AutoBlueberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Smeh je napisao(la):

Pozz

Nazalost jako lose izgleda. Kazes pao HPS ???? dobro da ti se stan kuca nije zapalila.
Ali malo vise informacija bi dobro doslo. Gnojene, kolika temperatura, sta sve koristis.
Po meni veliki list na sredini biljke nije od toplote. Koristis nesto za regulisanje PH vode. Izgleda mi kao da je poremecen PH zemlje. Posto zuti u sredini lista il nevidim dobro?
Zemlja na najmanjoj vec puca a tek si je posadio. Uopste nije rastresita ( koliko vidim ).
Stavio si HPS ? Jesi nekada bio na moru. Lezao na stenama kada przi 30° i vise. Ako jesi dali je bilo ugodno ako nisi probaj sledeci put pa mi kazi kako je. Uopste neshvatam poentu kamenja koji se pod HPS greje kao lud isparava toplotu i susi zemlju?
Sirotice bas si ih namucio. A i slike nisu bas zavidnog kvaliteta pa se puno nemoze reci samo pretpostavke.
Tako stoje stvari iz mog gledista al ima iskusnijih pa neka ti i oni odgovore. Bez ljutnje al stvarno lose izgleda, jos ispadne da ona srednja ce da bude najbolja.
Sretno dalje
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
pa hp je unutri 4 daba evo izvadit cu ja kamenje van ...negnojim ih ..posto mi je prwi grow mali mislion gresaka sam napravio ovu zemlju cu zamjenit temperatura 25 celziusa
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
ImageShack Album - 14 images evo slike ljudi nakon ugo vremena 6 dan cvjetanja..zadovoljan sam malo ali maloooo :D ne gnojim ih s nicim zaljevanje svaki 3 dan po pola litre 4 cfl + HPS 150 w...temp 24 stupnja i da novi je box ..50x63x115 com sad sta vi mislite ce bit sta od tih vrhica savjeti primjedbe LOBODNO P.s
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
pa neznam mislim da sam mogo puno bolje...s tim da nisam imo s cim hp vode određivat do prije tjedan dana ..i tak valjd ce bi 20tica
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
solidno je to, da si gnojio ili da je bolja zemlja moglo bi biti još puno bolje... probaj nać neko gnojivo pa nahranit bar jednom...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
šta se dešava? jesi ubrao to ili nisi? daj nas izvijesti malo, baci neku sliku....