Auto Lemon Skunk & Mazar & Jack Herer [hps600w]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
Pozdrav svim vutroljupcima:spliff:,nadam se da ce te pratit moj dnevnik te mi pomoci i olaksati ovaj moj prvi ali velliiiki grow:banana_rasta:
Kao sto mozete preimjetit iz naslova radi se o atofloewrima ali uz njih u boxu imam i 3 fem sharka ali o njima u njihovom dnevniku.
malo o boxu:
Velicine 185*180*185
Svjetlo:Hps 600w (200.000lumena)bar tako pise na kutiji:p
Ventilacija:Upuh WC vent,2 manja komp za hladenje hps-a,jedan veliki na stalku za mjesanje zraka,i jedan kalolifer koji visi za odrzavanje temperature.
Big Box;) je oblozen u alu foliju,foliju za poklone,i folija iz auto prve pomoci za opekline mislim,folije su svakojako postavljane da budu sto neravnije da nebi bilo hotspotova,nakraj svega prevaljane na suho sa valjkom da se stope sa zidom zbog nepravilnostima,na pod postavljene kocke za drenazu da voda moze potpuno izaci.
Biljke su sadene u bio bio vrece od 12L radi jace opskrbe korjena kisikom.

:bocni::Biljke si izasle na povrsinu 21.12. od tada su na rezimu 20/4 i za sada situacija izgleda ovako:bocni:::

2zzuuko.jpg


Auto:x4 Lemon Skunk x4 Jack Herer x2 Mazar+ 3 Great White sharka Feminizirana
2l89tfs.jpg


Sa ulaza u box,ja se nadam da ce tu biti dovoljno mjesta i svjetla za sve;)
beug55.jpg


Par pitanja za iskusnije:
stavija sam 3 J.H skupa i 2Mazar skupa u vrecu od 12L(ostao bez zemlje) sad me zanim dali da ih presadim svakog u svoju posudu ili daih ostavim pa na njim odradim scrog(nez kolike biljke budu i dali im je malo mjesta za korjen).

Radio bih na nekim topiranje,super topiranje negdje Fim pa me zanima ako mi neko moze malo poblize objasnit kada i sta treba rezeti-sjeci i na kojim sortama da radim.

Zanima me koja gnjojiva(cjena nebitna,bitna kvaliteta),ili zivotinjsko gnjojivo, i u kojim fazama i od kada da pocmem,na forumu sam se nacitao svega,jako puno sati i sati sam proveo citajuci i screenshatajuci da izvucem ono naj bitnije i naj bolje ali uvjek necija tema komentar pobiju to ono "najbolje" tako da ni sam visee nista neznam:grrr:


Bubamara Predator-dali da napunim box bubamarama prije ikakvih preoblema i samih unistavaca:objesen:,i ako moze savljet dali se isplati prskati box exstratom duhana-BOJIM SE POSTO SE RADI O GARAZI(ZATVORENOJ) DA EVENTUALNO NEBI KAKVA STETOCINA SE NASTANILA(DO SAD SAM SAMO VIDIO PAR PAUKOVA ONIH KUCNIH STA NAM PAUCINU STVARAJU,I NEKAKVEBAJA KAO CESLJAR STONOGA ILI TAKO NESTO)


I jos me zanim sta je naj efikasnije za podizanje vlage,spustanje vlage odnosno kako da je drzim pod kontrolom? Dali jeLimunska kiselina dobra za spustanje ph-mislim dobra za biljku?

I jos jedno pitanje :p po vasem misljenju dali ce biti VELIKA guzva u boxu kad ovo sve krene rast:fuck: i dali da odmah improviziram nekakvo navodnjavanje radi lakseg zaljevanja,
I kakva mi je opcija da Sharkove vegetiram u boxu 2.3 mj jos pa ih onda presadim negdje u prirodu posto su fem nisu auto,dali ce stati s obzirom na 10 automata

malo sam vas zatrpao pitanjima ali jbg sad dok mi je sve u glavi da sta ne zaboravim,a i da imate sta radit sad za bozicne i novogodisnje blagdane:spliff: :sadbanana: :banana_rasta: :banana123: :spliff: :respect::vutra:
 
Poslednja izmena od urednika:
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
sutra je slikan al ucinilo mi se da pise tako,ovo je za prvi put da imam na cemu vjezbat pa sta prezivi popusit cemo:spliff::respect:
 
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
Sylvania HPS SHP-TS Grolux
Nove HPS Sylvania SHP-TS Grolux, poboljšanoga i optimiziranogadvojnog spektra te nevjerojatnih 128 000 phyto lumena za žarulju snage 400 W i 215 000 za žarulju snage 600 W, predstavljaju najučinkovitije lampe za fotosintezu na tržištu (PAR efficiency). Idealna je i za vegetaciju, i za cvatnju. E40 grlo.

SAD JEL OVO PHYTO ZNACI ISTA TO NEZ A LUMENI ZNAM STA SU

Evo i dokaza:razvaljen::
xdt652.png
 
Poslednja izmena od urednika:

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Ove kaj su u tegli si presadi svaku posebno(trebo si ih zasadit u manje tegle ak nisi imo zemle):whato::!A trenirat možeš kaj ti paše, po meni je prostor i broj biljoza ti je prevelik za lampu,a i rijetko gdje da se može sadit u 2-3 mjesecu! Aj nek je sa srećom!:puuuh::
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
evo podataka za tu lampu sa dva sajta + link za fabricki product data sheet
(Rated luminous flux at 25°C 89.807 lm) ;)

SYLVANIA GROLUX SHP-TS 600W - Bulb


The Sylvania Grolux HPS bulb was designed specifically for greenhouse supplementary lighting. It has increased blue light and the highest PAR rating. This is the hottest bulb right now and is consistently out-performing the Hortilux. The Sylvania Grolux Features:

  • Extreme high light output
  • Improved quality of light : increased red and blue light output
  • 10% higher photosynthesis flux when compared to standard HPS 'super' bulbs
  • High PAR radiation
  • Lumens: 90,000
  • color temp: 2050 K
Technical Data
  • Name: Bulb Sylvania SHP-TS 600W
  • Attack Lampholder: E40
  • Stage: Flowering
  • Area of cultivation: from 1.3 to 1,8mq
  • Watt: 600
  • Bright Spectrum in ° Kelvin: 2050
  • Lumens: 90.000
  • Manufacturer: Sylvania
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Imbra Presvetli
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
Ove kaj su u tegli si presadi svaku posebno(trebo si ih zasadit u manje tegle ak nisi imo zemle):whato::!A trenirat možeš kaj ti paše, po meni je prostor i broj biljoza ti je prevelik za lampu,a i rijetko gdje da se može sadit u 2-3 mjesecu! Aj nek je sa srećom!:puuuh::
U Dalmaciji je vrijeme dobro,sad je trenutno 15 stupnjeva a 12mj je tako da u 2,3 ce biti temp puno vise sigurnu..Na tu matematiku sam isao:spliff:

evo podataka za tu lampu sa dva sajta + link za fabricki product data sheet
(Rated luminous flux at 25°C 89.807 lm) ;)

SYLVANIA GROLUX SHP-TS 600W - Bulb


The Sylvania Grolux HPS bulb was designed specifically for greenhouse supplementary lighting. It has increased blue light and the highest PAR rating. This is the hottest bulb right now and is consistently out-performing the Hortilux. The Sylvania Grolux Features:

  • Extreme high light output
  • Improved quality of light : increased red and blue light output
  • 10% higher photosynthesis flux when compared to standard HPS 'super' bulbs
  • High PAR radiation
  • Lumens: 90,000
  • color temp: 2050 K
Technical Data
  • Name: Bulb Sylvania SHP-TS 600W
  • Attack Lampholder: E40
  • Stage: Flowering
  • Area of cultivation: from 1.3 to 1,8mq
  • Watt: 600
  • Bright Spectrum in ° Kelvin: 2050
  • Lumens: 90.000
  • Manufacturer: Sylvania
ja evo prenosim sta pise na igrow stranici a isto tako i pise na kutiji..znam da je glupo i vjerovatno krivo al pise:lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
:sadbanana:Evo jedan jack nije prezivio,pukao mi je korjen vjerovatno tokom presadivanja,tako da sad sam tu presadio jednog od ona 3 sta su bili zajedno:spliff:
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
dobro je ovo sve, samo mislin da si moga malo smanjit broj biljki za prvi put ako je prvi put i mos slobodno u 3 misec prebacit vanka. ja sam prosle godine imao u outu biljcicu rasla je od 3. do 11. miseca a bila je lanija godina:) i da te pitan jesi ovaj hps uzimao u i grow i koliko si platio mos na pm odgovorit da ne reklamiramo ;) sretan grow ;)
 
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
Jbg sta je tu je,da malo popravim situaciju u boxu napravia sam jedan reflektor sa 8 CFL zarulja.Posto je kasno sklepan je od onoga sta sam imao,fale mi jos 3 grla i 4 žarulje ako su ove sta sam nasao u kuci ok????!U prilogu i slike:spliff:

6yfhic.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.