Auto Wembley[HPS 70w]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
STRAIN:Auto wembley,pyramid seeds
20% Sativa 60% Indica 20% Rudelaris
AK47xbubble gum

Ukratko,55.dan života,danas zadnji puta pognojena,pa ce jos 20ak dana gurati na vodi(i mozda melasi,ako je uspijem nabaviti),jer je predzadnji put bila malo pregnojena...
kad smo vec kod gnojenja,
GNOJIVO: ASEF NPK 6:4:6 ,znam da nije bas dobro za cvijetanje,ali nisam imao za bolje,studentski budžet :smoke18:
RASVJETA: prva 2 tjedna 2x23w TEŽ,nakon toga hps 70w,također tež
ON/OFF: do ~40.dana je većinom bila na iznad 20h svijetla dnevno,od onda izmedu 18-21h,ovisi o tome koliko mi smeta buka boksa i light leakovi
VENTILACIJA: 3x 9mm pc vent, 1x12mm pc vent
ZEMLJA:Terramagma,mislim da iduci grow pocinjem sa composanom,po dnevnicima na forumu mi se čini boljim izborom..
Ph korigiram lakmus papirom za akvarije,oko ~6.5 uvijek,skidam sa limunom...
POT: izradio sam od kartona i plastične vrećice,ima oko ~4L,što planiram promijeniti na idućem growu jer vidim da je premalo,wembley bi komotno izrastao bar 30-40% više..

http://www.anony.ws/i/2013/04/10/v1kS.jpg
http://www.anony.ws/i/2013/04/10/Y0tuZ.jpg
http://www.anony.ws/i/2013/04/10/K1d4H.jpg

Slike nisu nesto,jer je slikano ajfonom i slabom rasvjetom,al za harvest cu se potruditi napravit nesto reprezentarivnije

Što se straina tiče,jako je jednostavan za uzgoj i mislim da je super za početnike.Raste dosta gusto i grmasto,ali je pogodna za lst...Jedino što mi ne odgovara u vezi istoga je miris,smrdi u p.m. pogotovo zbog toga sto nemam ni filter..Cijeli stan je poprimio smrad plantaže,ne pomaže ni stalno otvoren prozor,no na sreću cimeri su tolerantni.Zato,ako je nekom miris problem,a i probava uzgajati stealth sa filterom-mislim da je bolje da se klonite ove sorte :rofl:

Imam još jedno pitanje,ako ima netko preporuku za neki strain koji ne smrdi,a da mu cvjetanje traje do 10 tjedana?Jer bi mi taman wembley zavrsavao za nekih 20 dana,tako da bi mogao u neka 2 tjedna profurati uz njega jos jedan strain...
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Napisao sam ogroman post i nestao je. Da, northern lights ima navodno neutralan miris. Što se gnojiva tiče imaš po konzumu,merkatoru i sl. Po 20ak kn gnojiva za cvjetanje. Bolje i to nego nešto za vege.

Po pitanju slika ugasi lampu kad slikajes, inače biljke djeluju fino.

Napomena za Northern: na jednom grow dnevniku izrastao je velik, pa mislim da će ti za njega ta lampa bit premala, barem uzmi uz tu još jednu od 150w.

Očekivamo smoke report, gramazu itd. Sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hendrix&frusciante

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Hvala na savjetima.Za NL sam znao,al mi je trebala koja potvrda jos i sa ovog foruma,tako da mislim da je odluka pala na njega(na žalost,nije mi uspio u outdooru pa nisam provjerio iz iskustva)...Mislim da je gnojivo odradilo OK posao,sad mi nema smisla kupovat' neku jeftinu alternativu,jer sam joj danas dao zadnju dozu.Radio sam s plantellom,istina,bolje je odradila posao,ali je nisam uspio pronaći u zimskom periodu kad sam kupovao.Iduci grow ide composana i hesijev P+ uz plantellu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
biljoza je super,jedino kaj nisi ni otvorio dnevnik već je skoro gotov ;) nemaš brige gnojivo će sigurno završit posao ja sam prošla dva grow-a imao 6:6:6 gnojivo i koristio ga i u vege i u cvijetanju nikad problema a navodi se kao gnojivo za cvijetajuće biljke...zemlja nek te ne zavarava kod mene magma još ima blagu prednost pred composanom a i ako se tebi pokazala dobrom zašto bi je mjenjao ;) sretno do kraja :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hendrix&frusciante

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Opa Miki, super ugodfno iznenađenje... Samo deri stari.

I još nešto, probaj sa NL auto, mislim da bi ti bolje bilo na tu lampu, i na vremenski rok....


Sretno dalje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hendrix&frusciante

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ja sam imao auto NL i to je strain koji se kod mene najmanje osjetio al bez filtera zadnjih 2-3 tjedna se ipak osjetio dovoljno tako da to uzmi u obzir.....nema biljke koja ne mirisi......ima samo manje i vise......;-)
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Naravno da se misli na NL auto, i ja sam ga spominjao i mislim da je u nečijem dnevniku kasno počeo automatizirat, i da je presisao metar visine, tako da mu taj "mali" HPS nije za njega. Bar kupi još jedan od 70 ili ako možeš od 150 pa imaš s tim 220 što bi dalo fino roda :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
14 dana bez vode,za ovo prvi put sad cujem, mozes da objasnis zasto?
inace lepi topovi :D
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Izgleda mi kvalitetno.

Ostale popcorne poslikas jos :)

Super je za hps 70w i tako mali prostor lajkam.

Ja sam na serveru isto 70w na jednoj biljci 42g izvukao suhog. 3 je otpalo sigurno jer sam bio jedan za probu uzeo vrh.

Jako lijepo, debel je cvjet i sada je ovo zivi dokaz da je bolje makar i 70w hps nego cflke... :)

meni se ovo cini dobro mada su losije slike pa se nevide kristalici... :)

zivio i uzivaj u svojim plodovima.

nemas bljeskalicu i makro naredbu na ajfonu?

bilo bi super da si i poslikao cijelu biljku otrimanu, dobro se ovo cini svakako.

Jos imas sigurno i dosta normalnih hedova... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hendrix&frusciante

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
@weed
ma obilno sam ju zalio prije 2 tjedna,a kad je usla u zadnji tjedan,nije pokazivala da joj nedostaje vode pa mi je bilo besmisleno zaljevati 4-5 dana prije harvesta..
@pocetnicki
hvala
ma 3gs je,pa nemam :D Ja se nadam bar polovici tvog uroda,makar mi gramaza nije toliko ni bitna
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Par slika od onog što je ostalo

http://www.anony.ws/i/2013/05/27/AXEyM.jpg
http://www.anony.ws/i/2013/05/27/qQD9h.jpg
http://www.anony.ws/i/2013/05/27/iLFvp.jpg

jedan kratak smoke report...
MIRIS: voćkast,slatkast,dominira okus mente/borovine i citrusa
OKUS:slicno kao i miris,ne grebe
HIGH: prevladava head high,iako se naravno osjeti i na ostatku tijela..Head high nije zatupljujući,rad počinje energično i sativasto,sto misli se vrzma glavom i više mi odgovara kad pušim sam nego u ekipi jer te zatvori u neki tvoj svijet.High traje najmanje sat i pol.Isto tako nije neki couch locker,jedino kad umoran na kraju dana povucem malo vecu kolicinu.Potencija je također super.Hedovi su vizualno privlačni,smeđkasti sa crvenkastim pistilama i puni trihoma.Također se opasno lijepi kad se mrvi.Neznam sto bih vise napisao,nisam ostao razocaran i definitivno cu ponoviti ovaj strain kada izgrowam listu privilegija.

Ukupna ocjena: 8/10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.