Auto Skunk i Think different Out 2015.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja mislim da ih jede ili neki veliki skakonja ili neka divljač. Napravi neki prirodni mix protiv skakonja, tipa češnjak, kopar, čili papričica, papar, malo koprive, sve usitniš ubaciš u litru vode i ostaviš da odstoji. Nakon 24 sata procijediš kroz gazu i razbiješ tu litru sa 2 litre sviježe vode u prskalicu i svakodnevno špricanje. Za jedno tjedan dana nebi trebao imati problema sa skakavcima, meni je bar taj mix pomagao. sve što moraš je biti redovit i temeljan u prskanju.
 

Bush Doctor

Banned
Banovan
26.03.2012
178
731
93
Nije divljač jer je sakrivena u kupiniku.Skakavci su,probat ću sa Canna Cure zaštitit Skunk kao i TD.
 

Bush Doctor

Banned
Banovan
26.03.2012
178
731
93
14 Dan Think Different
20150425_143636.jpg
Danas je presađena na sajt.Ovaj grow nije ispal kak je planiran.Sve tri biljke u ovom dnevniku su posađene u Allmix,a na sajtu su presađene u Lightmix Biobizz.Pošpricao sam ih sa Canna Cure da nebi doživjele sudbinu Skunk-a.
Planiram ih drugi vikend nahraniti sa Mother Earth Grow,a u cvijetanju će papati Plagron Alga Bloom NPK 6 - 12 - 10
 

Bush Doctor

Banned
Banovan
26.03.2012
178
731
93
Vjerujem da nije puž.Možda je čak divljač kak je No Joke rekao jer ih ima na tom sajtu.
 

Bush Doctor

Banned
Banovan
26.03.2012
178
731
93
Auto Skunk je napustio ovaj dnevnik,izgubljena je bitka sa divljači.
Ako Bog da imat ćete priliku pratili Skunk#1 u drugom dnevniku :)
Imam pitanje u vezi neopetroida.Jel se može samo naprašiti sa njim?
Da ga ne rastapam u vodi i špricam sa njim kao što su neki članovi na forumu.Ovaj Canna Cure vrijedi frišku figu,možda je dobro protiv plijesni ali ne i protiv skakavci.
 

Bush Doctor

Banned
Banovan
26.03.2012
178
731
93
Zamutio sam neopetroid i pošpricao.Nisu skakavci nego one mušice koje su napale TD od Petog elementa,ispričavam se što sam te imenovao ali neznam kako se te mušice zovu.Vidio sam u njegovom dnevniku da se on riješio tih mušica sa neopetroidom.
 

Bush Doctor

Banned
Banovan
26.03.2012
178
731
93
Da vidio sam da nije baš jeftin,ali ne mogu špricat biljku u cvijetanju sa neopitroidom.
Dok bi sa neem uljem mogao špricati u cvijetanju ako se pojave žderači listova.Čak sam razmišljao da sajt špricam sa neo,a biljku sa Cannom par dana uzastopno jer jednom na tjedan nije dovoljno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.