Autoflower / Automatik

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
164
458
63
35
24/0 je dobro za kontroliranje temp, recimo ja sam tako odvozio zadnje bez brige, ne znam dosta sam po Us forumima i jako puno ljudi sadi 24/0 ja vecinom idem na 20/4h.. Mislim da je stvar osobne preference..A zbog ruderalis gena mislim da ona prica s odmorom biljki kid autosa slabije drzi vodu.. just my 2c

• Sviđa mi se
Reactions: Badi

Melissa Officinalis

Aktivan Član
21.06.2018
156
323
63
31
Neverovatno Moby dick xxl autosi isto posadjeni nekom 15tak Dana do kraja neki tek krenuo da formira cvetove. Dal je to normalno oko 80 dana stare pod 24/0 rezimom

10.12.2019
28
218
28
39
svaka biljka je živa pa i auto, i ima svoje dnevne cikluse kako ste vjerojatno ptimjetili.. sokovi kolaju po mraku ih vraća u korjen a po danu pumpa primjeti se po vrhovima i lišću listovi se objese i dignu a cvjetovi budu tvrdi pa opet mekani, to je ave zbog cirkulacije sokova, zato i njima treba odmor makar 4 sata, ja osobno 18/6, i uvijek su mi zahvalne..

Melissa Officinalis

Aktivan Član
21.06.2018
156
323
63
31
Znam ja to buraz nije to moje stariji ljudi zena ima karcinom pa joj on gaji za ulje. Zive u garsonjeri I ona nikad ne gasi svetlo ima muka fobiju da ce da umre I boji se mraka. I ja mu rekao da ih drzi non stop upaljenim jel box je ormar obican I ima dosta svetla da curi. Molim modove da me ne banuju ja jako dobro znam pravilnik naseg foruma, ali ovo nije zajednicki grow ni ista slicno. Ja samo pomazem savetima da pomognem da dodju do ulja sto pre njoj nije dobro stanje a ja sam u bekstvu nemam ni za sebe ulja za moju bolest. Da li bi ih ubrzalo da I'm se ubaci 6 sati mraka?