LED Auto Big Bud X2

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
19.12.2012
7
38
13
28
Ime vašeg dnevnika: Auto Big Bud X2

Datum nicanja sjemenke: 26.01.2020

Početak vegetacije: 27.01.2020

Breeder: Sensi Seeds

Strain: Big Bud Autoflowering

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 108

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 108

Nutrijenti: Hesi komplet

Ostala oprema: Box 60x60x120, PC ventovi x2 120mm 5V 3 brzine usb (900-1500 RPM), PH metar, termo-higrometar, mikroskop, digitalni timeri, ovlaživač zraka

Dodatne informacije: DIY LED panel 12x9W (6000K, 4000K, 2700K), Zemlja Compo Sana qualitats blumenerde, plagron perlit, posude za početak 0,5L, finalne 12L (stalo je cca 15L mix-a 20% perlita)
24.01 stavljene u maramicu na klijanje, nakon nešto dužeg klijanja zabodene u zemlju.

Slike boxa: 20200214_144424.jpg
20200214_144434.jpg

Biljka#1 početak vege 27.01.20, Biljka#2 početak vege 30.01.20.
Režim svjetla prvih nekoliko dana je bio 24/0, a sad je 20/4. Zaljevane sa hesi root, sv i mrvicu pz.
#1 je prva niknula i krenula hrabo dok je #2 bila nešto sporija. Na #2 je jedan kotiledon počeo žutiti pa je biljka usporila sa razvojem (pretpostavljam da je bilo malo previše vode) ali nakon nekog vremena se oporavila i nastavila normalno rasti.
Biljka#1 nakon presađivanja malko požutila 2 lista a jedan je dobio flekicu, nisam odgonetnuo zašto ali nastavila je dalje normalno rasti.
Biljku#1 sam već malo rastegnuo, bila je dobra i dala se rastezati bez ikakvih posljedica.:)
Dugo sam na forumu i dosta toga sam pročitao. Nakon dugo vremena neaktivnosti i zaboravljanja detalja oko uzgoja ponovno sam se aktivirao, pročitao tonu dnevnika, postova, tema itd...
Volim ovaj forum zbog jedinstva, savjeta i ne mržnje. Svi volimo ovu čudesnu biljku i želimo dimiti kvalitetnu vutru, svojih ruku djelo.
Btw ovo mi je prvi grow i općenito prvi post ikada, za mentorstvo bih volio pitati @Zelenko63 zato što i sam radi sa LED i općenito mi se sviđa njegov način mentorstva i growanja!:respect:

Prilozi

Poslednja izmena:

Zelenko63

Ridi-kul
Grow Support
13.10.2013
5.150
29.223
1.098
www.vutra.org
Fino si se pripremio. Ovi žuti listovi su ti vjeorvatno jer si mrvicu kasnije presadio pa je dušik počela iz listova izvlačit. Smanji volumen vode s kojim zaljevaš. S koliko ih zaljevaš i koliko često? Od hrane jedino kaj ti sad treba je roots i sv. Ništa ne radi napamet sve pitaj sta god ti volja... I kad primjetiš problem odmah prijavi tu i to ti je to. I slike neka budu obavezno bez svjetla. Sretan grow:)

OP
OP
deracro
19.12.2012
7
38
13
28
@budalin hvala buraz osobno sam sjeme doneo kad sam zadnji puta bio u Roterdamu.:rasta:
slike..no problem..:thumb:

@Zelenko63 davao sam im u malim posudama svaka 3 dana po 2 dl run off ostavim pola sata što ne popiju prospem..run off je bio PH 6.5..nakon 3 dana male posude su bile kao pero..kad sam presadio #1 zalio sa 1l vode sa root, sv i pz..to je bilo 11.02. jučer sam je zalio sa 2 dl pola sata prije lst čisto da bude flexibilnija za savijanje.
nebi je još zaljevao jel je substrat vlažan ispod površine koja je suha..

@Dzankiii hvala.. :thumb:

OP
OP
deracro
19.12.2012
7
38
13
28
Hvala svima na podrški, evo jedan mali vanredni update biljka #2 jučer zalivena sa sv i root. Mislim da je sutra vrijeme za presadnju kad se osuši, naravno ako se mentor @Zelenko63 slaže s tim. :)
Biljka #1, rastežem ju natežem i zatežem a njoj odgovara..rađa nove vrhove..:mario:::love2:

#1 slikana pod svjetlom jer mi nije baš bilo zgodno za vaditi, idući puta idu sve slike bez svjetla..

Prilozi