volju nemože se sve, ali ide. biće svega.
Dobro ste društvo i ono što se nemože kupiti je podrška koju vi dajete.
Bio bi odustao ali sad ne mogu jer nekako imam osjećaj kao da se to ne tiče više mene samog već imam i "obavezu" prema vama.
Hvala!
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
detalji...ko uživo
ogaditi će ti se filmovi sa puno detalja, blažen vhs bio

nego ovo vezano za perlit, vlagu itd....
za zadnje dvi tri biljke sam prvo na dno posude nasuo oko 2 cm čistog perlita, onda dodao zemlju sa cca 10% perlita. Kasnije kroz zaljevanje fizika čestica učini svoje i taj perlit sa dna "podigne" u supstrat. Od kad tako radim manje mi se zemlja slegne tokom grova, ostaje rastresita

drugo, brate smanji posude na nekih 6-7 litara (ako budu male posude uvik možeš presaditi u veću, to nije nikakav stres za biljku i oko toga se ne brini) i rještiti ćeš 90% svojih problema. Ako još radiš onu Agro cz zemlju probaj ju flushati prije nego staviš sljedeću biljku može biti da ih kristalon zeza ipak je to industrial grade gnjojivo.
 
Poslednja izmena:

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
imam još te zemlje 75l ja uzeo. jebg. ok probaćemo je flušat prije sadnje, možda i ovu treću brzu dok je još mala nešto je i ona sva nikakva.
donji listovi žute.
Posude?! eto vidiš ja mislim što veće to bolje. al izgleda nije. probaću i tako.
Auto anubis je stavljen na klijanje sinoć.
Nju ću u malu posudu pa presaditi da i taj sistem probam.
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
pozdrav, malo raniji update.
Stigo Televizor.
Skupio se sav komšiluk i pola rodbine, ono pola nije moglo, nije moglo od muke. (Zabranjeno Pušenje) ;):sesir:
Bilo je ljepo igrati se dva dana, malo sam pogledao par filmića u UHD rezolucji.
Je ljepša je slika, ali filmovi na torentu su po 20_50 gb. Slab mi je net da gledam direct, tj. mogu ali prekida.
Tako da će da služi za gledanje "običnih filmova".
Pogleda sam malo i tv program, aaaaa nakon toliko godina sigurno tri-četiri, od kako mi je crko stari tv i nisam ga popravio,jer mi toliko ne treba.
Ono sve isto, Tri programa, i sve jedno te isto, neki stari filmovi. "Istjerivačice duhova" mislim da je sinoć bio. :crazyd: Drugo sve politika.
To je to ali njegova svrha, je tu. da "prikriva" grow. Troši on 80w do 120w na full postavkama, nije A+ običan A. Tako da je to to.
Još čekam Watmetar.
ova.jpg

Aaaa sad kakve to ima veze, nikakve.... :objesen::objesen::objesen:
udavio sam malo sa televizorom,,ali sam sad zapalio, onu anu jadnu i žalosnu.
Radi ona dobro, nisam ja ni pušio dugo, Zapalim je uveče, takvu kakva je, jel..samo je osušim, pored peći u kartonskoj kutiji, ništa kurjanje ovo,ono :zvizd::crazyd: i vozi, evo danas prvi put preko dana, nedjelja bla, bla, uglavnom zaspim ko top uveče, to mi je super, imam nekih problema sa spavanjem.
Nego de šta se dešava sa ovom mi Quick one, stalno je obješena, jednom sam je zalio, mislio da nije žedna, ono ništa opet, tako stoji obješena.
Tako se i ova Ane isto stala ponašati i do kraja je sva nikakva ostala.
21.02 sam je zalio sa 6dcl vode samo ph namješten tako 6,7, 6,8
zemlja je vlažna, neznam. Šta sad griješim, panel je na 35 cm. druge su tamne
slike.

IMG_20190224_114223.jpg IMG_20190224_114226.jpg IMG_20190224_114232.jpg IMG_20190224_114235.jpg IMG_20190224_114246.jpg IMG_20190224_114340.jpg