Auto=[NYcity, WWidow, Brooklyn Sunrise, Cream Caramel], Foto=[Lost Coast x OG] -[2016]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Pozdrav raja
1-20070210065344.gif
.

Proljeće na naše rame sljeće, pa tako i u moje vrtove
springsmile.gif
. Da ne dužim, u naslov vidljivi strainovi. Dosta autosa šarolikih i ovaj put samo jedan foto strain. Evo mali sažetak o svakom;

auto New York City (PS)
THC do 18%
outdoor do 10 tjedana


auto White Widow (PS)
THC do 17%
outdoor do 11 tjedana

auto Brooklyn Sunrise (DP)
THC do 18%
outdoor 11 tjedana


auto Big Devil XL (SS)
THC do 19%
outdoor 10 tjedana


auto Cream Caramel (SS)
THC do 18%
outdoor do 10 tjedana

Lost Coast x OG (HS)
THC do 20%
Visina outdoor do 2,5 metra
Mostly Indica
Extra High Yielder
outdoor do početka 10 mjeseca

Dosta sam razmišljao pri odabiru svake sorte, i svaka ima svoj razlog zašto je tu. Moj favorit od autosa je svakako Brooklyn zbog energetičnog higha za svako doba dana i Big Devil zbog veličine i potencije.
Znam da većina ovih automata treba tjedan-dva-tri više nego je navedeno. Kao i obično plan mi ih je skinuti do najkasnije 15.7. jer već 20-tog istog mjeseca palim na godišnji. S obzirom na sve bit će tu cirka 92-93 dana fore od početka do kraja za većinu autosa, a nakon toga se skroz posvećujem fotoperiodnoj zvjezdi dnevnika i mojoj miljenici Lost Coast x OG od Humboldt Seedsa koja je isključivo outdoor sorta, nešt ogromno, predivno i golemih hedova. Hehe :) nadam se da će tako i kod mene biti. Njih će ići 3 komada, svaki će ići u 50 litara rupu, dok autosi idu u 20-25 litara rupe.
-Zemlja za start je miks PLANTELINIH Bio start + balkonija u omjeru 60/40 + malo kuglica mekog stiropora.
-Zemlja za vanka je miks Bio start + Balkonija + Florasan u omjeru 20/40/40 + kuglice + perlit + zeolit.
-Posude za start izrezane boce od 1,5 litre, zatamnjene, kapaciteta 0,8 litara.

Dosta je priče, pa ajmo malo na slike
20.gif
;



WW,CC,BS curke slikane prije 3 dana u svom 7 danu vege u mikro boksu na režimu 14/10, dok je ona iza manja kasnije ubačena, ona je još jedan WW u svom 3 danu vege;

curke box.jpg



Pod svijetlom temperatura ugodnih 28 ;) ;


temp box.jpg

One su već izašle iz boxa, mala je ostala još a uz nju je došlo i par NYC i jedan BDxl. Njih sam kasnije stavljao 7 dana jel im manje treba do kraja pa da mi berba padne u približno vrijeme kad i ostale. Slike njih budu kad dođu u prirodu. Uglavnom ovi autosi sa slika su presađeni. U dvorištu od njih trenutno 3WW i 1CC u kantama jupola, za sve četiri kante točno 100 litara miksa navedene zemlje, dok su BS transportirane i transplanirane na sajtu.
Ovako izgledaju ove sa slika sada u dvorištu;



3xWW i 1xCC trenutno ušle u 10-ti dan vege;

sve.jpg

jedna mala zelena.jpg

prof.jpg

Sve slikice za lakši pregled;
curke box.jpg temp box.jpg sve.jpg jedna mala zelena.jpg sve.jpg prof.jpg

Od prihrane za autose ću koristiti Plantella Cvijet, dok za foto, odnosno Lost Coast x OG koristim obje Plantella List + Cvijet.
Kao i obično ovim bljem nadam obuzdati svoj apetit za pušenjem, jer pušim ko turčin od jutra do mraka i zabole me tko šta kaže. Dio toga ću pokloniti i matorom koji je sve slabije pokretan nakon operacije kralježnice, ima problema sa snom kao i ja, periferni živci mu odkazuju, a od kad nije zapalio očni tlak mu ide u nebesa i glaukom čini svoje. Tako da mi je cilj prvenstveno njega razveseliti jer i sam kaže da sve lakše podnosi kad zapali trubicu, a i pola tableta komotno može izbaciti kad počne redovno duvati. Žena će isto lakše meditirati pa će odma i meni biti lakše izaći s njom na kraj, haha :D.

Fotoperiodne LCxOG su u planu da budu u boxu do kraja ovog mjeseca, a do polovice 5-tog na sajtu, pa će shodno tome biti i popraćene slikama i updejtima.
Slike Brooklyn Sunrise djevojčica koje su na sajtu će isto biti ovih dana, fino sam ih zaštitio od puževa i zalio pa ću vjerovatno za dan-dva ići u obilazak pa poslikati.

Eto toliko za ovo otvaranje, sve hoću hoću pa nikako ;). Nadam se da nisam šta izostavio. Uglavnom kako šta pohvatam tako ću i objavljivati fotke. Nemojte me forsirati sa updejtima, bit će kad bude, samo opušteno i laganini :cool:.

Sretno svima i nek bude dima :razvaljen::.
Peace from
126fs3187425.gif


 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Sretno No,gledao sam Tangov dnevnik sa Brooklynom na Afn,predivna biljka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
27.02.2016
64
55
18
Svaki dan gledaj dnevnike vanjskog uzgoja i čekam da No otvoriti dnevnik :D
Baš me zanima kak bude brooklyn sunrise ispal :popcorn:: Želim ti puno sunca i da ti srne zaobiđu sajt.Sretno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Srećan grow nešaljivi :vozdra:
Krenuo sam i ja out sa autosima,kod mene javljaju par dana za redom oblačnog vremena i kiša sa malo nižim temperaturama,valjda im neće smetati...u najgorem slučaju izgubiću cca 10 dana ionako kratke vegetacije :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Prijatelju sretan grow!
Ja sam još u razmišljanju dal da radim dnevnik il da stavljam slike tu i tamo, al uvjek volim vidjet dnevnike od 'starih faca' s foruma ;)
Ja imam odlična iskustva s PS, navijam da tako bude i u tebe, sretno!