Auto Bomb - Hobi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
_20170505_212448.JPG Evo jedan mali rezime 20 DAN.

Prčko čaro ili samo gledo, isto mu se hvata :bocni::.
Biljana formira polako 6 kat, od treninga do sada primenjen samo lst, ukoliko bude potrebe biće primenjen hst.
Do sada je lepo rasla bez nikakvih problema, po boji bi se reklo da je zadovoljna i da joj paše.
Svetlo ću vratiti 1x50w 6500k 2x23w 2700k do kraja strečanja, zatim će 6500k zameniti još jedna 23w 2700k.
Definitivno ide još jedno presađivanje imam nekoliko sudova, pa ću videti koji će joj najviše odgovarati.
Sve u svemu :watch::ljubav::joint2::joint:
 
Poslednja izmena:

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Pa zasto presađujes ak ti se sad dobro ptimila ?:) Bojim se da si ne napravis problem jer nova zemlja ce ti opet bit lagano pognojena jer je to tako u startu da biljka ima od cega zivjet i razvit korjen prvih 2-3tj. A kolko vidim ovu si taman doveo do toga da biljozi pase . :) a kaj se tice domceg humusa budi oprezan jer box je savrseno mjesto za razvoj gljivica i bakterija zbog konstantne prisutnosti vlage i odgovarajucih temperatura od 25c prema gore ;) Ali opet to je samo moje skromno misljenje vidjet cemo sta stariji kolege kazu :D Bilo kako bilo sretno dalje :D:respect::wave:
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Ja kako sam shvatio on hoce da je presadjuje bas zbog toga da je nebi gnojio jer ta nova zemlja ima svezeg gnojiva u sebe pa nece morati da gnoji vise.Posto hoce da je zavrsi do kraja bez gnojiva ako sam i ja dobro ukapirao...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Joe1234

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
koristiti za ruzicu i u kom periodu?
Vidi ovako cika Cerak.ja recimo takvo slicno gnojivo tipa 12-12-18 isto granulat koristim za sirokolisnate kulture u basti.Tipa kupus,celer,tikvice,lubenice i dinje.Prosao je i rok cak posto imam 5kg toga pa da se nebaci pa ga rokam.E sad,sto se tice nasih cura tu je ovakva prica.Tu je mali problem posto takva gnojiva imaju veci postotak dusika u odnosu na PK .Kao prvo ne preporucuje se da se soli zemljiste nego ja sam to rastvorio u 1dl vode 5g.Jedna kasika kafena sa malim bregom je odprilike 5g da tako kazem i onda sa spricem izvadim 4ml na 2l vode.Uglavnom njega koristim na taj nacin i dan danas ali samo jednom u vege i to pred zadnje zalivanje pre nego kliknem na 12/12 jer u tom periodu kad krene cvetanje treba im malo vise dusika i koristim ga jednom na isti nacin u cvatu tamo negde posle sredinom cvata cisto da malo dam biozama dusika i to je to ne koristim ga vise posto imam Hesi komplet za cvat.U vege ne gnojim sa nicim ako radim vegetaciju 30 dana koliko obicno radim e posle kad udje u cvet imam Hesi.E sad dalje.ne znam koliko bi ti bilo pametno da gnojis sa tim stalno mislim da bi im to bilo puno dusika a i tesko se ispira zemlja sa njima lageruju puno soli na koren drugo bi bilo da je to out pa da rokas ipak tamo priroda regulise tu filtraciju da tako kazem u odnosu na in gde mozes da ih spalis cas posla.A reci mi od kud sad to gnojivo u prici zar si rekao da ides bez ishrane.Eto to je neko moje iskustvo ali slozices se da ipak sacekamo i druga misljena pa da vidimo gde smo i sta se tu sve moze hemijati...:bocni:::popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Full, zanima me šta će ispasti iz toga, kako bi se bolje pripremio za aut:djede: da nebi bilo nekog prevelikog cimanja.:sesir::rasta::joint: zato sam i uzeo ovu zemlju! Moguce samo da pred kraj ubacujem zmrvljene školjke ali to ću videti kako se situacija bude odvijala.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor