Autoflower / Automatik

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Kako to da autoflower imaju manji postotak THC kada sam vidio istu razinu THC kao i kod nekih fotoperiodnih biljaka, zbunjen sam skroz... :zvezda::
Upravo tako, automati su napredovali zadnjih godina.
Kada je objavljen prvi autoflower pod nazivom Lowryder, fotoperiodni strainovi tada su se hvalili s najmanje 15 % THC-a, autoflower verzije najčešće ne bi bile na toj razini. Međutim, stvari su se promijenile, automati objavljeni posljednjih godina poprilično su potentni kao i fotoperiodne, npr. Gorilla Glue Auto s preko 24 % THC-a. Što se same potencije tiče nema neke razlike, neki automati sada čak premašuju neke fotoperiodne.:)

29.01.2016
8
5
3
Pozdrav , da li bi se moglo krenuti s nekim brzim automatima tipa , Quick one ili Fruit Auto od Dinafema oko ovog datuma , da li bi uspjelo ikako izdrzati kraj , u pitanju je dalmacija srednja... Hvala

• Sviđa mi se
Reactions: maška and grouchy

maška

Aktivan Član
30.03.2020
64
402
53
Pozdrav.
Jeli moguće da automatik procvjeta nakon deset dana izladka iz zemlje? Ili sam umjesto automatika dobio fotoperiodnu?
Inače, radi se o Bubba Kush-u od Dinafema. Kupio sam 4 sjemenke automatika od njih: Bubba Kush, Critical Cheese, Critical Jack i Cookies. Od tih četiriju sjemenki dvije uopće nisu ni proklijale, a jedna nikad nije izašla iz zemlje. Stoga zaključujem, nikad više Dinafem!!!
IMG_20200807_162544.jpg

maška

Aktivan Član
30.03.2020
64
402
53
@grouchy
Mislim zato jer je sada vrijeme cvjetanja za fotoperiodne biljke, ono vodim se nekom logikom. Ili sam jednostavno kurčeve sreće da mi automat procvjeta za deset dana, a nije razvio ni 4 kata listova još. Kontam da se nisu zajebali pa mi u pakovanje ubacili fotoperiodnu umjesto automatika

• Haha
Reactions: 0Marac0

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
222
665
93
36
@grouchy
Mislim zato jer je sada vrijeme cvjetanja za fotoperiodne biljke, ono vodim se nekom logikom. Ili sam jednostavno kurčeve sreće da mi automat procvjeta za deset dana, a nije razvio ni 4 kata listova još. Kontam da se nisu zajebali pa mi u pakovanje ubacili fotoperiodnu umjesto automatika
kolko ja znam fotoperiodna ti nema sanse cvjetat prije 3eg tjedna

• Sviđa mi se
Reactions: huana.meri

maška

Aktivan Član
30.03.2020
64
402
53
@Pablito u pravu si, stara je 19 dana, imao sam to zapisano negdje jer ne mogu sve popratit. Meni se činilo ko 10 :D
Uglavnom, bit će za trubu :D:D

• Sviđa mi se
Reactions: Pablito