Auto WW, Auto NL, Auto Purple, Auto Kush --- Out 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
Pa da pocnemo.

--- 6.5. sva cetiri autosa stavljena na proklijavanje (natopljeni ubrus papir u CD kuitiju, klasika)

--- 8.5. proklijkale tri menke, NL proklijao dan kasnije (klice tek izasle par mm)

--- 9.5. sve osim NL stavljene u 10L saksije napunjene do vrha zemljom (vidi se na slikama :) )

--- 11.5. 3x provirila samo taj NL se jos neda al bude i on vani nadam se :)

u nastavku su slike od prijasnjih 5 dana...uglavnom cekao sam i cekao pa je doslo sunce i krenuo s growom ali kao sto vidm tjedan dana je sunce pa tjedan dana kisa s max 15 stupnjeva..do kraja tjedna bude kisa i od drugog tjedna bi trebalo biti sunce pa se nadam da nebudu puno otisle u visinu zbog toga.

f5TifJ3.jpg


ovo mi je prvi puta u zivotu da sadim brendirano seme i nadam se najboljem :) kao sto se vidi sve je od pyramid seeda

NLls0Az.jpg


zemlja je ko i prosle sezone Plantella balkonia, standard za balkonsko cvece..ja prezadovoljan s njom..mjesao sam je s nekim humosom 20 / 80 pa cemo da vidimo rezultat u ranu jesen :)

BRgXWBW.jpg


sastrane sam izbusio rupe za LS treninge ako budemo dojahali do toga :p

lJX0uRx.jpg


danas slikano, auto kush i auto ww su identicne a auto purple je tek proviro iz zemlje pa to nisam slikao..uglavnom da se vidjeti da vec nakon dva dana na zraku krecu na sunce a vani kisa kisa..sad su pod krovom jos i planiram ih tako drzat jos koja 2,3 dana pa onda idemo direkt na sunce..

pozdrav pozdrav :)
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Probaj ako mozes stavit ih unutra pod štedne do lijepog vremena, da ti se ne izduže previše

Sretan grow!
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
to to!!

frende sretan grow, i eto slobodno pogledaj kod mene kako gura pyrimida indo'...auto super hash

pratim!!
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Pametan izbor, kupovno sjeme i kvalitetna zemlja. Uz lanjsko iskustvo dovoljno. :leafblunt:
Sretan grow kolega. :)
 

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Sve automatici olala, bit ce zanimljivo pratit ovaj grow, pogotovo me zanimaju auto WW i NL, sretno i pratim... :icon_wink: !!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
imao sam ja prošle godine auto NL i mogu ti reći da ne podnosi baš najbolje ljetne vrućine. morati ćeš se jako potruditi oko zalijevanja jer ćeš inače imati prozračne vrhove i relativno slabi prinos. ja sam dobio 50g, a moglo je još barem 3x više da su cvjetovi bili tvrdi i nabijeni...
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
hvala svima

danas provjerio kad sam dosao s posla i sve se vise izduzuju..sad sam A WW i A Kush presadio u manje casice i stavio na prozor s vanjske strane pa da vidimo ako bude pomoglo to "vise sunca" u narednih 5 dana..Purple nisam dirao jer je tek danas provirio a NL jos nije vani..pozdrav i hvala jos jednom :)
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
lYvskNj.jpg


auto purple, krenuo

u0RRCJD.jpg


ne cini vam se ovo malo previsoko? (izduzenje) to su a ww i a kush
auto NL jos nije provirio, mozda mu treba malo duze :)
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Nemoj dugo držat autose u ovakvim malim šaksijicama, najbolje bi bilo da ih prebaciš u veće prije nego im korjen dođe do dna, inače će usporit rast jer u prvih par tjedana najviše razvijaju korjen.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.