Autoflower / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.04.2020
1
0
1
33
Hvala na odgovorima...

I mislio sam s obzirom da je jedan od veće rastučih automatica da ce biti prevelik...
Onda ce oni ici outdoor, a narucija sam jedan i Critical i dobit cu jednu gratis pa cu to onda stavit u box. Ili cu samo jedan critical,vidit cu...

A da li postoji način da induciram cvjetanje automaticima? npr. stavim ih na 12/12...
Samo jedno pitanje..hocu da pocnem sa indoor sadjenjem i hocu uzeti ak 48 automatik ?da li je neko upoznat sa tom vrstom? Citao sam info za nju i vidim da je za pocetnike ok a ja sam bas pocetnik. I jos jedno pitanje kako da izvrsim bank transfer preko Mobi banke (telenor banka) a da mi ne trazi predracun?! Hvala vam na odgovoru! :D
 
04.07.2017
10
11
3
32
Northern light automatic, svjetlost dana ugledala 25.03,presađena vani nakon tjedan dana, svjesna sam da je vrijeme nije mazilo pa pretpostavljam da je zato mala. Zemlja je potground, na suncu je od 8 ujutro do negdje 4-5 popodne, onda padne sjena na nju, zaljevana je vodom, jednom vodom i plantella vita te jednom plantella list, pola doze. Dal je ok hranim? Sto mislite hoce li jos narast ili ce ostat ovako mini?

Hvala unaprijed
 

Prilozi

  • IMG_20200426_101230.jpg
    IMG_20200426_101230.jpg
    347,3 KB · Pregleda: 121
04.07.2017
10
11
3
32
Pretpostavila sam. Svakako je probna bila imam jedan auto bubblegum star nekih 10 dana i jednu divljaku par dana stariju. Čekam još neko sjeme, pa si mislim da nađem mentora za outdoor da to odradim kako spada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and Badi

C₂₁H₃₀O₂

Banned
Banovan
21.04.2020
36
256
33
43
Koju bi vi sortu automatika preporucili za zapadni dio Hrvatske, nisam nikad sadio automatike, da se isprobam i u tome. Nadam se da nisam promasio temu.
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Ja ću također jednog automata bubnuti van (ako bude dobar u indooru), pa kombiniram indoor i outdoor. Mala veličina (super kamuflaža) šikara gdje nitko ne ide, idealan brijeg sa puno sunca...Pa ćemo da vidimo. :D
 
26.07.2014
5
1
1
Pozdrav ekipa.. totalni sam pocetnik pa za pocetak imam pitanja u vezi autofloweringa..

1. Koju sortu preporucujete, koja je najlaksa za uzgoj, narucio bih na RQS, i ovaj starter kit (mali box, lampice..)
2. Koliko bih otprilike grama s nekim prosjecnim uzgojem dobio (od 3 sjemenke koje bih narucio), ili da narucim vise sjemenki?
3. Kolike su sanse da mi nece uspjeti uzgoj i koliko je tesko odrzavati ih?
4. Je li kasno zasaditi krajem 6. mjeseca indoor?
 
08.02.2019
14
20
3
33
Imam sjeme od rqsa, stress killer i amnesia haze, stavio bi ih van pobliže kuci pa me zanima ako netko zna intenzitet mirisa tijekom rasta pa da mogu znat di da ih ubodem :) ako se osjeti kao cheese ili herer da ih znam udaljit malo, hvala na odgovoru :thumb:
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Hmm, a recimo da imamo autos sa periodom cvijetanja od 6 tjedana. Evo tipa 5 tjedana rasta i onda prorade geni, i 6 tjedana cvijetanja.

Jel će on i na otvorenome toliko cvasti, ili zbog manje vremena na suncu će produžiti ?

Jel veliki stres autosu da se nakon 3-4 tjedna rasta tj vegetacije u indoor boxu - presadi van, taman prije cvijetanja i odradi sve vani?
 

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
Pozz ekipa. Zanima me par sitnica u vezi automatika. S obzirom da mi je ovo prvo iskustvo s njima muče me neke stvari. E sad, svi znamo da što veća kanta-veća je i biljka. Ono što mene zanima je to hoće li manja kanta utjecati na kvalitetu dima jer što se automatika tiče prinos me ne zanima, samo kvaliteta istog.
Imam 4 biljke u kantama od 3-5L. Radi se o dva Orange Buda i dvije Amnesie Haze, zasađene u Plantellu IDEAL koju koristim vec par godina za fotoperiodne biljke i pokazala se vise nego dobra (barem što se mene tiče). Nisu ničim prihranjivane, zalivane samo sa vodom, stare su mjesec dana točno sve četiri. Eventualno neko gnojivo za cvjetanje kad dođu u tu fazu.
Ukratko mene zanima kvaliteta, naravno ukoliko se sve odradi kako Bog zapovida i vaše mišljenje o biljkama koje ću priložiti na slici.
20200531_114640.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and Froggy