auto anubis zvucnik grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
opet ti gledas sta pise, bolje gledaj biljku + mislis da su oni to kada su pisali mislili na uzgoj pod 100w cfl... nemoj biti smesan, gledaj biljku, prati pistile, skini kada bude vreme
 

ventilator

Aktivan Član
22.09.2012
52
9
0
33
Ajd poslusaj sad savjet,odi i hebeno to isflushaj jer zemlja je katastrofalna,kad se iscjedi stavi pola doze tog gnojiva za cvjetanje i kupi hidrogen po mogucnosti,nisi joj pruzio nikave uslove da zivi,mal pot,malo zemlje,malo svijetla,lose gnojivo,neizmjeren ph,sve si lose ne pravio stoga e ocekuj puno,ali mozes je jos sredit da bar nesto dobije.Kad isflushas pognij kad se zemlja ocjedi nakon par dana i daj malo hidrogena 3ml na l cak i 5ml u tvom slucaju da taj korijen dobije malo kisika i prodise i krene iznova kupit nutrijente koje ces stavit poslje flusha,probaj malo LST ijat da dobijes bonusa na donjim granama iako je vec kasno za takve sheme....
 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
Neznam zasto bi flushao kad sam prvi put gnojio prekjucer sa cvetin c gnojivom za cvijetanje,prije 3tjedna je bila je u stvarno losoj smedom zemlji pomjesanom sa nekom crnom zemljom i mislim da zbog toga nije dosegla maksimum visine i zbog toga je vjernjatno stagnirala.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
8 tjedana ali ako su uvjeti idealni.Posto nisu ,mozes svakako dodati dva tjedna+losa zemlja,mozda lose odradjeno presadjivanje(ostecen korijen) ocito da je nekakav stres imala a i to produzi proces za tjedan ,dva.
 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
svakako cu produzit za 2-3tjedna,mislim da je najvise stagnirala zbog loseg presadivanja tj. zbog vjerovatnog ostecenja korjenja.
 
08.08.2008
109
83
28
To je najvjerojatnije pravi razlog. a što se tiče ispiranja, ne zamaraj se time jer je to dosta radikalno rješenje.
Samo teraj!

alex994 je napisao(la):
Neznam zasto bi flushao kad sam prvi put gnojio prekjucer sa cvetin c gnojivom za cvijetanje,prije 3tjedna je bila je u stvarno losoj smedom zemlji pomjesanom sa nekom crnom zemljom i mislim da zbog toga nije dosegla maksimum visine i zbog toga je vjernjatno stagnirala.