Auto=[NYcity, WWidow, Brooklyn Sunrise, Cream Caramel], Foto=[Lost Coast x OG] -[2016]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Hvala svima na lijepim željama ;)

Kao što rekoh, ostao sam vam dužan slike sajtuša pa evo:

Brooklyni x2 13 dan vege;

BS1.JPG

drugi je nešta slabiji ali je iste starosti;

BS2.JPG


I danas im se pridružila jedna auto WW, ona je 7 dan vege;
WW.JPG

Svaka je u 20 litara miksa, prekrivena sa na više mjesta prorezanom plastičnom bocom, više manje kao zaštita od puževa, a uz to oko svake je očišćen korov i posut prsten pepela. Ovak izgleda;

BS.JPG

Temperature i nisu nešt božanstvene, jutra su dosta hladna, i bilo je nešta kiše, pa malo stagniraju. Sunca piju standardno od izlaska do zalaska, čisto savršenstvo što se toga tiče.
Evo jedna grupna;

Sve.JPG

Uglavnom ide to nekako, gura se lagano. U mikro-nano boxu se sunčaju par dana stari NYC i BDxl tako da će ove tri uskoro dobiti društvo malo mlađih djevojčica iz druge familije, fine familije :D.
Kad bude pomaka bit će i slika a dotle....
.....Peace from
126fs3187425.gif
 

BIG DEVIL

Aktivan Član
31.05.2015
240
476
63
Mexico
Nadoknadice sa rastom u cvetanju jer automatici dosta rastu u cvetanju. Bar meni je Big Devil XL prosle godine kad je poceo da cveta bio nekih 15-20cm i u cvetanju je otisao do nekih 90cm i svaka grana je bila puna hedova znaci od zemlje do vrha pun sa cvetovima, bukvalno pun! ;) Samo napred No :) kod mene je sada trenutno 5 stepeni :(
 

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
Divne biljcice,samo napred :thumb: Vidi se i na slikama da ti je mesto dobro bogami.Dobro je da sunca ima dovoljno,a valjda ce krenuti lepse vreme napokon
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
NY su u boxu još, tek su 5 dana stare. Još se budu sunčale unutra. Čekam da prođe nedjelja kad najavljuju neko nevrijeme i ponedjeljak kad vele jutarnje blizu nule, pa ih možeš očekivati do kraja sljedećeg tjedna u outu ;) .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vitaccs