Autoflower / Automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.01.2016
48
67
18
Pozdrav , mogu li se poceti s automatima sada oko sredine 7 mjeseca ili pocetkom 8... Lokacija srednja dalmacija. Vidao sam da su ljudi krecali 1.8 i oko sredine 10tog brali.
 

zosefin

Aktivan Član
04.09.2018
132
508
93
Dok su male moras da pazis na puzeve ,skakavce i ostale zveri.Svakako moras cesce da ih obilazis ili da ih dobro zastitis.Zato i jeste predlog da ih drzis u kuci par nedelja . Na kraju moras sve da probas da bi znao kako . I ja sam zabo Dwarfove juce pa kako bude .Bolje izbegni jako sunce jer to su male bebe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trevor and .i.

zosefin

Aktivan Član
04.09.2018
132
508
93
nije problem da skines zrele cvetove . Ako imas jos belih dlachica na ostalim cvetovima ostavi ih jos nedelju dve dok se nezatvore lepo . A to sto si skino jedn dva glavna to je ok. Moaras da imas neki mikroskop da pratis trihome .To moras sam. Slike neigraju uvek ulogu .
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
Nek mi neko kaže da li je problem, ako sam na autosu otkinuo vrh koji je zreo, nekih 10cm i više, a ostavio ovo sa strane još dok ne sazri? Ili će biljka da boluje?
nista joj nece biti...cesto se desava na automaticima da vrhovi budu ranije zreliji...
slobodno oberi zrele vrhove a donje nezrele grana ostavi jos..

eto pretece me kolega @zosefin ... :D
 
29.11.2018
63
234
33
Pozdrav,ja sam topirao ovog automata iako nisam znao da je automat,topiran je negde pre 2 nedelje i sad vidim da na oba topa krece cvetanje,da li ce sad to kasno topiranje lose uticati na nesto?
 

Prilozi

  • 20200718_115912.jpg
    20200718_115912.jpg
    281,3 KB · Pregleda: 52

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
202
2.176
143
31
Split
Ja sam svom mazaru i AK-ovima skida 5ti kat, dobia san 6 masivnih topova koji su presli u glavne grane,a dvije grane s prvog kata su se pruznile sastrane vise nego obicne sporedne grane.. brzo je harvest pa cemo vidit krajnji rezultat. Al vise sam zadovoljan nego do sadasnji supertopping i “obicni” topping(skidanje 3 kata) kad se dobije 3/4 glavna topa, jer prvi kat obicno bude slabasan ili ga pojede neka gamad...
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: trevor

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
ma da,ja nikad ne radim taj supertoping,ne vidim nekog smisla...ja skidam na 3 ili4,5 zavisi koliko poznajes seme,ako je vege malo duza onda najcesce ide na 4-5 nodi.
u pravu si da prvi sprat zna biti zakrzljao.
pitanje:zasto se kod supertopinga skida 4ti list? ok grana ali zasto list kad znamo da vise lisca vise energije..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alien OG and Badi
03.03.2020
2
0
1
32
Sad i ja vidim da ima posebna tema za berbu :crazyd: gledajte na to kao pocetnicku gresku ipak sam novi na forumu :D
Bile su 4 tjedna u vegi i sad su u 5. tjednu cvatnje s tim da je jack poceo par dana prije northerna, na obje je rađen lst od 3 tjedna vege, znam da je trebalo ranije, al jbg malo sam se kasno sjetio
 

hthc

Viva la revolución
02.11.2012
81
372
53
Trinidad and Tobago
Kako to da autoflower imaju manji postotak THC kada sam vidio istu razinu THC kao i kod nekih fotoperiodnih biljaka, zbunjen sam skroz... :zvezda::
Možda je stari info čitao sam prvi post od teme koji je napisan veoma davno, možda je se nešto značajno promijenilo kod svega toga?

Imam četiri komada Pinapple Express Auto Feminised kod kojih je procenat na seedsman na: Very High - što dođe otprilike 20%, ispravite me ako griješim.
Dok je npr kod Afghan Kush Feminised Seeed na 15-20%, što dođe otprilike isto, zar ne?

Što se tiče uroda to je sasvim okay, to je jasno da se razlikuje ali ovo oko postotka mi nešto i nije baš OK, čitao sam na drugim stranim portalima recenziju o razno raznim autosima koji doprinose THC čak i više od nekih fotoperiodnih.
 
Poslednja izmena:

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Naruceno 10 semena Cheese NL Auto sadim ih u centralnoj Srbiji samo dok stignu sta mislite dali je kasno?Ja cu svakako probati jer mislim da ce oktobar biti bas topao kao i prosle godine,zanimljivo za ovu sortu da je automatik sa veoma velikim prinosom i brzim harvestom,dali neko ima iskustva sa ovim semenom?
 
11.04.2020
53
52
18
31
Ako moze ovdje koji je automat dobar za indoor a da nema jake mirise i da nije visoka na primjer ako sam u stanu a ne zelim da susjedi nanjuse
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
koji je automat dobar za indoor
Svaki.
da nema jake mirise
Vidi ovu temu!
i da nije visoka
Treniraj je, vidi LST.
ne zelim da susjedi nanjuse
Karbon filter i rešen problem.