Auto Anubis Fems - 250 Watt HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
nisam flushao jel su jako malo kolecni gnjojiva....nemozes ti sam tak sa vege i flower gnjojivom pregnjojenje stvoriti kao sa PK13-14 i te fore.....trebalo bi samo proci i bez flusha...
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
evo lagani update dan 33...vraća im se gore zelena boja a dolje standard zutilo kao sto krece u fazi cvatanja---tu nema više spasa ali bitno je da novi listovi postaju opet zelini.......

malo smo ih razširili da dobiju zraka:p
k0hqtc.jpg


i evo malo cvita :)

104mdcn.jpg


i malo totalke najvećih 2

29uoqw1.jpg

2070vuo.jpg


zz
SM
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
ipak sam odlucio ne stediti na sjemenu i sad je pitanje...

OG Kush od Royal Queen seeds ili Violator Kush od Barneys Farm ili Chemdog od GHS...???
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
hranim hranim..danas su opet dobile...ali moram paziti jel su jako osjetljive na gnjojenje...prvo im fali onda im previše itak..kao što je power odma na početku treada reko :)
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
krivo se me skuzio..nisam ja njega sa sobom usporedjivao...mislim da imam iskustva dovoljno ;) neradim to od jucer :) samo pogle malo sve druge slike clipove autosa...ima ljepih ..ali njegove su sve cupwinneri ;) ja sam samo isao btw probati te autose i da sam ih isao saditi kako bog spada dobile bi 8-10 litara zemlje i nebi bilo uopce probleme sa gnjojenem cim je cvatanje pocelo...
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
sad ipak razmišljam opet o tome da uzmem 5 autosa i na svaku 8-10 L zemlje i da ubacim jos malo svjetla jel me temperatura nejebe dosad...pa da vidim ja to...hehe
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
jesi pogledao onaj clip gore....tip ima samo cupwinnere i svi stoje po mojoj procjeni u 8l a mozda cak i više...jel inace mi nije jasno kako dobije tako velike i jake biljke....nemoze biti samo do svjetla...jel sam ja radio dosta i sa 600 watt i nish se puno nemjena u odnosu na 250....znaci da mora biti do kolicine zemlje...

btw. naručio sam auto super hash...jel sam vidio da je greenrydr bio jako zadovoljan sa njom....

evo samo primjer : na 7-8L zemlje WW i Chronic sa topokolnostima...nisu zutile do tjedan dana prije berbe(vege 3 tjedna) sam izvukao 30-40g po biljci...a da su stajale u 20L zemlje bi duplo izashlo....i to sa 600watt...