Auto Northern Light *2 @ HPS 250 by gbyte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
pozdrav, kratki update..
jos uvijek raste ko blesava.. vec sad je 3 puta veca od domaje iz prvog....masu je žedna, a i composana je dosta prozračna pa zalijevam svaka 2-3 dana..
pistile krenule prije par dana.. danas su dobile pola hesi blooma, a do sada nekoliko puta supervit i hidrogen..odvojeno naravno.. ph na 6.5..
igram se i s lst-om..crna bolje raste ..ne znam jel to do tih pola litre zemlje koliko ima više u posudi..
zasad kul..fotke su male, ali čisto za dojam..kad krenu hedovi, bit će i macro-a :)

35bgj04.jpg
jsg7iq.jpg

c5hja.jpg


vidjet ću kako će prihvatit hranu , pa ću tako postepeno povećavati dozu..

poz..
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Fino, fino, i ja sam naručio Northern Light automatic pa me zanima kako će se odvijati.
Jel može malo veće slike?
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
hvala ekipa.. zasad ide bez vecih problema.. najdonji listovi žute, ali to je normalno s obzirom na grm iznad njih.. nisam jos nista skidao, puštam ih da sami otpadnu..
u prošlom growu sam malo zeznuo lst jer mi se glavna stabljika izokretala dok sam ju savijao..naknadno procitah da se time prekida dovod hrane, tako da ovaj put dosta pazim na to..

@matia biće fotke kroz koji dan..
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Predobro!!!

Jedan od boljih novijih dnevnika, ovaj NL raste ko mutav jbt, izgleda koda ces za 2 tjedna bit gotov hahaha

Samo nastavi nema se tu šta pametovat, vidim da radis sve kako treba!!!


:clap:
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Lepe biljke.
Zbog listova dole nebrini normalna pojava ( nedostatak svetla i vazduha sam si rekao veliki zbun gore ).

Sretno dalje.
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
Danas mali ekspreiment s Brinetom.. prije zalijevanja sam odvezao sve špage s vrhova, izvukao ju za stabljiku na par sekundi i "podmetnuo" 5-7 cm zemlje koliko je potonulo od zalijevanja (posuda 20 cm)..

Ne znam koliko je pametan potez, vidjet ću kroz koji dan, ali mislim da joj ne može štetit malo friške composane na dnu..btw korjen se lijepo razvio, već je gust uz stijenke..

Usput smo za nagradu i poticaj odradili i koji macro :icon_smile:


2rr5ull.jpg




Ovdje se vidi koliko zemlje fali..



Odlično su reagirale na pola doze bloom-a ..nastavljam tako s obzirom na dio svježe zemlje..ne da mi ju se preforsat..

S Crnom se danas nisam previše družio..vidjet ću reakciju na ekspreiment, ali planiram i njoj nadopunu, budući je zemlja dosta potonula..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Gbyte nisam siguran dali sam dobro shvatio ali nije ni bitno uglavnom .nemoj vaditi biljku iz posude, zemlju mozes nadosuti gore, nece stetiti malo konposane ali bi moglo stetiti ako osvjetlis korijen.pozdrav
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
znam da bi osvjetljavanje korjena moglo biti problem..zato sam to izveo u par sekundi pod minimalnim svjetlom, tek toliko da vidim di sam ja a di ona :)

koliko znam dodavanje zemlje odozgo nema baš nekog efekta..recimo da sam napravio doublepotting bez drugog pota :)



edit: konacno taj pedeseti :banana:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
ma sve 5 samo sam htjeo cuti da si to radio u mraku:thumb:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....sta se dogodi sa ovim?....:) to je negdje pri kraju, ajmo slike.......:)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Nadam se njegov exsperiment sa vadjenjem biljke i dodavanjem zemlje nije posao naopako.
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
sad kad sam vec krenuo, zavrsit cu s osnovnim infosima, pa sutra il veceras samo fotke ubacim..

zanimljivost je ta da su curke razliciti fenotipi, tako da je crna izgleda povukla vise ruderalisa, pa su vrhovi tanji i duzi, ali ima ih kolicinski i kvantitativno vise..brineta je "prava" NL..

eksperiment s dodavanjem zemlje ispod korjena je odlicno prosao..mislim da cu ga ponavljat u slucaju automatica..

drze se cure..jedino su debelo prebacile rok..tek su pistile pocele zutit, trihoma mozda 20ak% mlijecnih..ocekujem jos 2-3 tjedna do kraja..listovi zute i otpadaju od sredine cvjetanja, što je ok..

svjetlo na 18/6 od prefloweringa..

od drugog tjedna cvjetanja su dobivale pune doze bloom complexa kojeg su gutale ko da im je zadnje, a zadnjih desetak dana sam im ubacio dvije kure gheovog ripena..kao sto sam prije rekao, gnojivo za vege nisu dobivale..super vit tu i tamo isto kao i hidrogen..meda su dobile nakon 3 tjedna cvjetanja, a dobit ce ga jos nakon flusha..

ph vode oko 6.5 cijelo vrijeme..korigiran gnojivima i/li limunskom kiselinom..

mislim da je ovo s ripenom bilo zadnje gnojenje , ali sutra ne radim pa ce foto update gdje ocekujem savjete..

u zadnje vrijeme dosta problema s temperaturom..na vrhovima je znalo biti do max 31..vlaga 45-55%..

ovo zavrsim, pa cu u remont boxa..imam neke ideje, ali nemam vremena za kombiniranje..treba mi malo veca povrsina (ovo je 42*45 š*d), ali ne mislim mijenjat svjetlo jer nema potrebe, jos imam masu lufta..

eto ekipa, do sutra..
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
6612rqsanl (10).jpg

Budući je još max 3 tjedna do kraja (moraju dolje do 27.06.) ,jucer je odrađen mini flush s 4l vode po biljci, ph reguliran na 6,8..

Mislim nastavit sa zalijevanjem jos tjedan dana (med), a sljedeći vikend napravit full flush, pa ih pustit tih desetak dana bez vode, pa dva dana mraka.. to će biti puna tri mjeseca od seedlinga, što je masu više od infosa na deklaraciji..
 

Prilozi

  • 6612rqsanl (3).jpg
    6612rqsanl (3).jpg
    221,1 KB · Pregleda: 85
  • 6612rqsanl (14).jpg
    6612rqsanl (14).jpg
    207,6 KB · Pregleda: 132
  • Sviđa mi se
Reactions: nenash and oz

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
I moja je daleko premasila rok, valjda su takve, inace je sve oke...

Lijepe su ti biljoze ;)
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
Skinuto prije 3 tjedna..suseno 5 dana u boxu, bilo 190 g mokrog, 70ak suhog..hvala svima



next: jedna nl auto royal q, jedna auto ak rq @ prošireni box

LP
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
ja bih to zatvorio, nije da je bio nešto pretjerano koristan i edukativan ovaj dnevnik s obzirom da sam u cajtnotu i ne stignem ga updateat redovno..


hvala svima na savjetima

dim s vama :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ok, ostavicemo 24h ako jos neko hoce da da komentar, od mene rep+ za uspesno zavrsen grow i za tvojih 70ak gr.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.