Auto Mazar,Jack Herer,Lemon Skunk,fem G.W.S,Ćehinja.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.01.2016
15
23
3
44
Ludograd
:wave:Pozdrav SVIMA :wave:

Evo da ukratko predstavim žene,djecu i kuću,te kućna pomagala:p
Box za vegetaciju i kutija za klonove: 80% boksa je uarđeno,kad bude gotov idu slike
346p2tk.jpg

Dimenzije-
š:80 d:150 v:185
Svijetlo-2x36w 4300k plave neonske cjevi+2x75w mammoth fluo cjevi isto plave za vegu,to sve smjesteno je iznad police i namjenjeno je mladim sadnicam i klonovima,dok je u planu kupit jos jedan set hps+mh 600w za ostatak toga boxa.
imlap4.jpg

Ispod police uljni radijator da grije taj box i drugi box,da klonovima bude toplo od dole:D+ jos kalolifer ako bude potrebno za grijanje a moze sluzit i kao vintilator na polici za mlade:p
Box za cvjetanj:
Dimenzije-
š:150 d:180 v:185
Svjetlo-1x600w hps dual spectar sa prigusnicom i svime potrebnim
Ventilacija:upuh pasivan na 2 mjesta,veliki sobni vent za mjesanje zraka sa 3 brzine,pc vent za hladenje hps-a,jos jedan pc ven na 1 upuhu i za ispuh WC vent 320m2/h
2s963w2.jpg

Posude su 11L,
Zemlja je mjesavina guano i agroZ tako nesto:D+Na podu su postavljene kocke povisene 1cm za drenazu
Od gnojiva imam Hesi start box paket
2ed12rn.jpg

Termo i hidrometar sa pamcenjem min i max temp i % vlage
Ph metar-žućo i hrpa ph otopina za kontroliranje doticnog:lol:


Sad malo o ženama i djecismiley9934
AUTO JACK HERER-stara 38 dana

Genetics: Jack Herer x Lowryder #2
Sex: Feminized autoflowering
Yield: 40 - 100 g/plant
Plant Height: 40 - 90 cm
Harvest : 75 days

Nakon 6 generacija smo uspjeli proizvesti stabilne i prilično jedinstvene biljke, koje daju čvrstu količinu ukusnih velikih pupoljci pod slojem smole. Svi ljubitelji Jack Herer će biti oduševljeni s ovom auto feminizirano verziji. To donosi izvornu mutna-papreni mirisa, ali ima i slatki voćni okus Lowryder # 2, koja je korištena za uključivanje ovu raznolikost na autoflowering F1 hibrida. Auto Jack Herer razvija izvanredno guste i duge teške hladan Colas koji imaju indica izgled. Žljezdani trichomes su vidljivi vrlo rano u cvatnju a biljke su spremni da se smanji do 75. dana nakon što su klijavih. Kvaliteta tih pupova je izvanredan, oni nalikuju izvorni Jack Herer osobine i da će impresionirati svakog biljka ljubavnika koji će rasti ove nedavno izdao niz.


AUTO MAZAR EXTRA-stara 38 dana

Genetics: Mazar x Ruderalis Indica
Sex: Feminized autoflowering
Yield: 50 – 250 g/plant
THC: High
Plant Height: 70 – 160 cm
Harvest time: 80 days

Auto Mazar Dodatni je jedan od naših najvećih i najproduktivnijih sojeva autoflowering, to je robustan i jednostavan kultivirati. Ruderalis geni su prešli i prešao bi osigurali stabilan auto feminizirano verzija izvorne sorte. Tradicionalno Mazar je 100% indica soj s teškim strana grananja i sposoban je dostizanje oko 4 metra visine ili čak i više ako se uzgaja na otvorenom. Auto Mazar Dodatni biljke će doći oko 160 cm visine i mogu dati ogromne prinose. Više iskusni uzgajivači moći će narasti do 250 grama suhe pupova od onih malo indica. To je potrebno za sve ljubitelje indica, koji žele otporan i lako kultivirati naprezanje autoflowering.





AUTO LIME SKUNK-stara 38 dana


Genetika: Skunk # 1 (limun fenotip) x Ruderalis

Seks: feminizirano autoflowering

THC: Visoko

Prinos: 50-120 g / biljka

Plant Visina: 60 - 140 cm

Žetva: 75 dana

Great White Shark FEM-star 41 dan
53v7ug.jpg

15xthkl.jpg


PLAN JE DRZATI SHARKOWE U VGETACIJI SVE DOK AUTOMATI NE BUDU GOTOVI,A TO JE NEGDE SVE SKUPA VEGE OKO 3MJ I IZA TOGA IH SAME ILI SA NEKOLIKO MALIH KOJE CE OD POCETKA ICI NA 12/12 OSTAVITI DO KRAJA,SVI SU TOPIRANI I SUPER TOPIRANI PO METODI MAJSTORA CHILIJA I ODRADEN JE LST NA SKORO SVIM BILJKAMA:)


:djede:ovaj dnevnik vodim radi sebe i lakseg pracenja stanja u boxu,hranjenja,zaljevanja,i cuvanja slika i u slucaju nekakvih problema da se posavjetujem sa vama.Ako se ne varam ukratko to bi trebalo biti to.svi prijedlozi i kritike su dobrodosle naravno osim onih zlonamjernih:lol:

 
Poslednja izmena:
17.01.2016
15
23
3
44
Ludograd
Nista bitno..navuka sam se na ovo growanje a stvarno negdi moram to sve pisat pa da se ne pogubim bolje ovde i u odlomcima nego u glavi pa sve zaboravit:lol:
sreca je jos uvik ona pocetna i dobro me sluzi hvala;)
 
17.01.2016
15
23
3
44
Ludograd
Evo slike police za sadnice i stanje od dana,vcr sljedi zaljevanje vodom.
5/7 automata cvjeta vec 13 dana ove dvi druge su pocele nakon 35+ dana.
hrh92q.jpg

xc2niv.jpg

ojl5c8.jpg

1z2g5yq.jpg

I malo ove sta kasni :)
3004lya.jpg

19oydj.jpg

Puno puta sam procita za ovo presavijanje grana da tu budu naj ljepsi cvjetovi pa sam evo jednu cjelu polomija pa da vidim ima li istine u tome,a i pre velika guzva mi je za LST pa cu provat ovako formirat grm,mada na youtubu svasta rade:eek:
z7ebl.jpg

27ysxfr.jpg

dmtj4y.jpg
 
17.01.2016
15
23
3
44
Ludograd
Tek sada sam vidija da danas sljedi puna doza gnoja,tako da su cvjetajuce pognojene sa 72ml na 17l blooma a sarkovi sta su u vegetaciji su sa 72ml TNT-a na 17l a ove dvi sta su u predfloveru su na vodi:D sv esu dotenute nategnute i sada na spavanje,vidit ce mo sutra kako su primile veceru oce li se pocet debljat:p:smoke:
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
odlicno...pratim ti dnevnik posto i ja imam neke neposadjene automate od bulk seeds...
ovi tvoji izgledaju odlicno..:)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: growboss