Autoflower / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

StarMoŠ

Aktivan Član
02.01.2018
33
360
53
32
Jel neko ima iskustva sa RoyalChesse auto fem ako neko ima jel moze rec kolki je urod ima i visina bebe

  • THC:15%
  • CBD:Medium
  • Yield Indoor :425 - 475 gr/m2
  • Yield Outdoor:160 - 210 gr/plant
  • Height Indoor:60 - 100 cm
  • Height Outdoor:60 - 120 cm
  • Flowering time:7 - 8 weeks
  • Harvest Month:9-10 weeks after sprouting
  • Genetic Background:Cheese x Ruderalis
  • Type:Sativa 30% Indica 50% Ruderalis 20%
  • Effect:physically stoned
  • Flavor:Cheesy, Spicy
  • Climate:Mild

Izvoli ::banjahanje::::banjahanje::::banjahanje::
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Odlucio sam se za autose ove god zbog drugih problema pa evo da vas pitam da l mozr to ovako kako sam isplanirao..
Kante za malter od 20L, sa izbusenim rupama, mat bele za odbijanje svetlosti
Cista Pot H zemlja sa 25% perlita i malo zeolita
Prvih 20/25 dana da bude u nekom mini boxu i da tom prilikom odradim super top dok je u boxu i da se tamo i oporavi i primi i sve.. Takodje ce biti u kantama u boxu sto znaci nece biti presadjivanja nikakvog.
Ne znam koje svetlo da koristim u boxu, LED ili CFL?
Takodje mi palo ness na pamet da posle super topiranja stavim i neku mini mrezicu za neki mini scrog ili nema nikakve fajde od toga?
U cvetu bih koristio plantelu cvet i imam hesi p+ od prosle god
 
18.06.2018
8
10
3
32
Odlucio sam se za autose ove god zbog drugih problema pa evo da vas pitam da l mozr to ovako kako sam isplanirao..
Kante za malter od 20L, sa izbusenim rupama, mat bele za odbijanje svetlosti
Cista Pot H zemlja sa 25% perlita i malo zeolita
Prvih 20/25 dana da bude u nekom mini boxu i da tom prilikom odradim super top dok je u boxu i da se tamo i oporavi i primi i sve.. Takodje ce biti u kantama u boxu sto znaci nece biti presadjivanja nikakvog.
Ne znam koje svetlo da koristim u boxu, LED ili CFL?
Takodje mi palo ness na pamet da posle super topiranja stavim i neku mini mrezicu za neki mini scrog ili nema nikakve fajde od toga?
U cvetu bih koristio plantelu cvet i imam hesi p+ od prosle god
Mislim da ti je bolje odmah bacit u out, jer ce mu se najvjerojatnije sjeb*t ciklus i otic ce u revegetaciju, a sta se tice hladnoce ti predlazem da si sklepas neki plastenik, makar par stapova i plasticna kuhinjska folija. A na kraju krajeva netrebas se mucit sa boxom
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Ja imam trenutno dvije na malo vecwm boxu, i guzva je u k.. A jos sadim 2x Creamatic auto koji kao navodno imaju samo jedan. Glavni debeli bud i dvije do tri bocne grane, ne mozes ni posteni LST napraviti,
Prosli grow imao Amneziu Haze samu i super, dala posteno, cini se da ce biti cak i bise nego ove dvije zajedno. Moj savjet je ne guraj tri nikak a cak i dvije je puno
 
23.03.2019
25
85
13
26
Problemi
Proklijala mi u vodi i stavljena je 29 u pitar međutim ovih dana su bili pljuskovi i jucer idem da vidim i niti da je nikla , jel moze bit sta od toga proslo je 15 tak dana
 
04.03.2019
55
123
33
planet earth
cao ljudi. Cekam da se vreme koliko toliko stabilizuje pa da krenem sa sadnjom.
Planiram da zasadim u saksije i gajim pod suncem, znaci outdoor varijanta, ali pre nego sto ih iznesem bilo gde, seme mora da proklija.

Da li neko moze da me posavetuje kako da to izvedem najsigurnije, nabavio sam one JIFFY tablete/zetone mada me brine sto sam pre nedelju dana u njih zasadio nekih 5 semenki ljutih papricica i idalje mi nista nije proklijalo... plasim se da tako ne bude i sa dzidzom...

semenke chilija imam dosta pa se ne sekiram, ali marihuane nemam puno... i ne bih zeleo da mi i jedna propadne.
 
04.03.2019
55
123
33
planet earth
Super, hvala, procitao sam!
Evo malo konkretnijeg pitanja.
S obzirom da planiram gajenje na terasi, koje su sve moguce napasti koje mogu da ocekujem u vidu insekata?
Kako mogu da se zastitim od mogucih predatora i sta se obicno radi kao preventiva u takvim slucajevima?