Auto Dark Devil (Sweet Seeds) by klarica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Propustila weekly update, tako da sljedeci pravi update ide u petak.
Ovaj ce bit bez fotki, tako da u petak imam sta zakaciti :)

Dark devil se ipak pokrenuo, stagnirao je jos par dana poslije proslog update-a a onda je krenuo, vezujem ga za onu dijagonalu svakih 2-3 noda, trening djeluje, polako se poceo puniti shootovima sa nizih nodeva.

Red Poison sam ipak pustila jos par dana i nisam pogrijesila, u tjedan dana se poduplao po debljini budova, sjecem ga vjerojatno u petak (biti ce mu 70ti dan zivota).

Toliko do petka...

:* K
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Haha, fascinantno kako su žene sklone kompliciranju :D. Čitam od početka do sada i nevjerujem šta te biljkice sve ne pojedoše, bolji menu imaju nego engleska kraljica, mnogo toga po mom shvaćanju bezpotrebno. Nekako iz godine u godinu sve više nastojim smanjiti to na minimum ili u potpunosti izbjeći kemiju, valjda to dođe s godinama, onda kad vidim ovak HC pristup growanju mi sve to čudno i too much.
No hard feeling @klarica , lajkam ja to sve, ne sumnjam u tvoju sposobnost, i znam da će to biti sve predivne biljkice :thumb:. Jbg. ja sam takav da ću uvjek reći ono što mislim, iskren čoek što bi se reklo, nisam mislio niš loše, pratim i dalje, lajkam taj ženski komplicirani pristup growu i nek je sretno ;) .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and klarica

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
@hazeri - Plagronov kokos.
@No Joke - ne kompliciram ni ja, prihrana je vise manje samo floranova bloom, pk boost dajem na pri polovici cvjetanja/kraju da popuni vrhove i zadnjih 10 dana samo vodu PH 6.0, to mi je uvijek funkcioniralo a kazu da se ne mijenja konja koji pobjedjuje ;)

Nema ljutnje ni hard feelingsa, 100 ljudi, 100 ćudi, 100 metoda growanja :)
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Evo i petka... :)

Prvo malo o dark devilu...
Kao šta sam napisala u prethodnom postu, biljcica super reagira na trening. Onu tanku žicu sa početka zamijenila sam špagom za šatore, i dalje vezujem svaki novi shoot glavne cole za dijagonalu tako da zapravo raste horizontalno, a iz svakog node-a se nedugo nakon toga (dan-dva) izbace dva nova. za sad sam na petom node-u, što znači da imam cca 10 shooteva koji idu vertikalu.

dd1.jpg dd2.jpg dd3.jpg

Što se tiče Red Poisona, ostao je bez glavnih 6 cola, i trenutno su na sušenju, donje budove sam ostavila pod lampom neka se još malo zgusnu. Skinula sam 118g mokrog, tako da računam da će to biti nekih 20-25g nakon sušenja i cureanja.

rp1.jpg rp2.jpg

SMOKE REPORT:
Red poison by sweed seeds (finger hash) -
Tijekom cijelog growa, biljka je imala izrazito voćni/citrusni miris, finger hash je isti takav, osim što je puno, puno jači. Stavila sam iznimno malo količinu pomješanu sa šamanskim duhanom (nicotiniana rustica) i zviznulo me u nebo na nekih 2 sata. Apsolutno ništa mi nije bilo teško, usisala sam stan (2 puta) i oprala pećnicu (posljednji put pred 3 godine :D ). Tekstura dima je kremasta, slatka.

Body buzz: Opuštanje svih mišića, počevši od trnaca u vratu pa do kraja kralježnice, noge lagane, u glavi sam bila smirena ali jako dobro raspoložena i motivirana.

Sljedeći smoke report će biti od samih vrhova, ako bude kakve promjene :)

Toliko do sljedećeg petka :)

:* K.
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Olla ekipa,
Znam da nije petak, ali za sutra ujutro putujem na vikend u deželu sa dragim tako da me neće biti, pa evo, weekly update jedan dan prije :)

Dan 34. Biljka je super odreagirala na moj dijagonalni LST, imam 12 bočnih + jednu glavnu colu na vrhu, danas sam joj napravila dodatni LST, tako što sam joj sve nodeove vezala za rub vaze kako bi iz internodea došla još koja glava da joj popuni sredinu.

Top view:
dd-01.jpg

Detalji:
dd-detalj2.jpg

dd-detalj1.jpg

Ovo otraga što se vidi na slici su još neki moji auto crossevi (ukupno 4 komada) stari 13 dana koje čekam da pokažu spol. Njih ne mislim trenirati nego puštam prirodnim putem da rastu čisto da proučim fenotipe :)

Zajednička:
zajednicka.jpg

Do sljedećeg ;)
:* K.
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Evo i petka, vrijeme je za novi weekly update :)

U utorak sam dobila preuranjeni božićni poklon od dragog, tako da su biljčice od tada pod novim suncem...
viparspectra.jpg
Sa treningom sam više manje završila, a i biljka je konačno krenula u cvat...

detalj1.jpg detalj2.jpg

Sad čekam da se izduži i počne puniti :)

topview.jpg

Problema sa njom stvarno nemam, oni moji crossevi su me razočarali, dvije najljepše biljke ispale muške, ostavila sam još 2 ali nekako mi ne djeluju kao vrijedne držanja.

Muške biljke zamijenile chilly papričice :)

Toliko za ovaj update :*

do sljedećeg,

K.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Preljepo ti to radis, blago se tvom mužu.. kod moje žene sve bilje ugine, čak i po prozoru.. da je upola kao ti hahah :D (da me sada može vidjeti kako tračam, letio bi iz kuće) :D
Da se vratimo ka topiku, by the way, sve fino složeno i utegnuto, sada samo čekati mali strech i debljati tu djecu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica