Autoflower / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ajk

02.03.2018
29
19
8
54
Automatici imaju 1 mj. vegetacije i 2 mj. cvjetanja,a sa kasnijom sadnjom običnih bi imao 2 mj. vegetacije i 2 mj. cvjetanja.Na žalost nemam uvjete da obične odgojim od početka do kraja jer bi mi bile prevelike i lako uočljive,osim ako je legaliziraju do proljeća.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fahro420

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Prijatelju malo si se pogubio, gdje si čuo da imaju 1mj vege i 2 cvjetanja, i što ti znači da bi kasnijom sad njom imao 2mj vege i 2 cvjetanja? Misliš "ranijom sadnjom"?
Edit, ja sam se pogubio jer sam sad shvatio sta si napisao pa necu više komentirat ali jako teško te upratit, sretno
 
Poslednja izmena od urednika:

ajk

02.03.2018
29
19
8
54
Orijentiram se po specifikacijama od proizvođača,npr. Sour Diesel od Blimburn America,koja bi mi bila za glaukom, piše da je berba imeđu 15.-30. rujna,pretpostavljam da su podaci točni,valjda ne bi izrasla dva metra.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
evo vidi, ja sam također prošle sezone (krajem 5.) sadio Auto Super Hash...
https://www.vutra.org/threads/auto-super-hash-pyramid-seeds-eksperiment-outdoor-2018-by-badi.18304/

...prvi put out, iskustvo nikakvo osim par početnih indoora...
inače, imaš u dnevnicima vanjskog uzgoja sve što te zanima a sigurno i još puno boljih/stručnijih dnevnika samo moraš prelistati malo...
https://www.vutra.org/forums/završeni-vanjski-dnevnici.71/:thumb:
Šta god da uzmeš, auto ili foto bit će to odlično...automati prije završe, ali kako kažeš mrvicu su manji pa na kraju dobiš i nešto manji urod...sve to ima svoje prednosti i nedostatke :D...odluči sam prema svojim mogućnostima/uvjetima šta je tebi prioritet...
ove sezone za out planiram samo automatike, a foto samo in :smoke:
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
automati prije završe, ali kako kažeš mrvicu su manji pa na kraju dobiš i nešto manji urod.

A nije bas da su mrvicu, mozes dobit od 15 do stotinjak g realno, foto 10 i 20 puta vise
;) a o potenciji da ne pricamo.. No, kako veliš Badi, sta god uzgoju dobro je.. Mozda mu je auto najprikladnija rjesenje nego steta ako ne moze bar 1 foto, bila bi bar kao 4,5 autosa
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
30 naravno ako si u mogućnosti birati, osiguraj dobru drenažu i piči.. Autoflower voli kad korjen ide u dubinu, pa mozda da to imas na umu pri odabiru prikladne posude.. A scrog isto moze naravno, ako ga dobro izvede naravno da ima beneficija, ali onda bi ti preporučio supertoping ako se odlučiš za mrežu, nije neophodno ali ja bi tako napravio :djede:št:))
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Ne svidja mi se supertop, imam osecaj da ce biljka da bude krzljava jer nece lepo da se oporavi a uostalom nemam iskustvo i plasim se da cu da sebem nesto, ako bih isao na scrog, bez ikakvog topiranja bih to, mreza bi bila low as possible
 
12.01.2015
24
15
3
28
Pozdrav,prebacio sam svjetlo sa 24/0 na 18/6 kad sam htio da automatici pocnu cvati,cca 22 dana nakon proklijanja,te mi se desio sok i 12/14 automata mi je posimenilo. Jeli to znaci da su mi sve te sjemenke isto automati? Normalno su izresle i kifovi su super i to ali ima dosta sjemenki unutra,a potencija je nevjerovatna i nije se smanjila nista kao ni kolicina.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ma nije ti se od svjetla pohermilo ni slucajno, automatic sam puno puta pokusao stresirat na svakave nacine i tesko ide.. Dovoljno da ti je jedna izbacila bananice tokom growa i oprašila ostale, nekako mi tesko povjerovat da je sve krivo sjeme, ali sve moguće, a jesu li sjemeke automati, ako je nisi oprasio polenom od foto biljke odg je Da
 
12.01.2015
24
15
3
28
Niti jednu bananu momci moji ja vidio nisan...niti ikakve znakove muske biljke ili icega
Jedan automat od tih 14 mi nije poceo cvati,najvj zaboravio i njega sam kad je sve zavrsilo prebacio na 12/12 i sad je ok.
Tako da momci meni se cini da san ja sebi skupia 500 sjemenki automata :D
Wuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ovo litooo trpamoooooooo