Auto mazar under cfl

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Kod mene ti je isto ko i kod powera... jbg....

BRAVO!!!

obavezno smoke report nakon watera.... baš mi to interesantno
 
26.01.2012
20
12
0
40
samo jedna ispravka na temu...AutoMazar nema 18,5% THCa, to je THC za regularnu Mazar biljku, automatic ima manje, može se provjeriti u novom katalogu DP-a...istu biljku sam uzgajao prošlo ljeto outdoor i imam same pohvale, od samog prinosa do kvalitete...vidio sam na novom katalogu da su izbacili novi automatic, Think Different, koja je po opisanom potentija i ima bolji prinos od AutoMazara...

nego, imam pitanje...imam box 60x60x120 cm....ventilacija ovo, ono i od rasvjete CFL 250 w Dual, dakle sa crvenim i plavim spektrom, ovisno o potrebi...AutoMazari su stavljeni na klijanje, planiram staviti 3 biljke unutra...da li da još dodatno pojačam sa svjetlom i kojim?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
mora to biti dosta za 3 biljke, mada ne znam sto u tom prostoru ne stavis vide komada, ja odradim 4 automatika u 0.4x0.4 pod mnogo manje vati, i 2500K
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Mislio sam i ja stavit dva tri heda na water curing kad završim svoje, svakako javi rezultat

Super odrađeno...:respect:
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
HVALA LJUDI!

LikeItGreen83 --Za AM tako pise u katalogu...ali ne bitno jer radi tako jako da i ne mislim koliko ima THC ali cu svakako pogledati novitete u DP.Sad trenutno ne mogu ali se nadam vrlo uskoro novom growu sa mozda cak i regular..Sto se tice rasvete rekao ti je PowerSeed.Ja sam poceo sa 125w ali sam bio u mogucnosti pa pojacao sa jos 200w.Licno sam pristalica sto vise lumena ! Sigurno ces odraditi sa 250w dual,u to nemoj ni da sumnjas i ne moras se cimati oko jos rasvete.Na tom tvom prostoru ce AM da vristi od srece i cak ne moras ni da ih savijas.Imas 120cm a on raste do 80cm.Znaci imaces bogat rod u tim uslovima sa tom rasvetom.Srecno sa novim growom!!
Pozz!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bochwa

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
LikeItGreen83 je napisao(la):
samo jedna ispravka na temu...AutoMazar nema 18,5% THCa...

jedan izvor kaze za AutoMazar "THC Level: 19.5%", drugi "Thc level High: 15% +", u svakom slucaju spada u kategoriju High ;) u svakom slucaju: "Votings of our users: AutoMazar gets 8.00 of 10 possible Points in the average!"
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Nedostaju mi biljoze...

Ipak,nesto se desava u mom boxu sto bih rado da podelim sa vama :
101_3208.jpg

U teglama su od juce biljke 1 i 2.Dosta su se osusile za kratko vreme u boxu dok su visile.Sad ih s vremena na vreme izbacim iz tegle,malo razmrdam na situ,pa vratim.Kao seno da prevrcem,da se ne bi upalilo he,he.Vutra gori bez duvana!Mirise sveze i jako.Radi jos jace! To sto prodje kroz sito,kasnije protresam kroz jos sitnije sito i tako skupim gomilicu fine prasine(trebala bi biti jos sitnija) zapecem u rerni i dobijem elasticni Hash koji posle olikujem u kuglicu.Ovo je vrlo opaka stvarcica! Nisam puno puta pusio shit,ali ovo me prikovalo i ubrzalo mi puls preterano! Odlicno,bice tu jos finije prasine za koji dan ,cak ce i neki osuseni vrhovi ucestvovati.
Moram malo da usavrsim tehniku,ako neko ima predlog!?
Osatak krupnijeg materijala ode u pipe i tako...Treca biljka,najveca je na water curing jos 3 dana.Od nje ocekujem nesto vise.U ovoj maloj teglici je lisce kojim kuvam caj i tako lecim sprzeno grlo od silnih dzokseva i tako toga.Caj je tek posebna prica he,he.Sve u svemu,ova sveta biljka mi je prirasla za srce i svaki njen deo je iskoristiv.
101_3210.jpg


Smoke report:

Nakon popusenog Dzoksimira,blagi pritisak u glavi.Nakon dva minuta pitas se da li ovo uopste sljaka.Nakon 30sek od tvog pitanja,shvatis da te je neprimetno kidnapovala i da si Alisa u zemlji cuda.Vozi efektivno tacno 2h.Ako gledas film,ili radis nesto na kompu,pravi fokus i slobodno mozes raditi test inteligencije.Ako sedis,zabodes.Ako pricas pricaces kao navijen.Ako si sam,he ,he...uopste nisi sam.Ako radis kucne aktivnosti,bice ti do jaja zato sto si koristan.Ako vozis...ne preporucujem(mada je pocelo da mi bude zanimljivo).Gubis osecaj za vreme,znaci vreme doslovce leti ! Od 1 do 10 ja cu reci 8 ! Zadovoljan sam i mali krug ljudi sa kojima pijem kaficu uz Dzoint su srecni.Kafa je pocela brzo da se trosi he,he.
Ostaje mi jos da vam opisem kako je prosao water curing pa zatvaramo ovaj dnevnik.Do tada,ostajte mi srecni!!:sick:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
camelonus9 je napisao(la):
Nakon popusenog Dzoksimira,blagi pritisak u glavi.Nakon dva minuta pitas se da li ovo uopste sljaka.Nakon 30sek od tvog pitanja,shvatis da te je neprimetno kidnapovala i da si Alisa u zemlji cuda.Vozi efektivno tacno 2h.Ako gledas film,ili radis nesto na kompu,pravi fokus i slobodno mozes raditi test inteligencije.Ako sedis,zabodes.Ako pricas pricaces kao navijen.Ako si sam,he ,he...uopste nisi sam.Ako radis kucne aktivnosti,bice ti do jaja zato sto si koristan.Ako vozis...ne preporucujem(mada je pocelo da mi bude zanimljivo).Gubis osecaj za vreme,znaci vreme doslovce leti ! Od 1 do 10 ja cu reci 8 ! Zadovoljan sam i mali krug ljudi sa kojima pijem kaficu uz Dzoint su srecni.Kafa je pocela brzo da se trosi he,he.

Super, sad nam još predstoji da vidimo kakvo će ulje od automazara biti.
Vjerujem ljekovito i potentno:banana_dred:
Samo još treba posaditi...

P.S.
samo mi na kraju reci gramažu po biljci, please
e da i rep+
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
You must spread some Reputation around before giving it to camelonus9 again.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
You must spread some Reputation around before giving it to camelonus9 again.

:thewave:
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Hvala ljudi,bas sam zadovoljan sto ste vi zadovoljni he,he!
Ne znam kolicinu u jedinici mere ali vizuelno...jos nije sasvim suva,a i ceka se hedara ogromna iz watera.
Pozz!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.