Auto WW, Auto NL, Auto Purple, Auto Kush --- Out 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
odlucio sam da pognojim danas normalnom dozom plantele cvet (15ml na 2l vode) sve cetiri pa kud puklo da puklo, ove najgore hedove na WW budem skinuo osicstio pa stavio na susenje a ostalo nek jos uziva jer nije to to...pa makar onda bila manja kolicina ali da dim bude kvalitetan :) komentari, sugestije?!
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ako si dobro očistio od plijesni, furaj dalje....ma ne može biti kvalitetan dim, ako nije završio sa cvjetanjem. Nema tu još dovoljno "šećera". :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp and hotnspicy

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ja svojima ću sad početi davati duple doze, ali moje su ogromne, pa će to bez problema popapati, daj koju sliku da vidimo kolike su tvoje.
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
nejdem sad slikati :D sljedeci put kad budem slikao budem ih cijele..cca 80 do 100 cm ... sirina im je jako slaba
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
za početak im daj normalno dozu, 15 ml. na 2 litre, a za kasnije budemo vidjeli. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hotnspicy

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
pognojio sam normalnom dozom svaku osim NL, ona je dobila pred 4 dana..prica kaze sledece; nije plijesanj u pitanju vec boles nalika (a mozda i je) peronospori..cvijetovi jednostavno pocinju dobivati smedu boju a i trim lisce, ne siri se bas jako brzo ali me iritira to..
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Nije bezvezna ona narodna strpljen-spašen, ili druga...dva put mjeri, jednom sjeci ;) ....što je više budeš držao na životu, više "šećera" će dati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dami and hotnspicy

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
hotnspicy,jedan od najboljih growera na forumu,doticni Jack-Sparrow je koristio i 3x vece doze od onog sta pise na pakovanju i imao je samo rijeci hvale za taj potez :)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
tocno, ali uvazeni Jack je sadio na niz-ubrdici i direkt u zemlju.a ove biljke su u 11l. posudama ako dobro pamtim.
tako da x3 i x2 doze ne bi bile preporucljive. moze ali rezultat bi bio upitan.
 
07.03.2012
37
17
8
32
ostavi nediraj nista jos .zar je tolka kriza za ganju,i ja nisam zapalio ima 15 dana nista cekam svoje ..jbg kriza jest al sta cu..da berem zeleno ne isplati se,..ja sa m otvorio dnevnik al zbog tehnologije ove i padali su ljudi u mom kraj vise puta,pa da me ne nađu preko ip adrese zato slikam a kad zavrsi onda budem slike stavio od pocetka do kraja.sto je sigurno sigurno..
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
pocelo se mutiti na AWW i AP ;) ostavit cu ali velim, bolesti mi unistavaju biljke mada i kod kuce mi je cijeli vrt u k**** pa mislim da je ova godina jednostavno losija za out :)

bez obzira na masu, ocu ovaj grow odraditi kako spada a sto se tice krize, krize nema jer od prosle godine imam jos za naredne dvije :D
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
danas je 68. dan cvatnje za Purple a 61. dan za Kush..WW sam jucer skinuo nakon 48 sati mraka..znaci 67. dan cvatnje a kristali su bili potpuno mljecni pa mi je to ok..inace kad se sve osusi bude mozda 13 15g suhog..uzas, 60% biljke sam bacio zbog bolesti i plijesni..purple sam mislio isto skinut ali su mu listovi tamno zelene boje tvrdi pa mi to jos mirisi na plantellu koja nije otisla s flushom..

uglavnom vani jos stoje kush, purple i NL koji je ziva katastrofa..nema heda koji nije smedi mater mu..on kmora jos nekih pol mj barem vani biti ali mislim da bude i od njega nekih 15 20 suhog no ne brine me to :) pozdrav, slikice drugi tjedan ili nakon harvesta
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
EIEGHlp.jpg


Auto NL, bacite oko na smedu boju na trim liscu, na smede vrhove, to nije plijesan.. da li netko zna sta je to??..plijesan nisam slikao ali ima i nje po nekim vrhovima
Danas sam pogledao s mikroskopom i vidim da su se kristali poceli mutiti i da ih ima vec dosta takvih..napravio sam flush i mislim da ide pod noz do kraja tjedna makar nije totalno zrela..ali bolje ista nego nista :)

DUX7Mmh.jpg


evo jos jedna slika u kompletu..auto kush i auto purple sam dobro sflushao i sad cekam jso malo pa da mogu pod noz..one su spremne za berbu :)
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Uz puno problema ipak stigao kraju....
Congratz na uspješnom growu i čekamo smoke report !!!
:)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Na trim lišću je smedza boja početak pljesni, list se osuši ili neka ženska bananica,
dobije vlagu/kiša/ i počne na tom mjestu pljesan. Dobro pregledaj!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zinabro23

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
Sva cetiri autosa mrtva :) idem redom

Auto White Widow - 35 dana vege i 68 dana cvatnje = 103 dana zivota..iz pocetka jako dobar strain, super izvegetirao, nije zahtjevan..u cvatnji vrhovi su se poceli mastiti, jako voli plantelu i punio se maksimalno, no zbog mnogo kise ovog ljeta jako rano se pocela stvarat plijesan i to sam cistio maksimalno sto se dalo ali uzalud..na kraju sam dobio nesto malo suhog ali zadovoljan sam jer bude za dimiti :) dolje je slika nakon 8,9 dana nakon harvesta

YT0KgeQ.jpg


Auto Purple - 32 dana vege i 74 dana cvatnje = 106 dana zivota..jako niski strain, u vegi bez problema kao i u cvatnji, jako malo budji po njemu tokom cijele cvatnje ali to je zbog toga jer je ovo nenormalno prozracan strain tj cvetovi su jako jako prozracni ma kolko god plantele da stavio..i da, jos jedan bed, a to je da purple boja malo smeta kod procjene dal se uhvatila plijesan ili ne ali sve u svemu zadovoljan sam..ocekivao sa puno vise ljubicica ali eto, sta je tu je (btw uzasano ga je trimat :D ) slika ispod je od danas, sad 2 tj susiona pa tjedan u papirantoj vrecici pa idemo na kjuranje

5thnpmA.jpg


Auto Kush - 42 dana vege i 66 dana cvatnje = 108 dana zivota..prejeben strain, iz pocetka u vegi dosta kaskao za ostalima, krzljavo je to sve bilo a i prvi dio cvatnje, jako jako slabo a onda kad je pocela plantela djelovat, vrhovi su se debljali preko noci :D brutala, jedini strain od ova cetiri koji nije po sebi imao plijesan, fenomenalno nesto, da li je to zbog toga jer je to od femele seeds a ovi ostali su od pyramid seeds nemam pojma ali ovaj je rasturio i u growu a i u kolicini na kraju :) na njemu su kristali full mlecni i to mi je bomba posto volim head high..ispod je slika od jucerasnjeg harvesta

BgdHJtQ.jpg


Auto Northern Lights - 49 dana vege i 58 dana cvatnje = 107 dana zivota..super biljka, fenomenalna vega, malo je bila u zaostatku od samog proklijavanja ali nadoknadila, dosta duga vega i rast, odlicna visina, pocela jako jako dobro cvetati, odlicno prima plantelu, debljala se jako jako ali odna su nastali problemi, plijesan, peronospora, razne druge bolesti, gusjenice..nema bolestine koja ju jadnu nije napala ..kad sam radio harvest prijevremeni imao sam sto vidjeti, minimalno 15 pauka sitnih po njoj, u stabljiki pa i u granama unutra su bile male zute glistice, crvi, uzas uzas..da sa je ostavio malo malo duze bila bi krepala..steta, izvukao sam iz njeza nekih 10 pljugi i ok mi je to ako je vec tako moralo biti :) da je sve bilo po PSu bilo bi jako jako puno ali eto..isopd je slika od jucerasnjeg harvesta :D to je ono najnajzdravije sto e dako srezat iz nje

drTJBdw.jpg


to je to od mene za ovu godinu od autosa, cekam jos 2 regular fem tutankamona ali to planiram za ulje..za 2 tjedna slikam sve u teglama pa stavim fotku :)

pozdrav pozdrav :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Čudan ti taj purple ispao, više mi liči na neki puzavac nego na vutru. Bit će bolje do godine. Ipak je ovo najvlažnija godina u proteklih 100 :thumb: .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hotnspicy
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.