Auto (NL, Sensi Skunk, Ultimate, Amnesia Gold), foto (Jack Herer) 2016 by V.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Došao sam skončati ovogodišnju avanturu iz divljine. Jack Herer je pao pod nož. Prve tri slike su od pred tjedan dana kad je bila u 42. danu cvjetanja. Tu je trebala još dobiti Guanokalonga za cvijetanje, ali sam odlucio pustit je tjedan dana na miru da se sabere i potroši preostalu hranu iz listova kako je već i krenula.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Nažalost, život je končala u 49.danu cvjetanja. Razloga je puno, a najveći je trulež koji je krenuo iz sredine budova. Jednim dijelom je krivo vrijeme, a većim dijelom gusjenice. Krenulo je i loše vrijeme, a ne želim riskirati da sve potruli u dva dana jer je sajt bio udaljen "bogu iza nogu". Koliko sam očupao i koliko je dala možete vidjeti na slici, pametni će znati procijenit koliko je dala. Hvala unaprijed na dobronamjernim komentarima tipa mogao si još izgurat dva tjedna. Nisam, nije mi sajt kraj kuće 2km iza štaglja. eyessss:

4.jpg

Da rezimiram smoke report za AutoUltimate. Baš se osjeti onaj dašak voćne arome i prevladavajuća sativa, veselje i sreća, ali kad te kasnije oplete indica, sjedneš i zamisliš se ko indijanac. :)
Dala je negdje oko 60g suhoga ako nekoga zanima(s obzirom koliko je istrunulo, ja sam jako zadovoljan).

Eto ekipa, ako treba smoke report za JH ostavite mjesec dana otključano da se to bar malo stvrdne za rizlu.
Hvala svima na ogromnoj pomoći i podršci do sada. :vutra:
Do slijedećeg puta. :vozdra::joint:
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
@perikle je u gram pogodio na procjeni! Javi se kad si u ZG. :D

Ovo je ujedno i moj posljednji post u temi gdje iznosim i smoke report.
Evo slika hedova JH iz ruke, skjurali su se vec sad vrlo dobro. Nisam ih jos ni obrezao do kraja, volim ih ovakve dlakave. :D

JH-cured.jpg

Mogu reci kako je bolje ispao nego kad sam ga prvi put uzgajao. Jack Herer ne obara s nogu dimom. Jednostavno daje jako puno energije pri prvim dimovima, ne zakucava, budes bas sretan i psihicki opušten. Ne ulijeniš se, ali si jaaako gladan nakon samo jedne pljuge. Dim mi se nije previse svidio iz jednog razloga. Ne volim okus blagog pikantnog bibera u dimu. Svega par sjemenki sam nasao zasad, sto je ok. Okus dima inace je jako fin pored tog biberastog šmeka. Eto to je to od mene ukratko. :)
Peace družbo!