AutoAnesthesia (360W) @Zelenko63

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Mali update
SAM_1242.JPG

(8 dan od klijanja,6 dan od sađenja,4dan života )

Sve po planu i programu ,danas je 4 dan od izlaska na teren i dobro napreduju :)
Temperatura direkt na svijetlu je do 30 max u extremnim uvjetim tipa kada se zaštopa ventilacija ,regularna je 26-27C. Udaljenost lampe je ralnih 5-6 cm zbog položaja lampe.
Moram biti iskren pa ču to i biti, odlučio sam ih ostaviti 24/0 prvih 7 dana zatim prebacit na 20/4 do kraja.
Sljedeće zaljevanje dobivaju root juice,danas su zalivene sa cca 7 dcl vode,korigiranog ph 6,4 (+- 0,1)
Vlaga standardna za početno vege razdoblje od 40% pa do 60%, nakon mučenja u smislu podizanja i sreće kratkog vijeka, opet brzo padne na 40 %.
Ubacio bi ovlaživač ali mi je mali vege box i ne želim riskirati furenje i maltranje biljaka jer uskoro ce inako biti premješte u veliki box te jedna presađena u veći box.
Odlučio sam se jednu topirati a jednu ne,pa budemo vidjeli kako će, jer imat će cijeli box za sebe.

Živjeli svi i vutra.org :):vutra::respect:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
SAM_1324.JPG
Update(12 dan od klijanja ,10 dan od sađenja,8 dan života)
Sve ide po planu i programu. :bocni:::watch:
Manju biljozu(kod koje je prisutna nekakva mutacija,neznam što je zapravo uber turbo super hybrid lol ...malo su listovi degenerirani..)
planiram sutra presaditi,a topirati cu ovu zdraviju :)
Napreduju ok,temp. do 30 C direktni udar svijetla dok u hladu je oko 26.5C.
Sutra kada ih zbrinem,prebacujem na 20/4.
Vlaga je 40-70 %. Sve u svemu ok za sada.Treci kat je vani,mozda pricekam jos dan cisto da je mogu bolje capnuti :)
Živjeli i živjela :vutra::respect::razvaljen:::bocni::
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
SAM_1338.JPG
Brzinski update :11 dan života
02.02
. topirao sam jednu ljepoticu i ok je podnjela ;)
Drugu sam presadio u veći pot,malo je čudna ali kada krene mislim da ce biti ok,dan dva max ,minimalno je stresana zapravo i nije sada na njoj je da krene :)
Vlaga50-60%,temp 26 %,noćna 19%. Malo sam imao frke s temp u vege boxu ,ali riješeno :)
Trenutna situacija sa režimom svjetla je takva da je jedna u vege boxu,ova manja na 24/0 dok sam topiranu zbog nedostatka prostora morao staviti u veliki box na 12/12 jako kratko vrijeme. Inače nebi ali ,nemam izbora. Potovi su preveliki ;)


Za sada to je to :)

Živjeli i Živjela :vutra::respect:
 

pipac1986

Aktivan Član
24.04.2015
240
407
63
37
Sretno s:):thumb:tari! Ja sam mislio narucit ovu krasoticu,a mozda i hocu u iducoj turi. Pratim u svakom slucaju.
Nadam se da ce bit prava bomba!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
SAM_1398.JPG
15 dan života
Ok napreduju,topirana koka je krenula,a i ova mala zakržljala se pokazala kao najosjetljivija karika u lancu :
Prebačene u veliki box,na 12/12 čisto dok se ne rasčisti situacija s ostatkom ekipe. Vege box dorađujem,pala mi bolja i jednostavnija idea ali to će biti samo za jednu ljozu!
Ionak je osjetljiva biljoza bila ,još ju malo pecnula vlaga itd ;) Preventivno su prebačene u veliki box dok ne rijesim XD
Fluo cijevi sam metnuo također u veliki box i to piči svojim tokom.360 w mixanog svijetla.
Vlaga 40-50 trenutno velikom boxu temperatura 23,5 svijetlo,noć 19C.
Kasnije ce se regulirat svijetlo tj režim u 20/4. Zalio sam ih root juicom i to je to. Reguliram ph na 6,3 +- 0,1
Živjeli i živjela :vutra:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
SAM_1459.JPG
20 dan života
Topirana Anesthesia biva podvrgnuta tretiranju LST-om,zadovoljno mi djeluje a ja to koristim ;)
Kržljavija se po meni malo oporavila, nju nisam s ničim maltrao još, no i ona bude bila ako ništa lst-irana samo neka se još oporavi i krene pošto je presađena i štekala je od samog početka :)

Danas ujutro,stavio sam im MH 250 +110w fluo plavi spekar pošto mi HPS trenutno netreba XD
Sada ima mjesta u boxu,prozračno je i temp je idealnih 26*C.
Vlaga od 40-60 %,danas nakon čiščenja palim ovlaživač zraka i bude to bilo oko 50-60 %.
Dobile su root juice od dodataka, a i crko mi ph metar, iz kine dolazi novi do tada nema kemijanja nikakvih tak i tak još im ništa ne treba;)

Naime ima još jedan stanar, American pie clone #1 probat ću ga revegetirati pa šta bude bude ;)
Vježbe radi ,čoek treba sve probati i na kraju naučiti iako neće koristit- dobro je znati XD;):ajnstajn:

Mislim da je za sada ok neka tako i ostane :)
Živjeli i živjela :vutra:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
SAM_1517.JPG
27 dan
Generalno do jučer je bilo sve ok,no danas ipak malo drukcija situacija :)
Maloprije došao s joba i imam kaj vidjet :)
Kada sam ih rotirao a LST- iram ih,napeta je bila ko špaga i malo sam ju previše stisnuo uz zid da nisam vidio prilikom rotacije i krcnula je grana i ode u nepovrat.
Molim boga da nebude hermić..otom potom bumo vidjeli..pas masters...
Osjetljivija anestezija i dalje pokazuje znakove nečega iako su uvijeti idealni...vlaga 60-70%,temp 26-27...
Režim svijetla 20/4.
Napravio sam mali remake boxa,maknuo jedan TT i ovaj koji hladi CT odmah spojio na filter...temperatura je ok..max 28 *C

:vutra:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
SAM_1580.JPG
33dan
Prije koji dan počele cvjetati. Ubačena hps outana MH. Izbačen također ovlaživač, te dobile klope taman kada su počele pokazivati da ima treba ,tu i tamo koji list je zahvačen!
Zaljevanje je svakih cca 7 dana,naizmjenice klopa,voda,klopa,voda :)
LST na obje ljepotice. Vlaga je na nekih 40 %. Temp je od 26-28, noćna 20C. Režim svijetla je 20/4.
Američka pica je revegetirana,tj krenula je laganini tjerati i kretati se u normalnom smjeru ,samo strpljivo ...hormoni će odraditi svoje :)
To je to za sadaXD

Živjeli i ŽIVJELA :vutra:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
SAM_1605.JPG
38 dan
Mali up,po planu i programu.
Proždrljive su..to je sve sta mogu reći...nikad im nije dosta klope, dajem full dozu bb linije već 2 x...i nije dosta haha... opet nebi htio probit granicu niti se baviti lockovima...al daj bože da budu krmače sudeći po apetitima...
Temp,vlaga = 26C, 50% vlaga. Rotiram ih pod svijetlima,najkasnije svakih 24 h,također i dovezujem jer su se fino rastegnule.
Klon američke pice je podivljao,hormoni delaju svoje i krasno se širi :)
Flushnut cu ga za koji dan,već je dugo u toj zemlji sa dosta dohranjivanja,a vjerovatno i soli i otrova itd..
Interesantno je,što su iste a toliko različite :) Jedna ova ne topirana je osjetljivija..i od početka pokazuje nezadovoljstvo dobrim uvjetima... Vidi se po slikama, drukciji pheno je povukla tak da je genetika presudna ali nije loše zapravo :)
Sljedeće zaljevanje ide s vodom,pa onda opet klopa u full obliku. Ima nekih novih stanara u boxu,ali sve u svoje vrijeme:)
Its all in the mix , sljedeći projekt je križanje autosa :)
:respect:
Živjeli i Živjela:vutra: