Auto Kaya 47 [Advanced Seeds] & Bubblegum foto [00 Seeds]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Hvala na čestitkama. Spremno za tegle, 20180212_190835.jpg 20180212_191214.jpg
Ostalo je oko 70g jos ali bolje nego 0. Miris totalno voćni, potpuno opravdava naziv straina. Imao sam autobubble od istog breedera i miris je bio opasan, onako na benzin i cjela kuca je smrdila, ova se čuje tek kad je diraš,inače skroz blago. Za dimit je opasna jer nema neki jaki okus naprotiv,djeluje kao light i pušljiva je ali zato lako zavara i odjednom shvatis da si prepušen,možda je to zato jer se jos suši..u svakom sl, kvalitetan dim jako:respect::vutra:
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
znači da si ju dobro isprao prije berbe, super ispalo.
Zapravo mislim da je prošlo 40dana od zadnjeg hranjenja ,samo voda,tako da nema problema što se toga tiče:)
Što se mene tiče ova vožnja je završila, valjda sam sve napisao, grow je bio dug i naporan,biljka traži mnogo i nije baš easy to grow, mada nisam joj pružio najbolje uvjete ona se odužila kako treba, za manjak mase i dužinu growa sam ja kriv mada sazrjeva sativasto kao što ima i djelovanje, smoke report sam ranije praktički objavio,mogu samo dodat da sazrjevanjem u tegli dobiva ljepšu aromu, malo se tegla čuje na papar kad se otvori, cvjetovi su kompaktni i nabijeni,extra po tom pitanju, dim je blag za pušit,gust slatkastog okusa više nego mirisa. Djelovanje;:joint2: prilikom pušenja stvarno je medium light i navlači stalno za jos,međutim skužio sam da je najljepse stavit malo manje u trubu,jer ima nekako odgođeno djelovanje,nakon 20- 30min bas pocne vozat kao sativa al istodobno umiri i bas zna sedativno djelovat,isto tako potakne na nekakav posao,poput čišcenja i sl, uglavnom extra za dan al po noci fino sjedne al opet tesko zna bit zaspat. Volio bi uvjek imat ovakvog dima u zalihi. Ako sam nesto izostavio, a mislim da nisam,što se mene tiče dnevnik je gotov:skot:::kafa:
Hvala svima koji su pratili,na podršci,savjetima i obećavam da će već sljedeći grow biti pristojniji i proesionalniji kao i dnevnik,ipak mi je ovo prvi:zvizd:::listomahanje::0:vutra:
 
Poslednja izmena od urednika: