Autoflower / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.04.2016
12
3
3
Skoknuo sam jučer preko grane po kakvo autoflower sjeme. Nisam se u nista oko njih uputio, samo znam da naprosto moram posadit i ove godine nesto, a srpanj vec otkucava. Problem je, pak, sto me uskoro nece biti doma 2-3 tjedna, pa bih priupitao iskusne, da li da pokusam riskirati ili je u granicama korisnog da posadim i pred kraj mjeseca?
 
03.07.2017
69
16
8
28
:watch:Prvi mi je grow i naravno unistio sam vecinu svojih automatika sad me zanim jeli kasno nove inace iz hercegovine sam bit ce sunca :crazyd:
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nije da kontriram, no imam trenutno samo jednu ženku divlju i ostalo sve auto bebice pa bi naglasio da sam 2 automata ostavio kako jesu a 8 sam s. topiro ili topiro i do finalni posuda su imali 2 presađivanja...ako se presađivanje odradi tako da biljka ni neskuži onda nema šoka...
u oba presađivanja sam presađivao 3-5 dana prije nego se posuda okupirala korijenom, također pazim da korjen nevidi svijetlo dana, da netresem biljku ko šiblje, da je zemlja iz koje presađujem sušja od nove u koju ubacujem...znaći 10 biljaka i nema nikakvih problema niti zapinjanja...možda je neiskusnijima inteligentnije da što manje prčkaju dok neshvate život naše bebice, kako funkcionira i sl...

imam i neko pitanje, ustvari pomisao:

neki supertopirani automati jako lijepo napreduju, kasne sa cvijetanjem preko 2 tjedna, sunca imaju dnevno 7 sati, a rano ujutro i navečer imaju dan ali bez sunca, i lijepo su se razdužili cvijetovi da bi mogao jači lst malo udarit....
npr. konkretno na jednom automatu imam sveukupno 7 topova, 5 od njih su prilikom sup. topinga našla svoj put ka gore i uravnati su, a ova dva dolje malo kasne ali grebu...
ako još raširim ovih 5 topova gore, mogao bi dobiti kvalitetniji cvijet i dolje, možda će bit manji urod ali kvalitet svih cvijetova bi trebao biti bolji ako su jednako svi izloženi suncu jel?
:razvaljen::
mislim da ću ih uskoro postezat sa žicom da svi cvijetovi imaju jednak udarac :sun2: na sebe...
prvi put sma osuđen na automate pa me malo prpa i tih pohermljivanja ali lst nebi smio baš takvu frku napravit, sve su do danas pokazale pistile a 4-5 jajca koja su virnula odma nakon supertopiranja sam uštrojio ...

kaj velite greeneri, da ih postežem ili da ostavim ovako kako ide?
postoji i opcija da odrežem te grane 2 na svakom, one su dolje i sad su taman za kloniranje po veličini, :ajnstajn:, jel to preriskantno da režem te najniže grančice???
:razvaljen:::makaze:
 
08.11.2016
77
76
18
30
Dobar dan. Evo ovako imam auto mazar i stavio sam ga u outdoor uzgoj prije 2mj. Al jr vec krenula cvjetati. A mala je skroz i mlada. Pa me zanima sto ce biti od nje, da li ce biti normalme velicine ili ?? Pomozite da znam. Hvala.
 

Prilozi

  • IMAG2854.jpg
    IMAG2854.jpg
    262,5 KB · Pregleda: 189
  • IMAG2852.jpg
    IMAG2852.jpg
    247,3 KB · Pregleda: 184
08.11.2016
77
76
18
30
Imala je previse sunca i to jos kad je bilo 40 stupnjeva vani. Cijeli dan dok traje. Pardon, provjerio sam u dnevnik, ne 2mj nego mjesec dana tocno. :)
 
11.07.2017
16
50
13
37
Super og kush
Star 20-tak dana,imao sam na pocetku problema,ali se oporavio..
Ali nisam siguran da ce stici zavrsiti do kraja..
Sta vi mislite jel ima sanse?
 

Prilozi

  • 20170901_141204.jpg
    20170901_141204.jpg
    516,2 KB · Pregleda: 246
13.11.2016
64
54
18
Stuttgart
Pozz. Ekipa nakon organskog uzgajanja hrvatske sative odlucih se prebaciti na indoor sa nizozemskim automaticima. Trebam informaciju da li je dobro da pocnem sa sjemenkom "purple bud autoflowering feminized" odmah od pocetka sa cfl zaruljom crvenog spektra 200 wati na rezimu 18/6 svjetlo mrak ili grijesim u necemu? mozda da zapocetak stavim cfl zarulju za vegetaciju? imam box 60x60x120 i da li je to dovoljno mjesta za takva 3 automatika?
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
Plavo za vegetaciju, crveno za cvjetanje, mada sa crvenim mozes od starta. Nije ti to dovoljno, bit ce guzva. Ako si pocetnik jednu biljku u toliki box