Auto super hash/Pyramid seeds - eksperiment outdoor 2018 by Badi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ćejf mi je stvarno pratiti ti ovaj dnevnik @Badi jer sam i ja jednom imao isti strain vani, mada to kod mene nije ništa dobro uspijelo kao kod tebe za sada, jer ne obilazim ih često, imam skoro 200km vožnje do spota.. tako da ako stignem, svako 2 nedelje obiđem, a u to vrime se može svega desit, a ja sam baksuz žešći, prošli put kad sam bio, alergiju dobil od ove biljke

Virginia_Creeper_Poison_Ivy_7-28-16.jpg
... i to opasnu alergiju, završio sutradan na hitnoj, i kraste/rane dobio po leđima i stomaku, ni sam pojma nemam kako sam došao u dodir sa tom biljkom, a ni znao nisam da je toliko otrovna, i da sam na nju alergičan :D
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
420Florist evo bas sam proguglo kod nas se zove Peterolisna lozica:), vjerojatno bi i mene sprzila, ja sam isto inace alergican na sve i svasta...dok sam cupo ovo bilje okolo takoder sam po rukama dobio neki osip...:Dbas sam sad jos jednog krpelja skinuo sa sebe:D al sta ces outdoor ::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ja sam dobio savjet od No jokea kako pomocu konopa i kanistra odrzavat vlagu i mogu rec da sam mu jako zahvalan na tome jer funkcionira perfektno..kanistar od 6l vode,čep,rupica na čepu kroz koju provuces konop da ide do dna bidona,bidon u hlad a ovaj konop izoliras nekako da ga sunce ne isuši,ja sam provuko ga kroz nekakvo crjevo( dio od bidona do biljke), ostatak konopa namotao ukrug oko stabljike i prekrio s par šaki zemlje i travom suhom.za 6 dana kad sam dosao na site ta biljka je bila natopljena,krug gdje se konop nalazi skoro pa blatnjav,2 biljke do bez tog sistema suhe ko barut..a u bidonu nije falilo ni 1l vode. Omotas drugi kraj konopa oko stabljike 15cm promjera,kad treba biljka vuce vodu preko konopa,predobra i jednostavna fora ako ti se zemlja brzo suši a radi 1000%..pisem ovo jer vidim da spominjes infuzije i sl., pa mozda pomogne..
Nek je s srećom:thumb:
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Pozdrav žitelji moji::listomahanje:::cool:...zadnji puta sam ju obišao i zalio vodom prije 5-6 dana, te sam danas ponovno bio kako bih ju malo pognojio, dobila je Cvetal(5-6-7) (proizvođač kaže otp. pola čepa na litru vode...za početak sam joj dao pola čepa na dvije litre vode, možda čak i mrvicu manje)...ugl. još uvijek je netaknuta, tu i tamo neki mali skakavac... također je pošpricana bio-insekticidom Rogis Garlic.:joint2::razvaljen::
Auto Super hash (31 dan) IMG-20180606-WA0001.jpg IMG-20180606-WA0000.jpg IMAG1604[1].jpg :wave:
...do slijedećeg upd.