Auto Northern light-LED Mars hydro 2 [48x5W]-by pajo8

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pajo8

Aktivan Član
27.10.2015
138
671
93
27
A to ti je za njih odma "droga" (odmah se nasmijem) ,čim se ja bavim ovo ono skim se ja družim i tako to ne kuže da je to jednostavno biljka koja ima samo pozitvne učinke
Čak su pristupni internetu svaki dan da pročitaju i informiraju se malo ali ne drže tu neku liniju zacrtanu da je to lose i nema dalje..a sta ces bice bolje
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Jbg nista gore..

odradi neki stealth pc grow box imas dosta stvari samo nadi neki full-tower kuciste
Odradis pozadi pregradu iskruzis na gornjem djelu mjesto za vent ostavis prostor za karbon filter da ne bi primjetili miris i uzivas i kupis foliju i to je to samo ti to troje treba eo ima ovaj vent nekih 12€ u IGrowu

Screenshot_2017-11-14-22-54-01.png
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
I moji ukućani su bili sličnog mišljenja ali korak po korak sam ih uspio odgovorit od tablosa koje su gutali kao kiki bombone,a naravno za sve je bila zaslužna :vutra:koja ima pregršt pozitivnih primjera vezanih za vutru i nakon 6 mjeseci složio prvi box za kojega sam u startu planiro da bude vege,mjesec poslje složio i za cvijetanje.Danas se zna desit da oni zaljevaju i zapale tu i tam samnom!Nek je sa srećom u 2018. sa outom!:thumb:

Edit:Zahvaljujem se mario339 na tvojoj borbi koja je otvorila širom vrata za sve dosadašnje grovove! :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Štaćukadjevolim