Auto Wembley indoor,1st grow hps150 by @pipac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pipac1986

Aktivan Član
24.04.2015
240
407
63
37
Evo dragi prijatelji foruma,ako vas mogu nazvat tako? Jer vas tako dozivljavam! Dosao je trenutak da zavrsim ovaj dnevnik kako prilici. Smoke reportom!
Moram rec da sam se iznenadio jer sam si uzgojio bas ono sto meni pase! Malo cu vam opisat situaciju! Znaci ovako:
Auto Wembley fem
Pyramid seed
Jacina cca 6,5
Mozda nisam objektivan ali mislim da sam uzgojio bas ono sto ja volim. Sinoc sam si slozio jedan fini jox pola pola! Nisah htjeo preterivat jer nisam znao sta me ceka! Zapalio sam ga fino na cistom zraku,okus je bio zapravo fin i dim lagan ali gust,sto me iznenadilo. Premda nije jos suha kako treba imala je okus pomalo na origano. Ali onako svjez i ugodan za pusenje. Jer sa svakim dimom sam osjetio zadovoljstvo i zelju da povucem jos jer je bas bilo ugodno.E onda sam usao u kucu,sjeo i krenula je carolija.
Nakon desetak minuta kreno je onaj savrseni osjecaj laganog pritiska u glavi i osjetio sam kako mi trnci lagnano prolaze kroz obraze,nepce i zube. Ruke i prsni kos mi se lagano stisnuo a onaj glupi smijeh mi nije sisao sa obraza. Odjednom navala adrenalina i srece! A opet u glavi koliko god trnci prolaze toliko sam pribran i razgovorljiv i svaku temi mogi pratit sa laganom zatupljenosti! Savrsen osjecaj! I sve me to drzalo konstatno jedno sat i pol i onda mastupa onaj lagani osjecaj zatupljenosti,ali osmjeh nesilazi sa lica! Definitivno vutra koju mozes zapalit bilo gdje a da te nitko neskuzi!
I da nepojedes sve oko sebe jer nisam imao nikakvu zelju za klopom a inace jedem ko Alf! I da! Htio bi se zahvalit svima koji su me pratili u ovom mom pocetku koji i nije bio lagan i s dosta problema! Necu vas nabrajat da nebi nekog izostavio! Jos jednom hvala vam od srca i vidimo se i cujemo uskoro sa nekom novom sortom u istom prostoru!Nadam se samo sa manje problema i puno boljem urodu i dimu!:banana_rasta::D:vutra::wave:
 
13.02.2016
7
0
1
soba
nek je sa srecom !i meni treba pomoci .pun sedmi dan od kad je izasla dva reda reckastih i cinimi se da je usporila avodeni listovi malo pobledeli (oni ne nareckani) a i ja stalno gvirim iguram unutra glavu!