Auto grow (Afghan Kush Ryder, Blueberry, +Speed) MH/HPS 250W @Squerlz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Haha, je istina još se popnem na štokrl (hoklica) gurnem glavu kroz gornja vratašca (osmatracnica) i inhaliram eyessss:.
Za prihranu ako pokaže veće potrebe ne pojačavaj dozu nego zalijes ful dozu pa kroz dan dva (zavisi koliko brzo pije, moze pol litre dnevno a može i više ) dodas litru vode s ful dozom. Novi savjet agronoma, čini mi se ispravnim i logičnim, naravno ako se mentor složi :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz and hazeri

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Afghan pije dosta brzo 3-4 dana planiram da dajem punu dozu klope jednom nedeljno sve ostalo voda mozda jednom boost jednom P+ kada bude vreme, ali videcu sa vilom oko saveta agronoma pa da vidimo sta kaze strucno lice :thumb:
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
DAN 43 :gled:

Uslo se u debeli cvat :) Bilje napreduju ok temperatura fokalna od 24 do 30 ode po danu po noci od 16.5 do 19.5C

Vlaga nikako da se podigne pise na meracu od 20% do 56% kad otvorim vrata box-a osetim vlagu da me opici po faci :D ali na meracu ne pise tako cak mislim da me laze doduse jeste bio zakacio vodu jednom pa zbog toga i sumnjam u tacnost :( al ok ide to.

Lampu sam podigao na nekih 30-35 cm da se izduze malo odvezao ih samo vezujem hedove koji nisu u ravni sa ostalim i tako.Bluberi jos uvek nije zalivena podignem saksiju primetim da je laksa ali jos nije za zalivanje cak sam zaboravio kad sam je zadnji put zalio o_O Sledeci put budem smanjio kolicinu vode cini mi se da se koren ne moze izboriti sa 1.5 l na 7-10 dana pa da vidimo kako to ide.

Dosta blebetanja idu slike :)

Blueberry 43 dan
blu.JPG

Vide se donji listovi poceli da zute nisam skidao probao da povucem al se ne daju skinuti.

Afghan 41 dan

afgh.JPG

Ubedljivo najbolja billja u mom box-u vidi se da ce biti u cvetanju najduze ali ako bude dala najvise :rasta:

+Speed 36 dan

sp.JPG

Ja zadovoljan nemam primedbe na nju napredujemo :watch:

Ajmo djeco slikanje :) jedna na prirodom svetlu malo izasle iz boxa da protegnu noge hehe:popcorn::

Sa leva na desno +Speed Blueberry Afghan
100_2152.JPG

Do sledeceg gledanja pozdrav :vutra:ostanite mi zdravi i veseli :wave:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Pohvala u svakom slučaju, ovakvi cvjetovi obecavaju debeljuce, jednom sam imao takve foto domacica i Think different od DP automatik, široka glava od početka. Bjele tegle i ja sad gledam za kupiti samo četvrtaste, nek sve blesice. :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
@irieman Cuti ne pitaj dovukao sam trojku u sobu gruva samo ali sad znas i sam kako je vreme - 10 malo teze ide ove nedelje nikako da nabasam na nesto kvalitetno da uzmem malo a da radi posao .Prosli put stavljao teglu ali je box bio drugi podignut od zemlje pa je islo nekako sada je na podu pa zato je niza temperatura cak i da je sada stavim nece biti neke preterane koristi od nje mozda dobijem 1 C vise ...
@1310 Iz tvojih usta u bozije usi hehe.Gledao i ja da nadjem kockaste ali ko da se sve urotilo protiv mene sve pretrazih nigde ne nadjoh :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman and 1310

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
DAN 56

Evo novi updajte nisam hteo da izbacujem pre nije mi se dalo muku mucim sa grejanjem,ali tako im je kako je...

BLUEBERRY 56 DAN

Gubi lisce pune doze boosta i P+ dobija idemo ka finishu nacurio sam i mikroskop da vidim gde smo ;)

100_2167 (Custom).JPG
100_2171 (Custom).JPG

AFGHAN 54 DAN

Dobija isto pune doze blooma i P+ Odlicna 5 sedi dole :)

100_2175 (Custom).JPG
100_2179 (Custom).JPG
+SPEED 49 DAN

Zadovoljan sam njenim napredovanjem
100_2162 (Custom).JPG 100_2163 (Custom).JPG

Evo i zajednicka
100_2186 (Custom).JPG


Promenio sam i vevericu prikladniju vremenskim uslovima da rasteram minuse heheheh :)
Pozdrav ostanite mi zdravi i veseli :vutra:
 

Prilozi

  • 100_2164 (Custom).JPG
    100_2164 (Custom).JPG
    140,6 KB · Pregleda: 18
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Vau, vjevernjak uskoro berba, ljepih si vrhova uzgojio, jos malo debljanja i cak. Koja neće Novu dočekati?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Cini mi se da Blueberry moze pod noz pre nove, ali sacekacu mikroskop kad kaze vise ja ne odlucujem nego one :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Eto dodje vreme da zavrsim dnevnik grow je uspesno zavrsen i pored paradoje (mozda i opravdane) zato i kasnim ovoliko.

Sve u svemu zadovoljan sam growom sem jedne sorte Afgana koje je dao isuvise malo da bi opravdao svoje ime po kolicini genetika je vrhunska.

Moram da se ispravim sto se tice sorti kako je vreme odmicalo shvatio sam da sam semenke pomesao Bluberija i Afgana pa to moram da kazem ovde.

Posto nisam dobar iliti ne iskusan jos uvek u smoke reportovima samo cu napisati ono sto mi trenutno padne na pamet (prvi utisak) posle tako-tako susenja i kjuranja od mesec i nesto dana.

Afghan Kush Ryder (World of Seeds)

Posto sam dabavio mikroskop 60x skinuta je u 68 danu.Kada se osvrnem na fenotip moram reci da zavrsava dosta brzo ali daje malo koje dopunjuje svojom genetikom afgana miris smrde i couch locka mali prozracni hedovi po mojoj slobodnoj proceni 30 do 40g prozracnih hedova.Nemam slike ebaj ga.

+Speed Auto (Sweet Seeds)

Ovo mi je druga tura sa ovom sortom stavio sam je opet da bih imao reper prema ove 3 sorte.Spreed je sorta koja mi je jako prirasla srcu zato sto je za sve prilike izbistri sve u mome um-u mozes raditi sve bez zombijanja i zbog toga mogu reci da je egal sa Bluberijem mada on ima drugi sistem rada o cemu cu kasnije.Dobio sam oko 50 g po slobodnoj proceni.Na slikam sa da primetiti da sam je sprzio 1 dan nisam hteo da je zalijem reko sutra cu i nesto iskrslo sprzila se za 24 sata samo mojom krivicom al eto izgura i ona do kraja naravno sa manjim urodom. 100_2189.JPG

100_2208.JPG

Blueberry Auto (Dutch Passion)

Jako sam zadovoljan ovom sortom nesto se desilo u ovom grovu sa ovom biljom da je na kraju imala kapljice na glavnom hedu koje su bile polu prozirne.Da se razumemo nisu to kristali thc-a neko bukvalo kapljice sirine oko 0.6-7 mm koje sam namazao namazati na cigaru a bogami i liznuo ima neki neverovatan ukus prvo nesto slatko kao nektar a zatim kiselo i zemljano ne znam drugacije opisati.60-80 g dobih ja jako zadovoljan :)

100_2195.JPG 100_2198.JPG
Hed veci od ruke !

Ovim zavrsavam dnevnik.Bio je sve u svemu opusten grow malo niske temperature malo przenje st0 se dati ocekivati od 2gog growa.

100_2261.JPG
BILI VI MENI ZDRAVI VESELI I ZIVI :vutra: POZDRAV OD SQUERL-ZA :rasta:
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
najprije čestitke ,novi boks dobro radi, ako sam dobro izracunao blizu 200g!:D
onda pohvale na smoke reportu i na hrabrom držanju u teskim vremenima :p i to je prošlo :banana_rasta:
sad ce valjda neka foto-periodna, il dvije :love2::love2:pa da vidimo velike biljke u nice boksu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Squerlz