Auto Wappa paradise 2x400w hps amater

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.03.2017
13
5
3
35
pozzz svima,odlucio sam se na indoor uzgajanje a pocetnik sam u tome,imao sam malo iskustva oko outdoor uzgajanja.kupio sam pratecu opremu,2x sijalica 400w hps san master,reflektor,ventilator-turbina 150mm m3/h,ventilator sa stipaljkom.uz sve to sam uzeo hesi kit,ovlazivac vazduha,termometar,zemlja flora bella,ph merac(korektori -+),saksije 10l,reflekt folije...
Auto Wappa Indica fem. smenke sam stavio u vatu i zatvorenu kuticu i u crnoj kesi sam drzao na sobnoj temp 25 i povremeno zalivao sa ph vodom 6.2-6.5 koliko bih odrzavao vlagu isklijale su posle dva dana,posle toga sam ih presadio u saksije od 10l i stvaio pod lampe dve od 400w hps i stavio na neku visinu od 80-90cm,zalivam ih po potrebi kad vidim da je malo suva zemlja ph 6.2-6.5,lepo su se primile al su se malo izduzile,predpostavljam da im treba vise svetla,buni me to na kojoj visini smem da drzim da ih ne spalim?ubacio sam super vit,root,tnt comlex po tabli i svako 3-4 zalivam po malo,temperatura je kad rade sijalice 25/26 %65-70,kad spava soba 17/19 %80/90.

uskoro ubabacujem i neki foto da bi videli o cemu se radi.hvala unapred :D
 
Poslednja izmena od urednika:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
sve super mogo si koju sliku stavit a hps 400 w drzis cca 30-40 cm od vrha biljke ako ventilator kakav puse izmedu vrha i lampe moze blize ako ne odalji malo preporuka osto si first time indor grower uzmi mentora u mentorskom kutku koji radi sa hps i mineralnim gnojivima
edit: trebo si temu u dnevnicima unutrasnjeg uzgajanja otvorit al bude moder neki prebacio vec :p
 
Poslednja izmena:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
https://www.vutra.org/forums/mentorski-kutak.60/
tu procitaju upute
i odaberi jednog od mentora svakom od njih u prvom postu pise s cime su sadili i koja iskustva posjeduju onaj koji je radio sa hps-om i hesijem ili mineralnim gnojivima je za tebe pa odaberi javi mu se u njegovoj rubrici i zamoli za mentorstvo i stavi link od svoje teme koju ce naknadni neko od modera stavit u dnevnike
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and hazeri

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Kao sto ketty kaze dodaj maximalno zemlje u teglu i onda kad se slegne nakon zaljevanja nakon dan dva mozes dodat jos malo ako ce stat u teglu inace nije to nis jako izduzeno tak one sve manje vise uvijek pa se zato malo i kompenziramo na taj nacin da ih ne posadis odma sa zemljom do vrha pa da imas kasnije za dodat zemlje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Mentorstvo dogovoreno na pm :)
Dosta savjeta si već dobio.
Za sada nisu potrebne dvije žarulje od 400w.
Samo ti isušuju zrak.
Ugasi jednu i približi saksije.
Uvjeti u boxu mi se čine OK.
Koliko je ustvari tu biljaka?
 
08.03.2017
13
5
3
35
tu ima 20tak sakisija,10 mojih 10 od ortaka,cim malko ojacaju idu kog njega u grow box.stavili smo mozda malo vise jer nismo bili sigurni da li ce se sve primiti :D.

i ovo nam je malo,jer joint ne gasimo :D
 
Poslednja izmena od urednika:
08.03.2017
13
5
3
35
kako rastu i napreduju verovatno ce mi ostati 10 zenski :D.zasuo sam zemljom kao sto ste rekli do vrha saksije ali sam primetio da mi malo zute listovi uskoro slike da vidite o cemu se radi.i probacu da mi bude samo jedna lampa upaljena