Auto super hash/Pyramid seeds - eksperiment outdoor 2018 by Badi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
:wave:Pozdrav svima...bio sam na godišnjem, pa me jedno vrijeme nije bilo na forumu, a tako ni na sajtu, prije odlaska sam još zadnji put obišao svoje preostale biljčice (Auto Super hash #2 i Bubblegum)...presađene su bile u ATAMI kilo - mix sa gnojivom za 6 tjedana, taj zadnji put kada sam ih obišao i vidio već su bile stare oko 20-ak i nešto dana, a Super hash je već i cvijetao, također voda im nije bila problem, jer mjesto ima dosta vlage a i kiša je padala tu i tamo...s obzirom da sam im sve osigurao, odlučio sam ih ostaviti misleći da ću fino taman kada se vratim sa godišnjeg barem Super Hasha:makaze:...i tako jučer spremim se i zapičim:makaze:pravac u šumu, nisam niti došao skroz do mjesta a već iz daljine uočim da je cijeli taj dio praktički nestao i ostanem paf:eek::eek::eek:...sva stabla posiječena, a svo drugo bilje okolo pokošeno i osušeno na podu...vidjevši tu pustoš:plac::plac::plac: samo sam se što prije izgubio od tamo...jer kako god i šta god bilo nema ih više sigurno, a ni ne isplati se riskirati:murija:nikako...
ali sve u svemu za prvi out moram biti zadovoljan, a i jednu sam ipak uspio na vrijeme završiti:D (100 g +)...slijedeće godine novo mjesto i nadam se još nekim mrcinama:rofl:
što se mene tiče dnevnik može u završene...:thumb::joint2: