Auto cfl 125w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
Ime vašeg dnevnika: Auto cfl 125w

Datum nicanja sjemenke:

Početak vegetacije:

Breeder: Din.wos.rqs

Strain: Blue cheese.amnesia auto.northem light

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training

Rasvjeta u vegetaciji: CFL

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 125w

Rasvjeta u cvjetanju: CFL

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 125

Nutrijenti: Plantela cvijet list.piranja.but cendy

Ostala oprema: Dva malo veca venta uzeta sa kineskih ufo leda

Dodatne informacije: Planiram ih malo drzat vani dok mi se box ne oslobodi.trenutno unutra erly skunk ljepo izgleda bice valjda nesto.svaki savjet je dobrodoso.ako se oduzi cvijetanje erliyu tu je drugi box homemade pa ce mo vidit kako ce krenut.

Slike boxa: 20190803_182446.jpg
20190803_182419.jpg
 
25.08.2019
16
23
3
43
Lepo sve izgleda, biljke ne stagniraju, tako da nužda opravdava opremu... Malo gore odozdo, smanjuj malo prihranu, ne znam šta stavljaš, nemoj samo da gomilaš hranu i stimulator (hormone) i stvari i poput bakterija, azotofiksatora i sl, to se sve pojačava međusobno pa otanji malo slobodno, dok ne pokažu da im fali... Blueberry je po priznanju Dutch Passion a fuzzy feader, pa je možda Blue Cheese to nasledio od njega, nemoj mu trpati, nek zatraži prvo, poštujemo prirodu i kontekst i logiku njenog ponašanja... Bakterije mikoriza i humus su tu najbitnije... Jer ima nešto što one sintetizuju što korenu baš koristi... Kooperacija... Sinergija....
 
Poslednja izmena:

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
550
93
36
To odozdo se desava svima , Tako je redovno da ja po tome znam kad je pocelo cvetanje na automatu .
Istina ako je biljoza manja sporije se i to desava, sto je biljoza veca to se vise desava
Samo jos nisam skontao sta se to desava .

Mozda je klasicna starost u pitanju , promena lista , stari opada novi izlazi
A cuo sam neki kazu nedostatak ovoga , drugi visak onoga , ja licno sam mislio da je PH humusa
Sve u svemu izgleda da je to normalan proces i ne znaci mnogo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik