Autoflower / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
cini da san ja sebi skupia 500 sjemenki automata
al hermija na zalost. ne znam kako zamisljas da nastaje seme, al bez polena tesko
Niti jednu bananu momci moji ja vidio nisan...
to apsolutno nista ne znaci, znaju se pojaviti u cvetu, pa ne moz ni da je vidis. il jednostavno nisi video u toj sumi automata, al morao si imati jednog a verovatno i vise. ako je vutra dobra a ne smara te gomila semena sadi ti to dalje ;)
 
12.01.2015
24
15
3
28
Znam svaki centimetar svog boxa i u prosloj turi san pokusa sjemenku iz prethodnih automata posadit i ispala mi je automat,zato i provjeravan jer je meni uspilo na jednoj sjemenci,pa da znan dali da samo ove stavljan ili da kupujen...
 

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
186
634
93
E sad umjesto jedne imas 500 sjemenki, pa posadi 10 kom u manje posude i onda provjeravaj. Brzo ces saznati sta da radis sa onih 490 menki. Ko zna, cuda se desavaju ali ipak je to vrlo rijetko. Sretno drug
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
jel imamo temu o zalivanju i prihrani automata presadjenih na sajtu? ove sezone probijam led sa autosima pa me zanima dal treba cesce zalivati i hraniti nego foto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BrokulaBranko

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
ove sezone probijam led sa autosima pa me zanima dal treba cesce zalivati i hraniti nego foto.
Mislim da nema tema iz razloga sto nema neke razlike autos ili fem u smislu zalivanja,jednogodisnja biljka ko i svaka druga,zalivas i hranis po potrebi i to je to.Naravmo radis varijaciju prehrane da se sto pre popuni i opusteno samo,eto mene bas zanimaju i druga misljenja pa da cujemo sta ostala ekipa kaze.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ma zalijevaš ih kad i fotose da ti pojednostavim jedino kad počnu sa cvatnjom odvojiš gnojivom zalijevanja.Nikakva teška matematika!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Melissa Officinalis

Aktivan Član
21.06.2018
178
451
63
35
drugari primetio sam jednu stvar kod autoflowera. kada se gaje indoor i outdoor kod outdoor gajenih nekako su hedovi manji i biljke su vise lisnate, vise dodje ruderalis do izrazaja. da li je jos neko dosao do ovakvog zakljucka i zsto je to tako
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BrokulaBranko

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Imao sam samo jednog automatika vani kojeg sam morao bacat unutra pred sam kraj growa,.. Jesino sto sam ja bio primjetio da nisam imo nikakvih problema s njim u outdooru, dok svaki indoor imam neki problem..

Mene zanima kad se sade vani dal vrijede navedena vremena from seed to harvest?
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
seed to harvest + 2 do 3 nedelje, stariji tako savetuju. mene zanima a nikako da saznam autos kad krene cvetati koliko mu treba nedelja da zavrsi cvetanje? auto mazar bulk seeds bank
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
ako ce da procveta za 20ak dana, znaci da ti cvetanje ide jedno 60
Ja bih samo da se nadovezem na ovo sto kaze kolega Pow,ako se radi neki toping ili supertoping autos zna da produzi malo vegetaciju,ja iskreno nisam pristalica super topinga i ako sam radio jer mi licno ne odgovara duza veget.samo zesci lst i to je to,sto pre oberem autos pre ce u rizlu...;)
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
LST na utomatia dal odlaze vegetaciju
Ja nisam primetio skore sve mi udju u isto vreme u cvat i ove sto radim lst i ove sto idu normalno bez treniga,a to mogu da uporedim jel obicno radim po par sorti po 2 kom i onda tacno vidim sta i kako,primetio sam da cak razlicite sorte svaka ima svoj tajming neki,ali su sve tu uglavnom manje vise naglasavam ima otstupanja u zavistnosti od samog strejna i genetiki i koliko udela ima ruderal u toj genetici.