Autoflower / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
uzgajanja hrvatske sative
to neka industrijalka il sta, nisam cuo za tako nesto. da li u boxu ima dovoljno mesta zavisi od velicine potova koje planiras, tj. da li mogu stati 3 komada jer logika kaze a i praksa, sto veci potovi to bolja biljka. 200w je u nacelu minimum za 2 biljke, mozda bolje da roknes 2 menke u bar 10~15l. ako vec imas lampu plavog spektra kreni sa njom, i autose mozes u startu terati i 20/4
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and No Joke
13.11.2016
64
54
18
Stuttgart
Siguran sam da poznajes domacu travu koja naraste 200 do 400 cm na suncu u juznoj dalmaciji medju kukuruzom....:D kod nas ljudi cuvaju 10 godina vec sjeme i svake sezone nju bacaju u outdoor jer nekako bolje odgovara glavi i bolje funkcionira covjek na njoj svakodnevno nego na smecu iz albanije ..

imam potove od tocno 15 litara i u svaki mislim staviti po 1 automatik.....mozes li mi molim te reci okvirno koliko mogu ocekivati suhod od ta 2 ili 3 komada? ako bi bilo barem 100 grama od 2 onda bi stavio radije 2 neka im bude komodnije unutra

Plavo za vegetaciju, crveno za cvjetanje, mada sa crvenim mozes od starta. Nije ti to dovoljno, bit ce guzva. Ako si pocetnik jednu biljku u toliki box
mislio sam barem 2 pa ih savijati koliko se god moze inace imam iskustva sa low stress
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and grisnak

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
to je druga stvar, i u prevodu znaci "nemam pojma koje je seme". znam za te iz kukuruza al ovde kod mene su to industrijalke cije seme vetar raznosi, ima ih pun k*** tamo i vamo po vojvodini, klinci je beru i tripuju da je ne znam neka vutra :) no kako god
mozes li mi molim te reci okvirno koliko mogu ocekivati suhod od ta 2 ili 3 komada?
sto se tice autosa proizvodjac kaze: Yield: 100 – 150 grams/m2, a cim je m2 jasno je koja je tehnika treninga u pitanju. e sad koliko ces ti izvuci tesko da moze neko da nagadja, al eto imas neki orijentir za prinos u optimalnim uslovima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Aaurifex and RAOZA.

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Sve to stoji što su pojedinci napisali, ali ne slažem se NIKAKO da automatici su slabiji sa postotkom THC-a i ostalih kanabinoida.. sve to zavisi od straina i genetike..
izvrstan grower sa mephisto genetikom može izvuci gandžu.. kad ju probaš.. da pogineš koliko je jaka.. isprobajte od dinafema critical plus ili alien vs triangle od mephista, by the way.. većina sorti od mephisto gentics.. kickaju in tha ass :D NARAVNO da je potrebno imati pravo dobre uslove i imati dosta staža/znanja da se izvuče maximalan postotak thca, ali da, moguće je..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Venomancer1

Banned
Banovan
15.03.2018
12
10
3
41
izvinjavam se, ne znam gde da postavim pitanje pa cu ovde.
da li mi neko moze reci koje sorte autoflowera najbrze stizu od semena do cveta? indika ili indika dominant koliko je to moguce jel ipak ima tu i ruderalis gena. imam neku gadnu boles' pa mi treba ulje sto pre da je umlatim na mrtvo ime :) pa mi treba neki uber brz autoflower
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Koliko ja znam, svaki automatik ima ruderalisa u sebi, inace ne bi bio automatik.. Niko ne moze da ti garantuje kad ce tacno automatik da zavrsi, tako da to za sortu koja najbrze stize, otpada.. Po mom misljenju, ako ti treba ulje za lecenje, odradi indoor, izaberi mentora i brzo ces doci do cveta :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Venomancer1

Banned
Banovan
15.03.2018
12
10
3
41
hvala ti na brzom odgovoru brate, ja sam se pogresno izrazio, logicno je da ima ruderalis gene jel kako bi inace pocelo da cveta bez rezima 12/12. indoor mi nije bas opcija , imam ja od ranije dosta iskustva kako indoor tako i out, samo sam mislio autose jedno 15 dana in i onda na livadu jel mi je bas zeznuta prica da ih drzim u kuci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Pa iskreno mislim da ti je najbolje da posadis automatika outdoor tek u junu jer njemu treba sto vise svetla, nije kao fem da procveta u avgust a ti do tada da mozes da seckas, da bude losije vreme i sl.. Automatik posle nekog vremena procveta nebitno da li je poraso pola metra ili 2 metra, a da bi raso potrebno je sto vise sunca naravno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
Ja sam imao u planu da mojih 6 autosa drzim u dnevnoj. Ali citajuci forum, zakljucio sam da to nije dobro resenje. Nazalost, jedino sto mogu je da nocnik koji stoji pored kreveta napravim u mali box(u njemu ce provesti max mjesec dana). Dimenzije su 40x40x50. Predpostavljam da je jako mali prostor? Mislio sam tu da ih odgojim do drugog sprata. A onda svima topping, i ostaju dok ne krenu da rastu. Cim se oporave i krenu nove grane, outdoor? Toliko sam citao o sijalicama i idalje sam zbunjen. Mada koliko sam shvatio, treba mi MH sijalica, od 600w, al s obzirom da imam tako mali box, mozda uzmem i 400w, mislim da ce i to biti dovoljno?
 

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
Hvala na savjetima. Vjeruj mi da citam intezivno preko dva mjeseca, ali prosto nailazim na neke kontradiktorne informacije, iz kojih ne mogu izaci. Malo je nepregledno snaci se i pokupit sve prave informacije, al zato imamo da postamo, pa zato i pitam ja mislio sa jednom sijalicom to da rijesim da ne pravim te skalamerije sa tri grla, posto nisam neki strucnjak. Al ako je stvarno bolje kupiti te jeftinije sijalice onda cu da poslusam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Badi

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
Kad smo se vec raspisali fino ovde, da pitam. Koliko sam zakljucio na osnovu procitanog, gnojiva koja bi bila odlicna su, slavol plantela list i cvet za autose? Sve imam kupit na jedno mjesto sto je super, i mislio sam da cu se namuciti da to pronadjem. Al eto na kraj sve sto mi treba immam u najblizoj prodavnici?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
Hahaa milo mi je da ulazim polako u tu pricu. Jos uvijek nisam gledao kako i koliko cesto gnojiti. Vjerovatno pise sve na ambalazi samog gnojiva. A za slavol, cini mi se da sam vidio da se treba stavljat u svako zalivanje i da se pokazalo odlicno
 

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
@Soze[/USER] ma nesto ko pc kuciste stavi 3 cfl od 20w odnjeguj 3seedmic odradi supertoping za auto sorte iskopaj rupe presadi i pruzi ljubav i paznju

Nikakvih 400/600w ne pomisljaj i informisi se vise na forumu[/QUOTE]
3 sijalice ili 4-5 kao sto je kolega iznad napisao? I mozete li mi reci samo, bi li zavrsila posao jedna sijalica cfl jaca, recimo 120w ili slicno?