auto anubis zvucnik grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
I obloži tu posudu sa zemljom s folijom nesmije ti korijen vidjet svijetlo....

I ohladi to malo bolje... Sve su ti decki rekli...
 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
meni je ovo najgora godina sa automaticima od 10 komada koliko sam imao svi su bili krzljavi primetne razlike u rastu ma idi i od 10 proklijalo je 7 od 7 su 6 bile mudonje i imam samo jednu curu automatika koja je fucking 5-6 cm svega izrasla, dok su sve mudonje imale po 20 do 30cm u vreme pokazivanja jaja... no, sacuvao sam polen od mudonja pa ce biti F3 stabilniji nadam se :)
srecno druze.
 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
Pozdrav!!!
Evo mali udate.
Biljci je 44. dan.
Biljka je premjestena u novi box visine 60cm i sirine 35cm sa 5 cfl-ki sve 2700k sveskupa 106w i 6650lumena.
Dva ventilatora na vrhu boxa izvlaci vruc zrak ravno iznad cfl-ki i dva venta za upuh.
Brine me visina biljke jer ima mozda 20cm,a jos je nisam gnojio gnojivom za cvijetanje,samo za vegetaciju.
Sta mislite kolko joj je jos ostalo do harvesta?
Evo slika:ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
sa cime ju hranis i koliko cesto? meni se cini da je malo dobila viska......hrane.Vec si trebao sa gnojivom za cvjetanje to je auto sorta i u cvjetanju je vec 15-ak dana najvjerovatnije.Ali evo to su osnove bez kojih neide -rasvjeta, zemlja,temperatura,vlaga+kontrola ph..
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
jak je zakrzljala muci se jesi promenio zemlju i koja je sada zemlja za 44 dana treba da je veca od tog boxa mislim da je zemlja koci.ima tu do berbe joj dosta treba cvetovi da se razviju

pozz
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pocni gnojit za cvjetanje... i sta joj je.. ne vjerujem da je do genetike da je tako mala i nikakva... koda joj nesto ne pruzas kako treba.. neki uvjet joj fali ja bi reko...
i daj malo vise informacija ... mislim dobro ona izgleda i ovako, bit ce jedan hed pravi ali mislim da joj je u vege nesto falilo zato nije dostigla svoju max visinu, sad tesko da ce porast i razvit se nesto , sada samo kifovi idu, ajd neka barem bude fina ;)
sretno!!

peace out !
 
08.08.2008
109
83
28
Frende,
ja ti među ostalima imam 5 Anubis Automatica koje sam dobio gratis i nisam ih htio zasađivati zbog niskog
rasta i da mi ne radi pomutnju u šatoru ali ipak jesam. I mogu ti samo kazati
da je sada nakon mjesec i 10 dana biljka u punom pubertetu!!, čak ju jako favoriziram jer je krcata
vrhovima i kristalima i baremje 3x veča od tvoje- a slovi kao "lowrider". Sve u svemu prezadovoljan sam njome,
i jaaako smrdi na citrus i skunk.
Ako hočeš zaljepit ću ti sliku na tvoj dnevnik da vidiš razliku...
pozdravv!
 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
updatebiljci je 51.dan i 30. dan cvijetanja.danas prvi put gnojena sa cvetin cvet gnojivom za cvijetanje npk 5-7-7.
 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
08.08.2008
109
83
28
alex994 je napisao(la):
Moze,stavi sliku cisto da usporedim,bas me zanima:)

Anubis je do danas star 50tak. dana, dan više/manje.
Slika je stara 15dana , tako da su danas neusporedivo veće..( vidjet ćemo i taj dnevnik)

Eto stari, sretno i uspješan nastavak grow-a!







 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
ajde ljudi malo komentirajte,misljenja itd...
kako vam.se cini i koliko mislite da bi je jos trebao drzat?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
iskreno... izgleda koda je 2 tjedna u cvjetanju, ne 4... ali nemora bit zato jer je sada slabija pa da nevalja ili nece dobit kifove ili sta ja znam... jednostavno je pusti dok ne sazrije kako treba i to je to... pitanje je oce biti spremna ona za 4 tjedna? ja mislim da nece kako treba, trebat ce je pustit jos a to ce biti tvoj posao... a i ti najbolje ces vidjeti...
manji hedovi isto mogu biti zbog manjak prostora za korijen, manjak svijetla, vode... ima toga koliko oces, ti se moras pobrinuti samo da im pruzis STO VISE ... malo je pro growera koji pruze biljci vecinu sta joj treba, a rijetki su oni koji joj pruze sve... cilj je da sto bolje uvjete napravis za biljku i sto su bolji, to ce ti ona bolje vratit :) bice ovaj grow hedova, ako nebude ko sto si zamisljao... izvukao si barem iskustvo prvog growa i usao u igru growanja... to je dovoljno za prvi grow :) iako i hedove kad dobijes, daju neki osjecaj uspjesnosti pa je lakse... ali ono sto se voli, uvijek se pokusava, dok se ne napravi kako treba !

peace out !
 
08.08.2008
109
83
28
Mala ti je teglica tako da sa gnojenjem oprezno, 1/3 propisane doze , ne treba pretjerivati..
A dok se pistile malo produlje i vrhovi formiraju, začini malo jače..
Prognoza do berbe (ako si to mislio..), mjesec i pol dana...


alex994 je napisao(la):
ajde ljudi malo komentirajte,misljenja itd...
kako vam.se cini i koliko mislite da bi je jos trebao drzat?
 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
e sad je kasno,gnojena je sa dva cepa na litru vode ali naravno ne sa cijelom litrom,dobila je 0.4l.
neznam malo je previse po meni pustit je mjesec i pol da cvjeta,to bi sve skupa bilo oko 100 dana tj vise od 3mj a za auto anubis pise da cvijeta 8tjedana..