Auto (NL, Sensi Skunk, Ultimate, Amnesia Gold), foto (Jack Herer) 2016 by V.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Ja sam lovac i moraš da znaš da lovci obilaze terene i kada je lovostaj , i primete gde je polomljena liska a kamo li neki puteljak da nalete ... a krivolovci su najiskusniji ;) ako ptice cvrkuću oko sajta sve je ok a ako je sve tiho neko ih je uplašio tako da prati prirodu ona ti je saveznik ;)
Znam di su im smještene hranilice, neće oni di im nije zanimljivo i prohodno. ;)
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
@Velicanstveni "Nema šanse da je divlja svinja, jako je nisko raslinje da bi se ona htjela tamo provlačiti kroz trnje."
Otac mi je lovac 35 godina a i sam s njim nekoliko godina unazad znam otici u lov. Prijatelju, divlja svinja se penje i prolazi gdje mislis da tenk nebi mogao a ne da nece kroz nisko raslinje i sikaru. Prati malo tragove i nauci ih se razlikovati i tek ces onda vidjet koliko zapravo ima zivota i prolaznika kraj tvojeg mjesta....Zivio!!!
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Evo i mene. Nekako sam uspio od svih obaveza poslikat pa da napravim update ovdje.
Obavio sam u međuvremenu jedan obilazak gdje sam foto JH pognojio s 5l Guano Grow i maknuo tzv. longete s AutoUltimate i JH.

Na slikama se vidi koliko je Ultimate napredovao. Mogu reći da je trenutno najveća biljka uz JH tamo.

AutoUltimate - 8. dan cvjetanja

AU.jpg
AU-cvijet2.jpg Negdje oko 20.6. je procvjetala.

Jack Herer - 63. dan vege

JH.jpg

Northern Light - 27. dan cvjetanja

NL.jpg

NL-cvijet2.jpg NL-cvijet3.jpg

Sensi Skunk #1 - 33.dan cvjetanja

SS-no1.jpg
Nisam pametan što napraviti sa ovim prvim Sensi Skunkom iz dnevnika. Uhvatio ga budj :fuck:. Počupao pincetom, izgubio sam pola kilograma od nervoze dok sam sve pregledao i raščupao ga. Uglavom se pojavila u sredini. Sve je to posljedica onih kiša ja mislim.

SS-no1-budjavi1.jpg SS-no1-budjavi3.jpg

Sensi Skunk #2 - patuljak - 33.dan cvjetanja

SS-no2.jpg

U ovom obilasku sve procvjetale zalivene s 1.5l guano bat čajem koji je pripremljen tjedan dana ranije(guanokalong u prahu + melasa).

Sve u svemu Sensi Skunk je najteže podnio supertopiranje, dok NL to nikako ne smeta.
JH obožava gnojidbu, nevjerojatno, inače brzo zna pokazati koliko je gladna na listovima.
Ono jako loše i tmurno vrijeme izvuklo je neke nove pouke. Ne presađuj prije kraja 5.mjeseca uzalud. Ima vremena da narastu i bolje i kvalitetnije (čitaj takva mi je klima i taj novi sajt).

:sun2: ima u izobilju, a skakavaca još više. Bar sam ih 5-6 potamanio dok sam bio na sajtu. eyessss:
U vezi toga, poprskao sam s CannaCure još jednom nakon ovog nevremena jako dobro i još par puta dobro protresao da znaju da sam tu. :D

Društvo, svaki komNETar dobro došao. :)
 
Poslednja izmena:

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Imao sam proslu godinu isto Sensijev skunk i stvarno je podlozan plijesni, a i takva je godina... Prvo sam poceo odstranjivati zarazene dijelove ali nije puno pomoglo. Zatim sam poceo kidati cijele vrhove na kojima sam vidio plijesan jer se sirila vrlo brzo. Isao sam sa fungicidom preventivno-kurativnim Switch WG i dosta mi je pomogao... U biti njemu mogu i zahvaliti sto sam sacuvao vrhove... Imas moj dnevnik od prosle godine pa pogledaj... Sretno, zivio...!!!
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Ja bih nekako radije da je skinem. Trihomi nisu amber ali su sigurno potentni, dosta su se počeli magliti jer realno ima 15 dana do kraja koje sigurno nece izgurati, a protiv sam otrova.
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
I skinuo sam SS br.1. Nije vrijedno jer sam počeo čupkat i previše. Izvadio komplet iz zemlje i dobrano se udaljio od sajta. Spore buđi ne želim imat na sajtu i tak je kak je. :smoke:

Evo i slika.

IMG_2118.jpg

Bilo je tu i bušača listova koji su se uspješno počeli razmnožavati u cvijetu.

IMG_2119.jpg

Neki manji smoke report za Sensi stiže kad se posuši kroz 2-3 tjedna. :)
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
SS imao ga prošle sezone i nikad više , ništa mi se nije svidelo ni dim ni rad .... zakuca te ne znaš kako se zoveš :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: detroittt_no3

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Ovo je samo jedan brzi follow up povodom obilaska bez galerije slika.

Ultimate jako lijepo cvjeta i bit će zvijerka. Zalivena s 5l vode i melase. Sensi Skunk dobio 3l vode s melasom. JH dobio 5l vode s normalnom dozom Guano Grow.

NL od RQS je završio svoje putovanje u 40. danu cvjetanja. Napala ga plijesanj unutar budova i morao sam skinuti.

Evo i slike od harvesta:
nl-a2.jpg
nl-a.jpg

Ostavio sam donje grane s hedovima da još rastu jer ih nije dirnula buđ. Zasad sve ide po planu, a u slijedećem updateu obavezno okačim slike. :)
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Istina, malo je reći koliko sam naotkidao dok su se hedovi još punili. Otišlo je i po 5-10g budjavih hedova iz sredine. Ja ustvari nemam velike zamjerke jer sam sretan što je 100% organski vjerovali mi ili ne. :) Hedovi su tvrdi, jako masni i kod Sensija i kod NL. To što su mogli još bujat za duplo sam svjestan ali biljoza dobije u grančice heda buđ i onda ostavljanje na milost i nemilost prirode uopće više ne vrijedi nastavljat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Evo danas skinuo i AutoUltimate. Borio sam se zadnja 3 tjedna s budji. Izgubio sam opet živce, al šta je tu je.

Nego da se osvrnem na NL od RQS i Sensi Skunk:
Za Sensi već sad mogu dati mini smoke report. Da se razumijemo, ta indica je samo za iskusne šmekere, a onaj tko mi veli da rad ne valja, griješi, jer to nije Sensi No.1, nego samo Sensi Skunk koji je njihova selekcija za prezentiranje onog pravog i legendarnog skunka iz davnina. Na forumu nitko nije sadio i dogurao do kraja taj njihov strain. :)
SS-hed.jpg

Evo i hedova. Bili su čupkani od buđi pa su prozračni.
Northern Lights sam probao i vec sad mogu reći da je puno finiji od Sensija.
NL.jpg

AutoUltimate
30.07.
AU-30-7-hed.jpg AU-30-7.jpg AU-plijesanj.jpg
Zadnja slika pokazuje tu buđ koja ga je napala kao luda.

I evo slike od danas nakon harvesta:
AU-13-8.jpg
Ima onu ljubičastu boju zbog niskih temperatura zadnjih dana. :)
Sveukupno oko 87 dana od klijanja do harvesta.

Jack Herer nastavlja svoje putovanje. Trenutno je u prefloweru:
JH-30-7.jpg JH-13-8.jpg

Do slijedeceg puta. Uzivajte. :)
 
Poslednja izmena:

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Znaci ovaj AutoUltimate definitivno je strain za indoor gajenje cini mi se da je slabo otporan na vanjske uslove.Ja mislio da je dosta jak ovako bas me razocarao u outdoor-u.
Znam Velicanstveni da nije do tebe jer se vidi da dosta ga pogodila hladnoca i kise ali sta je tu je .Jack izgleda odlicno popunices rupe :) poz I hvala na info oko strain@.
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Jack sam imao u outu i on sigurno prolazi. Dobro zboris, od AU sam ocekivao vise. Nikako nije za outdoor, ali javim koliko je dao bas da znaju ljudi sto ocekivat vani s njim.