Auto=[NYcity, WWidow, Brooklyn Sunrise, Cream Caramel], Foto=[Lost Coast x OG] -[2016]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
@Felt Yara se proizvodi u Nizozemskoj...
 

Prilozi

  • 2016-09-09 10.54.51.jpg
    2016-09-09 10.54.51.jpg
    141,8 KB · Pregleda: 85
  • 2016-09-09 10.54.05.jpg
    2016-09-09 10.54.05.jpg
    319,5 KB · Pregleda: 84

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Namaste radni i neradni narode Vutre.org
5735.gif
.
Danas, tj. jučer :) sam nabacio đir i obišao dame. Malo sam ih nahranio duplim dozama.
Bilo je dan-dva kiše prije par dana pa im je dodatno godila klopa
meatballs.gif
. Napredak je vidljiv, tu i tamo sam pokoji suhi list odstranio, dok ima i nešt žutih fanova, što je više manje normala ;) .
Bile su totalno raspoložene da mi poziraju
photosmile.gif
, pa evo i slikica:

Lost Coast x OG, tri curke, trenutno u 12 dan cvata :whato::

Prva : prva.JPG

Druga :
druga.JPG

Treća :
treća.JPG


I nešta random macro fotki :
DSC_0055.JPG
DSC_0059.JPG
DSC_0060.JPG
DSC_0068.JPG

Thumbići :whato::
prva.JPG druga.JPG treća.JPG DSC_0055.JPG DSC_0059.JPG DSC_0060.JPG DSC_0068.JPG

To je to za ovaj put, idemo dalje laganini. Nek je svima sretno do kraja :thumb:.
Ostajte mi dobro, i do sljedećeg tipkanja Peace from
126fs3187425.gif
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Namaste Vutro
5735.gif
.
Eo neki letimični updejt tek tako jel mi je dosadno ;) .

Tri ribe Lost Coast x OG u 18 danu cvijetanja:

#Prva
Prva.JPG

#Druga
Druga.JPG

#Treća
Treca.JPG

#Random par :whato::
LCxOG random.JPG
LCxOG random2.JPG

#Thumbići:
Prva.JPG Druga.JPG Treca.JPG LCxOG random.JPG LCxOG random2.JPG


Napreduje prilično brzo :thumb:. Plantela im je nedovoljna, pa čak i 3x veće doze ne doživljavaju. Uz to malo je svakoj lišće obješeno što ukazuje da su uvjek žedne. Kombinacija tih nedostataka, u kombinaciji nadolazeće jeseni i rezultat je malo naglije gubljenje fanova. Dobije svaka 6 litara tjedno vode sa 3x dozom klope i za više nemam snage, leđa ni vremena, pa kako bude biti će :D. Sad će i par kišnih dana, a kiša ih uvjek preporodi i ozeleni tako da se ne zabrinjavam previše oko toga. Probleme sa plijesni imam samo kod prve, i ta plijesan napada samo grane. Danas je ostala bez još jedne grane, ukupno šesta skinuta sa nje. Simptom isti, siva točka na grani, i zbog nje se u par dana osuši komplet grana, i cvijet i list. Kad otkinem granu i rasparam je u srži grane neke male crne ličinke. Čak mislim da sam i otkrio uzročnika :). Na toj biljozi obitavaju oni sivi leptirići, što ja velim čekači. Samo sjede po granama i nehebu ni pet posto. Mislim da plijesan na granama dolazi od njihovog kenjanja po istim, a onda se iz njihovog izmeta u srži grane razviju njihove ličinke iz kojih se rode novi i opet ajmo Jovo na novo :fuck:. I tu gamad sam naprašio pitroidom, biljoze nahranio i eto, kak bude bit će, ak ne bude ni neće, sve je to već zapisano u zvijezdama :rolleyes:.
Živi bili pa vidjeli, Peace from
126fs3187425.gif
.


sorry zbog crvene boje, neradi mi gumica, ak neko može pocrnit bio bi mu zahvalan ;)
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Isti problem imam I ja sa jednom , onaj medvedjev cvrcak ima ga pre sam ga sredjivao sa cromorel d ali sad ne bi spricao go**a.Sta je tu je izguraces imas odlicno bilje super breeding.sretno do harvest:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
393
1.736
143
79
Sumarak
Ja cu zalit i nahranit jos jednom na kraju mjeseca i dosta brate. Super bilje No i jednom sam otisao dva vikenda za redom, inace svake 2-3 sedmice idem ( sto sam blize kraju vise me paranoja tuce). Tako da skidam kapu na hrabrosti, a i vrijedan si :)

Nek je sretno da kraja, da te obidje svaki moguci belay... :thumb::razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Namaste Vutro
5735.gif
.
Evo nakon skoro dva tjedna od posljednjeg updejta malo friških slika pohvatanih uz zalazak sunca.

Lost Coast x OG sve tri u 31. dan cvijetanja:

#Prva
prva.JPG

#Druga

druga.JPG

#Treća
treća.JPG
treća2.JPG

Evo i malo random macro uradaka:
Macro1.JPG
macro2.JPG
macro3.JPG
macro4.JPG


Kratki rezime :confused:;
Sve fino ide svojim tokom. Vrijeme je naoko lijepo, mnogo sunca i topline, jedini problem su vlažne večeri, noći i jutra. U to doba vlaga je konstanta 100%, još uz svakojutarnju rosu i sumaglicu, pa poslije toga mnogo sunca i plijesan je neizbježna. Sve me nešt tješi da nisam jedini, više manje nam je svima tako. Na sreću kod curki nisam našao nešt mnogo plijesni, svega na dvije biljke zahvatilo mrvić heda, ništa zabrinjavajuće, sve sam odstranio, ali svakako upozorenje da će biti sve gore kako ulazimo dublje u jesensko doba. Nadam se da budu izdržale još 3 tjedna do pravog kraja, ja se trudim pa ćemo vidjeti hoće li mi se priroda zahvaliti na tome :D. Inače curke dobile duplu dozicu plantele cvijet, lišće žuti, neka žuti velim, sve je to normala. Mnogo ga je požutilo da bih svaki skinuo, tako da skinem na brzaka koliko stignem, a ostalo ostavljam biljozama da same odbacuju. Radi ove vlage uvodim izvanredne obilaske da mogu stići reagirati na vrijeme u slučaju pojave nove plijesni, borbu vodim ručno naoružan škaricama i pincetom, pa dokle ide ide ;) .

Thumbići :whato::;
prva.JPG druga.JPG treća.JPG treća2.JPG Macro1.JPG macro2.JPG macro3.JPG macro4.JPG


Peace & Love from
126fs3187425.gif