Autoflower / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.05.2018
12
1
3
28
Kasnile su mi bilje i na dan povratka gajbi sam ih skinuo i vakumirao jer nisam drugacije mogao preneti preko .. kad sam otvorio bile su bas vlazne sada su na susenju i imaju neki cudan miris, drugaciji jer sam jednu ranije vec skinuo i osusio. Znate mozda dali je to zbog budji ? jer mi ne izgleda budjavo ..
I neki hedovi su ispusti boju , posadio sam frisiandew ljubicasti su bili sad su neki hedovi zeleni a neki malo crnji.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
Nisi naveo tj podatak, onda su vjerovatno ok prekratko je to po meni da se razvije nesto, najbolje daj sliku materijala pa ces lakse dobiti odgovor!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ne mora bit da se ubuđalo ali si upropasti tu vutru sta se okusa i mirisa tiče, vjerovatno nepovratno.. I onda netko za takvu vutru ili sl., kad uzme na ulici kaze, "albanka" ::listomahanje::
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ako oces jake automate, pogledaj sorte od mephisto seeds, oni su po meni jedni od boljih na sceni sto se automata tice..
Ako oces automate sa velikim urodom, onda pogledaj sortiment od dutch passiona...
Od fast budsa ne bi mozda izabrao 2 strejna u vrh glave, i ovo sto ja uzgajam u svojem dnevniku od njih sam dobio kao freebies,
inace od automata u shator mi samo ulecu mephisto ili dutch passion.. sve ostalo batali..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lolita17

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.746
258
out of space & time
Blue Mammoth je prelijepa marihuana. Cuvaj se ako je mislis u micro box, meni je progutala PC u 8l saksiji, i zavrsila na terasi..

Indika dominant, kako ti velis, planiram Afghan Kush Ryder (WoS) za sledeci grow, pa imam usput i ja jedno pitanje.

Koliki pot predlazete da mi ne preraste boksic 30x30x60cm?
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
Kalini Asia od Zamnesia-e:) kod mene je vec 25 dana, jako mocna indika...jos da sam posadio u veci pot(samo 11l), ko zna kako bi zavrsilo;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

ajk

02.03.2018
29
19
8
54
Pozdrav,drzim se one "tko pita ne skita".Imao sam autotutankamona/urod 30 g/ i auto stress killer/urod 15 g/ koji su dali svaka po 7 sjemenki do sada/mozda bude jos s obzirom da jos nije potroseno/ pa me zanima kako su dale uopce sjemenke jer nije bilo muske biljke kraj njih i mogu li se iskoristit za sljedecu sezonu.Tako bih prosao i jeftinije jer imam "svoje" automate.
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Znaju one izbaciti bananicu pa same sebe oprašiti, to joj je neki obrambeni mehanizam, događa se i na fem i na autofem biljkama ponekad, ako je taj slučaj imaš vrlo vjerovatno autofem sjeme, već je pisano po forumu ali ne znam gdje, ako su bile vani onda je mogao polen od bilo kuda doći (čitao sam negdi da iz afrike u španjolskoj biljke opraši....) pa što nikne nikne
 

ajk

02.03.2018
29
19
8
54
Prošle sezone sam sadio samo automatike i slabo su rodili,možda zato što mi je bio prvi grow,pa sada razmišljam da uzmem obične fem. koje završavaju svoj ciklus krajem 9. ili početkom 10. mjeseca a posadio bi ih krajem 5. ili početkom 6. mjeseca.Na taj način bi dobio 2 mjeseca vegetacije,ne baš veliku biljku i veći prinos mada bi svakako uzeo nekog automatika pa da vidim kako će biti ove sezone.Ako je netko na taj način pokušao,volio bih dobiti savjet.