Auto Skunk (Strain hunters) i Auto Super Hash (pyramd seed) 400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
Super Hash kasni kao i Shark Shok...tek poslije cijele pljuge i jos 15min haha izgubis loptu :)
Nemoj duvati dan,dva pa ga onda zapali :)
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Em indika em auto. Nisam probao al ako je ko vecina indika onda ni nema neki head high.
17% of THC will lift your mood and relax your body. Almost untamed Indica power - superb.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
@opa cupa nebum ga onda docekal, to mi je max time out izmedju prve 2 pljuge...
Nekidan pao bongic pa cu veceras da ga malo isprobam,e vidis kolega mam ja jebbbb problem kad imam , ma nema sanse da ne zapalim NEMA SANSE, a kad nema eto nisam 2mj pusio i nije me qurca diralo... Vec si brijem da zapalim do ADAMA i kazem dajte mi najacu sortu koju imate,ako me neodreze nece nista...

@Stipe brate,ucitelju,Mentoru moj al nema ni bogami couch locka ni nicega.,.samo ti kao tjelo opusti..jedino sto su na pocetku pusljive ajme, al moram rec da nakon kjuranja skunk me bogme grebbe... Ja zelim auto that will fuck your momma in front of your granny eyes while you praying god to feel your body and move your self about a inch trying to not fell a sleep...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlotvor

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Neznam kobaja....kak opa veli odmori koji dan pa ponovo.
Probao sam Jack Herer automatik od GHS-a i izuo me iz tenisica. Iskreno rad mi je bio los. Zbrka u glavi, malo si hepi malo nisi....misli bjeze, tesko se fokusirat...itd. Ne traje dugo al rad je dosta jak. I super fino mirisi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Sljedece growowe sadim samo najjace autose sto uspijem uguglat... I to po ocjeni growera a ne sajta... Admine lockaj ovu temu majke ti.. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.