Auto grow (Afghan Kush Ryder, Blueberry, +Speed) MH/HPS 250W @Squerlz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Mislim da joj nisi skratio vegu, nego brijem da nece dat svoj maximum u visini, a posto je auto zna se da je visina vazna radi kvantitete ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Evo novosti

21 DAN

Samo kratak update i pozdrav :vutra:Prebacio sam na hps posto sam primetio da je afganistanac i bluberi pocele da izbacuju pistile verovatno je vreme i za klopu u teningu su vec nedelju dana lepo se kupusaju :)

Afghan
100_2033.JPG


Bluebery
100_2036.JPG

+Speed Auto
100_2038.JPG

+Speed je od danas u treningu pa budemo videli sta bude bilo od nje mada cini mi se da ce biti kidanje korena pri presadjivanju velika moja greska :(

Evo zajednicke
100_2040.JPG

Malo sam sredjivao slike pa oprostite na "cudim" slikama ;)

Pozdrav:vutra:
ostanite mi zdravi i veseli :D
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Rekao sam od pocetka da je blueberry moj favorit,a i jest nekako najljepsa.. hihi :D:D!!
Neznam zast si se uopce zaebavo sa presadjivanjem,znas i sam koliko gubis time kod autosa kojima je bitan svaki sat vegetacije. Trebao si sve odma u te finalne potove i ciao peppy.. :joint2:. No kako god samo udri lst lijepo djeluju za sad.. :lol: :gled: :djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
A jbg sta da se radi bio je ja stavio u finalnu ali kada mi nije izasao 60 day lemon reko da je prebacim u ovu belu saksiju (citaj vecu) zahvatim plitko povucem i pff.Ok mi se oporavila ona je 7 dana mladja od ostalih tako da ono ok mi se cini ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Hehe :) bebe, super su, :p, sad kad se razbudale.
Ljepog mjesta imaš u boksu, pokriva 250w sve, Philips.tiha patnja, sljedeći put kod nabave moram se više potruditi, izlet u dezelu, naći cu ja nju. Ma miran sam par godina sa Sylvania , Belgija ali sto nebi moglo najbolje. Brijem :rasta:i sve varijante LED , još dva mala boksa 60×60 za cvatnju, strojevi za maglu, jednu sobu s pogledom. . .
Opet izgori joint, a samo sam dva puta počnuo, moram delat dok jos ima, bok :wave:
Nocas sam sanjao grozan san, dnevnik nekonzumacije, ne pitaj, horor :confused::eek:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Sreća pocetnicka, tu ima samo od 600w,no ne bum ljubomoran, doći ce i do mene. LED panel malo stagnira, murja mi lovu uzela i vozačku, s jedne strane a s druge, mentori , stalno nešto novo smišljaju pa mi je i dobro došlo, sad ce novi model, kukim-lukim nic ne kuzim, vidim da se dečki vesele, veli @D&M manje žica, fino :whato::
Ajme kompa al me ova fina trava fura na blebetanje :D, @mtran- e :joint2: ide još jedna rupa u zidu :lol:, ispuh u kutiju od rolete ili ispod klupcice prozora, mala rupica za mali boks, :banana_rasta:, mora rupica bit, kaj ako smrdi vec u vegi onda filteri i turbine, buka:confused:
Stoneri sanjaju, pići laganini Roling stonsi, faking Jager, trebao sam biti rockenrol zvijezda , slager pevac (legendarni Nikolic) još bolje. E danas sam baš to, idem dragoj jednu ispod glasa otpivat, Ju te sam se zajubio. :love2:Bude li kakve pohvalnice, okacim dokazni materijal, ako ne, ostaje muzika :cool23:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
@Gaf, sve štima s dimom ali put mu je krivi, umjesto kroz pluća, ode mimo, nikakve vajde od njega, u ništa. Smotam, zapalim, povucem dim i zaboravim joks, skupo motanje i nema efekta. :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
28 DAN

Sve ide po planu i programu dao punu dozu boosta i slavola 2 puta ove nedelje piju vodu na 7 dana otprilike zalivam dok ne iscuri nekih 10 % na tanjir ;)

Posto nemam nesto posebno pisati idemo na slike :)

Blueberry 28 dan dobila 2 puta boost i hesi punu dozu vezujem svaka 2 dana ne znam gde cu vise lisce da sklonim da ne smeta topovima hehe :) Zadovoljan sam kako pici ako ovako nastavi ima da bude bomba !

100_2056.JPG

Pocinje cvetanje :gled:
100_2051.JPG

100_2057.JPG

Afghan Kush Ryder 26 dan isti tretman dobija kao blubery zadovoljan sam i njom mada malo sporije puni topove al dobro ;)

100_2067.JPG

+Speed 21 dan Vidi se posledica kidanja korena ali dobro neka gura kako gura bude nesto i od nje jako lepo mirise kao neki citrus kao sladunjavi limun sto obozavam kod ove sorte dobila samo punu dozu slavola sledece zalivanje i ona dobija klopu :)

100_2059.JPG 100_2065.JPG

Zajednicka
100_2070.JPG

Pozdrav :vutra: ostanite mi zdravi i veseli :gled::vozdra:
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Kod mene glad napravila štetu, krivo sam procjenio pa mi je malo bed. Tvoje ljepo izgledaju, zdrave, razgranate. O boosteru smo pričali , ovo su automatici, prozdrljivi, nećeš pretjerati. :gled:
Stipe mi je ljepo objasnio, kako to on već zna, visestruku korist nutarnjeg venta i kad je protok zraka izvrstan kao kod tebe, pa da ti otkrijem toplu vodu koju sam prije par sati shvatio:D, treba ga koristiti. Ako to saznanje već koristis zanemari moje otkriće :fuck:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
35 Dan

Eto dodjosmo na pola puta manje vise nista novo nema da se napise eto cisto da obelezimo.Lst sam batalio posle savetovanja sa mentorom @Stipe koliko sam razumeo ne valja ni mnogo vezivanja bio sam napravio kupus :D

Blueberi 35 dan

Napreduje ona mada slabije pije vodu za razliku od Afghana cini mi se da sam je malo rano ponovo zalio sto se vidi na slikama listovi kanze na dole ... Dao punu dozu Slavola i Boosta ove nedelje.Treba mi savet kad da pocnem P+ da joj dajem nemam iskustva na Hesi tablici pise 3 nedelja cvetanja sad je na ajmo reci 1.5 nedelji cvata ...

100_2096.JPG

Evo da se vidi dokle su stigli hedovi pa recite jel rano da pocnem sa P+
100_2109.JPG

Afghan 33 dan
Prava bomba od biljke :) presisala je bluberi razbacala se svuda po boksu pije vodu na 3-4 dana dok blueberi je jos na cca 7 dana.Izgleda da ce biti ona najbolja u ovom growu ?

100_2118.JPG
+Speed 28 dan

Lepo napreduje nemam zalbe na nju jako zdrava biljka :gled: I ona pocela da dobija Boost i lepo se razvija.

100_2091.JPG

Evo i jedne zajednicke polako pa nestaje mesta u Boxu :joint2:

Levo Afghan,desno + Speed i pozadi Blueberi.
100_2120.JPG

Toliko od mene pozdrav :vutra:ostanite mi zdravi i veseli :thumb:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Super , lijepa boja, zdrave sve tri!
Imas dosta zemlje, kako sada izgleda ništa ne fali, pricekaj jos tjedan dana , dva, pa onda P+. Kad počnu zderat a ne jesti(vidit ćeš po liscu) trpaj stari sve kaj imaš , to su kanibali i teglu ce pojest i ruku koja ih hrani :eek: Da, da :whato::
Nekako mi se čini da tvom dnevniku vrijeme brže prolazi :rasta:, zapravo svuda ide brže nego kod mene u boksu, evo van boksa strašno brzo ide, ništa nisam stigao napraviti a dva dana su prošla, vidi ga i treći dolazi. :let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Squerlz