autoflower 2. mjesec

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
meni najviše igra ova gore navedena metoda,
vata ili bezmirisni wc papir u tupperware, destilirana, kupovna ili R.O. (reverse osmosis) filtrirana voda(u mom slučaju)
i malo čaja u to, -navodno tanini pomažu klijanju bla bla,
zatvorim plastični spremnik i stavim ga na audio pojačalo da lagano grije otvaram par puta dnevno
germinacija 90%+
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
a neznam ljudi savjetuju da se ova kupovna sjemenja stavljaju direktno u vlaznu zemlju cak da se ne preporuca na klijane stavljati,unio sam ih u kuću dvije casice male sa zemoljom naravno terra magma i sad bi trebale izaci te dvi neznam temp. im je sad sobna,a ako ne izade ni jedna tu trecu cu staviti mislim direkt u zemlju al jos cu vidjeti,al stvarno neznan sto bi moglo bit tim sjemenkama
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
zuz1 je napisao(la):
hvala tako cu i napraviti pa vas obavijestim :)
SiD nevjerujem da je neka lijeva genetika u pitanju je easy bud od royal queen seedsa :)
royal seeds meni se pokazalo da kasne s klija njem,i od 10 kom uspe samo 7 nisam zadovoljan ,:(
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Imao sam i ja u početku problema sa klijanjem. Što ih više diraš i gledaš to gore. Strpljen spašen, kako kažu. Ja inače samo bacim sjemenke u čašu sa vodom te stavim u mrak. Naravno ne na hladno, na 21-23 stupnja i nakon 3-4 dana bace klicu.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
vise ja necu koristiti metodu klijanja kod kupovnog sjemenja..nego cu ih odma staviti u zemlju,kod domacice je druga stvar nju sam vec uzgajao bacim 15 sjemenki na klijanje pa sta bude uvijek ih naajmanje 5-6 prikliju.
Sada je situacija drugacija imao sam samo 3 sjemenke,evo danas jednu pogledam onu prvu koju sam ja rascjepio i u zemlji nije napravila ni jedan pomak kad sam je pogledao malo vjerojatno je klica bila ostecena(bacio sam je),a ova druga se sama otvorila nadam se da ce niknuti iz zemlje za 2-4 dana,ako ne ostaje mi samo jos jedna.
@Leš nadam se da je tako da rqs kasne s klijanjem jer tako jedino i mogu objasniti ovo "kašnjenje" sto se događa kod mene :)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
nop :(
neznam sto je bilo s tim easy bud-ovima ali uskoro u outdoor idu lemon skunk i big bang na klijanje pa cemo vidjeti s njima kako bude..mozda pokusam jos s lowryder-ima ali cisto sumnjam ..