Auto Dark Devil (Sweet Seeds) by klarica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Hello :) Hvala svima na "debelim i masnim" željama :) nadam se da će takav biti i rezultat.
Prvi update je ovdje... Desilo se... ama baš ništa spektakularno, biljčica se ne rasteže, dobila je drugi par listova i to je to. Danas joj je 7. dan života.

dd-side.JPG
dd-top.JPG

Što se tiče onih red poisona koje sam spomenula u prvom postu... jednog sam morala eliminitrati (poklonila frendu za rođendan) :S a drugi izgleda ovako nekako.
rp-1.JPG
rp-2.JPG

Ono šta me muči je to da nemam pojma koji dan mu je. moguće da je 35 a moguće i da je 42. Kako god bilo, skinut ću ga old school metodom, kad zaključim da je zreo za berbu :)

Toliko za sada od mene. :)
Kisi-kisi, keep on growing! :*

EDIT: Dark Devil danas dobio prvu dozu half-strenght FloraNova blooma + 1 žličica epsom soli na 10l vode. Red poison od početka na istoj hrani.

Pitanje, kako vi ostali coco groweri dodajete kalcij? Mljevene ljuske od jaja ili?
 
Poslednja izmena:

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Ne, ne - krivo si me shvatio d@ni, ovo jedna žličica na 10l se odnosi na omjer a ne na količinu vode :) Zalijem dok ne procuri dolje. Nekad je i 3 dcl dovoljno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Update (for myself). Jučer promijenila gnojivo red poisonu, isla na 2ml/l TopMax, 2ml/l Biobizz Bloom, 1ml/l Plagron Green Sensation, 1ml/l Enzymes Advanced Nutrition. PH 6.0
Jutros biljka ima tragove nutrition burna, i jedan list ima čudne fleke. Flushala sa 10l vode + 2ml/l FloraKleena i vratila na staro gnojivo (FloraNova Bloom, 2ml/l), PH 6.0/ 780 ppm.
 

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Normalno da ima nutrition burn,kad si prešla sa mineralnog gnojiva na bio pa ponovno vratila na mineralno:crazyd:
Nije dobro to miješati,možda bi ti bilo naj bolje da flushaš biljku...
...ajde sretno dalje:thumb:
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Another friday weekly update...

Dark devilom sam razočarana :( Raste puno sporije od bilo kojeg dosadašnjeg automatika. Sjećam se kako je Red Poison izgledao 2 tjedna nakon što sam sjemenku zabila u zamlju, ovaj je duplo (ali zaista duplo) manji.

Ima iste uvjete (temp, udaljenost od lampe, hranu) kao što ju je dobivao i Red Poison ali on kao da je zaglavio u prvom tjednu....

dd-bocna.jpg

dd-top.jpg

Sa druge strane, Red poison me jednako oduševljava koliko me Devil razočarava, vrhovi se pumpaju iz dana u dan, konstantno izbacuje nove pistile i ne pokazuje znakove da mu je dosta...

rp-bocna.jpg

rp-top.jpg

Plan mi je bio da svakih 28 dana stavim jednu auto sjemenku u maramicu, tako da se cca 30ti dan života poklopi sa 1 danom novog života i da berem svakih 30 dana (manje količine) i isprobam po 12 vrsti godišnje, ali ovaj fail sa dark devilom... ne znam, možda se preokrene sreća, možda sad poludi u 3,4 tjednu... ali za sad nisam sretna, nikako...

Toliko za sad :*
K.

EDIT: Red Poison od danas na PK boost (2ml / l Hesi Phosporous plus) pridodan uobičajenoj prehrani Floranova Bloom. Danas prva doza (ppm 1250).
 
Poslednja izmena:

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Nedjelja, 30.10.2017.
Pogledala Red Poison pod mikroskopom... meni djeluje spremno, iako on i dalje baca nove pistile - izgleda ovako... kao da sam čak i malo zakasnila.

rp-trihomoni.jpg

Iskusni groweri, savjet. Da režem ili da pustim nek se deblja? Ne želim da mi sav THC propadne... :\